~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Tábor (Základna) Gotsuki

Goto down 
+9
Toshi
Billy
Sorinka
Neo79
Krumla
Izlander
Matejniz
Marwin
Lyall
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:59 am

First topic message reminder :

Základna
- Gotsuki -


Sasuke byl někde pryč , a proto ho zastupoval Mitoshi, jen tak si pohodlně seděl ve své kanceláře s opřenou rukou o hlavu a znuděně se díval do nějakých papírů, nejspíše nějaký jeho nový výzkum, což je pravděpodobné, vzhledem k tomu že je to vědec. Čekal jen až přijdou nějací otravní Shinobi s prosbou o misi, nebo něco takového.
Po chvíli dorazili všichni ninjové, místo vzbuzovalo docela dobrý dojem, vesnička plná harmonie.. Kam se člověk podíval, tam byla většinou nějaká stráž, která tam vlastně byla jen pro jistotu.


Vzhled základny:
Gotsuki:
* Berte v potaz jen tu vesničku, ostatní si odečtěte a naopak přičtěte, že je vlastně celá ta vesnice obklopena řekou, což z ní dělá takovej menší ostrovat dá se říct a vstoupit se tam dá jen přes mosty, které jsou rozmístěny podle základních světových stran. (Sever,jih,západ,východ)



Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com

AutorZpráva
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:00 pm

Ibuki Taiga

Bol som si zaplávať.Usmial som sa a šiel som za Toshim ked sme tam prišli tak som povedal.
No ked sme spolu v jednom týme tak by sme mali vedieť kto má akú podstatu a tak.Ked som povedal vetu tak som čakal.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:02 pm

Hozomaru

Já používám jutsu která mají podstaty dvě...Jsem z melé rodiny která žije v Koorikagure a ovládám led díky své vrozené schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:08 pm

Toshi Uchiha


Mam Katon a Raiton povedal a som z klanu Uchiha ako tamti dvaja to je asi vsetko dokoncil vetu a znudene cakal kim niekto pride
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:09 pm

Minato Uchiha

Stáli sme vonku, ked vtedy pribehla Senkai , ktorá sa presne pred pár sekundami stala súčasťou týmu so mnou a Yoko ktorú objala. Otočil som sa k tím dvom a nedalo mi neopýtať sa, vy sa už poznáte ? pousmial som sa,.
Ehm.. ja som Minato, predstavil som sa prižmúril oči a usmial sa na Senkai o dosť uvoľnenejšie ako vnútri v budove.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:12 pm

Ibuki Taiga

No ja mám iba Suiton techniky a mám KG ktoré sa volá Shitto.Usmial som sa a čakal som kým niekdo príde a pritom som pil z fľaši.
Návrat nahoru Goto down
Yoite

Yoite


Počet příspěvků : 5
Body : 7
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Raizo Kaguya
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 3:44 am

Raizo

Dojedl jsem toust , pěkně se natáhl a pozoroval modrou oblohu.Ptáci plachtili na nebi, semtam se okolím mžihl nějaký ten hmyz.Chystal jsem si dát odpoledního šlofíka když najednou se předemnou objevil nějaký velice pozoruhodný motýl.Pozorně jsem si ho prohlížel, díval se na každý detail.Ucítil jsem nedaleko místo mě něčí přítomnost.Byl to jen pocit, ale já svým pocitům asvým instinktům věřil.Nenápadně jsem díval po okolí, ¨jestli neuvidím nějakou věc.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:16 am

Seiji
Z lesa som sa vrátil do tábora Ima a Ike ostali v Lese . Došiel som k hlavnej budove vošiel som dnu a povedal Dobrý počul som že by sa tu dala zohnať nejaká práca je to pravda ?
Návrat nahoru Goto down
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:48 am

Michiro

Dobře, dořekl jsem a vyšel před budovu.Mám se zapojit do hledání Raiza? pomyslel jsem se.Opřel jsem se o zed budovy Ne, už ho hledaj ti dva.Já tu rači počkám.Vytáhl jsem z tašky vodu z brčkem a posrkával jsem vodu z láhve.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:20 am

Sekai Onaji
Vesela jsem se zazubila "No tedka už se známe" nahodila jsem ještě širší úsměv. A těší mě Minato usmála jsem se na něho a natáhla k němu ruky byt jsem stále objímala Yoko.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:31 am

Yoko Uchiha

Sekai_chaan nemôžeš objímať dvoch ľudí naraz. Povedala som s úsmevom a nejak sa mi podarilo dostať z jej objatia takže mala voľné ruky na MInata
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:37 am

Mitoshi

Ehm, další kdo mě dnes otravuje? Vydal ze sebe, když nějaký člověk otevřel dveře, neváhal a odtrhnul se na chvíli od svých papírů, stál předním Seiji. Misi? Počkej před touhle budovou pár minut a misi dostaneš. Řekl Mitoshi a začal se hrabat ve svých papírech, tobě už automaticko došlo, že ho nemáš otravovat..


Vy ostatní ještě chvíli počkejte.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 7:08 am

Minato Uchiha

Nooo... ehmm.... Ahoj, povedal som nervózne a objal som ju tiež, pozrime sa, je priateľská napadlo mi len tak na okraj, a po chvíľke som ju pustil z objatia.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 4:29 pm

Hime no Kami

Zoskočila som zo stromu a Raizo ma mohol vidieť.
Pomalým krokom som sa vydala k nemu a motýľ priletel ku mne.
Zdvihla som ruku a sadol mi na ukazovák.
Vtedy sa papier z ktorého bol vyrovnal a ja som ho chytila medzi dva prsty.
Potom som pohľad presunula späť na Raiza.
Mhm.. Ahoj... Niesi náhodou Raizo Kaguya? spýtala som sa milo a s úsmevom.
Je to on... myslím... hehe...
Návrat nahoru Goto down
Yoite

Yoite


Počet příspěvků : 5
Body : 7
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Raizo Kaguya
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 6:13 am

Raizo

Náhle ze stromu zeskočila nějaká dívka a už se mě začala na něco vyptávat.Přeměřil jsem si ji chladním pohledem, nahodil jsem nudnej výraz do tváře a chystal se té dívce odpovědět.Hm...řekl jsem lhostejným hlasem a pohledem jsem probodával tu neznámou dívku, která mě vyrušila z mého klidu.Proč tě to zajímá ?
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:57 pm

Toshi Uchiha

Tak ako este budeme musiet dlho cakat povedal s znudenim do vetru a pozeral sa na ostatnych ninjov a premeriaval si ich aby vedel ako je na tom Hmm ....
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 5:17 pm

Seiji
Vyšiel som z budovy ako mi kázal a rozhliadol som sa uvidel som toho chlapca ktorý s ktorým som predtým rozprával podišiel som k nemu a prehovoril som Zdravím tak ti tiež čakáš na misiu ? Poslali ma von že vraj mám počkať . No vieš nepoznám tu moc ľudí a chcem sa opýtať či by ti nevadilo ak by som šiel na misiu s tebou ?
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 10:17 pm

Vemem to ultra úber speed a trošku se pohnem

-> Všichni již čekali na svou misi, když v tom přišli čtyři vám možná již z povídek známý týpci. První z nich byl Suigetsu, druhý byl Juugo a do třetice všeho dobrého to zakončila Karin..

Suigetsu
Usrkoval jsem své pití pomocí brčka a díval se na všechny, kteří stáli okolo. Taaakže, tým číslo, hmm.. Jedna! Ať jde sem, řekl a čekal až k němu tým číslo jedna dojde, mohli jim okamžitě dojít, že tenhle týpek s nimi půjde na misi. Jo, a ještě nějakej Seiji, ať přijde též, byl totiž také přidělen do tohoto týmu. Dodal Suigetsu a už jenom znuděně čekal.

Karin
Prosila bych, aby tým číslo dvě došel sem, ten totiž půjde na misi se mnou, pochopitelné.. Řekla Karin a rozhlédla se po všech těch Shinobi, co tam stáli. No, trošku rychleji by to nešlo? Dodala po chvíli, jediný důvod proč tuto misi přijala byl, asi ten že má ráda Sasukeho.

Juugo
Takže je to jasné, na mě zbyl tým s číslem tři, proto bych prosil aby se tým číslo tři přesunul sem, prosím zbytečné řeči nebo povyky si nechte na jindy. Řekl Juugo a trošku se pousmál, šlo na něm vidět, že je šťastný, tedy aspoň dnes. Důvod? Ten byl bohužel neznámý, zatím...
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:34 am

Michiro

Spokojeně jsem posrkoval vodu, když došly všichni z našeho teamu.Po chvylce čekání přišly Suigetsu,Karin a Juugo.Juugo zamířil k nám, takže nás měl pochopitelně na starost.Bez zbytečných řečí jsem šel přímo k němu.Juugo....Jak jsem slyšel tak bude opravdu silnej.Čekal jsem dále na Juugovi pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:46 am

Ibuki Taiga

Prikročil som k nemu pozrel som sa mu do tvári o a vyceril som na neho moje žraločie zuby.Tak akú máme misiu?Spýtal som sa ho a pozrel som sa na ostatných a dalej som pil z fľašky.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 6:09 am

Aritsishi

Seskočím ze střechy a přijdu k Juugovi. "Vy nás vedete, mám pravdu?" ujistím se a čekám na Hime no Kami a na Raiza.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 6:18 am

Minato Uchiha

Potom ako tá žena povedala či by to nešlo rýchlejšie, som povedal, my sme tu, dodal som kedže Karin stála priamo pred nami otočená nám chrbtom. Ona bude viesť misiu? opýtal som sa nahlas už jasnú vec, neveriacky a otočil som svoj pohľad na Juuga ktorí mi pripadal z tých troch najschopnejší a uškrnul som sa.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 7:32 am

Hozomaru

Podívám se na něj a trochu se pousměju jeho vzhledu Snad bude srandaDojdu k němu stoupnu si před něj a čekám na další rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 11:47 am

Toshi Uchiha

Pomaly dosiel k nemu ako posledny a pozrel sa nanho To ma byt akoze on ? opytal sa sam seba a dalej stal v klude pricom cakal ze odpovie na Ibukiho otazku
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 1:33 am

Yoko Uchiha

Stála som hneď za Minatom a za sebou som ťahala Sekai. Po tom som sa zvedavo pozrela na tú ženu ktorá nás mala na starosti ale nič som nehovorila.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 6:30 am

Hime no kami

Mhm tak v týme s Juugom...? povzdychla som si a pomali sa presunula k nemu.
Takže vy ste Juugo, ano? pousmiala som sa ale to nemohol nikto vidieť, keďže som mala masku.
Tak... bude to zaujímavé... pozrela som sa na ostatných členov môjho týmu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor (Základna) Gotsuki
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Základňa Kyohin Ryokin
» Tábor Chi-on
» Tábor Malheraz
» Tábor Shizukana
» Tábor Kiofosei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: