~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Tábor (Základna) Gotsuki

Goto down 
+9
Toshi
Billy
Sorinka
Neo79
Krumla
Izlander
Matejniz
Marwin
Lyall
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:59 am

Základna
- Gotsuki -


Sasuke byl někde pryč , a proto ho zastupoval Mitoshi, jen tak si pohodlně seděl ve své kanceláře s opřenou rukou o hlavu a znuděně se díval do nějakých papírů, nejspíše nějaký jeho nový výzkum, což je pravděpodobné, vzhledem k tomu že je to vědec. Čekal jen až přijdou nějací otravní Shinobi s prosbou o misi, nebo něco takového.
Po chvíli dorazili všichni ninjové, místo vzbuzovalo docela dobrý dojem, vesnička plná harmonie.. Kam se člověk podíval, tam byla většinou nějaká stráž, která tam vlastně byla jen pro jistotu.


Vzhled základny:
Gotsuki:
* Berte v potaz jen tu vesničku, ostatní si odečtěte a naopak přičtěte, že je vlastně celá ta vesnice obklopena řekou, což z ní dělá takovej menší ostrovat dá se říct a vstoupit se tam dá jen přes mosty, které jsou rozmístěny podle základních světových stran. (Sever,jih,západ,východ)



Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:16 am

Minato Uchiha

Prechádzal som cez jeden z mostov vedúcich do tábora Gotsuki, na druhej strane mostu bola stráž ale po pár sekundovom rozhovore ma pustili dalej do vesničky. Na chrbte som mal rupsak so svojimi vecmi, po pár minútach chôdze som sa konečne zastavil a zahľadel som sa na vesnicu. Nettrvalo mi dlho a našiel som aj hlavnnú budovu vesnice kde som chcel požiadať o svoju prvú misiu, otvoril som dvere a vošiel dovnútra.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:17 am

Aritsishi

Jdu vesnicí až dojdu k nějaké budově u které stojí pár dalších shinobi. Vstoupím dovnitř a uvidím Mitoshiho. "Přišel jsem za Sasukem-sama. Je tady někde?" zeptám se a prohlížím si budovu zevnitř.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:24 am

Hozomaru

Pomalu procházím krajem když v dáli uvidím světla vesnice. tohle by měl být ten Sasukeho tábor...konečne sem ho našel!Doběhnu až na most kde stojí stráže a když jím vysvětlím že jsem ninja ze skryté ledové a chci se připojit k Sasukemu pustí mě dál.Dojdu až k hlavní budově před kterou stojí pár shinobi. Vejdu dovnitř ... "Jsem shinobi z vesnice ukryté v ledě a rád bych poskytl své služby Sasukemu".
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:30 am

Minato Uchiha

Medzitým tam vošlo pár dalších shinobi, prehovorili ako prví a tak som sa zatiaľ držal pozadu a pozorne počúval ich slová...oprel som sa o stenu a čakal čo nato Mitoshi.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:31 am

Yoko Uchiha

Pomaly som sa dotrepala až k malej vesničke, prešla som cez most a bez sebemenších problémov ma pustili aj stráže, možno za to mohol aj môj nevyspatý vzhľad pretože som už naozaj pár dní nespala, oči som mala polootvorené a jediné čo ma teraz mohlo prebudiť bola nejaká akcia do ktorej sa mi popravde moc nechcelo, chcela som však spať pod nejakým aspoň stanom tak som predsa len musela ísť požiadať o nejakú prácu, tak som začala snoriť po dedine a že mi to trvalo, približne o tri hodiny na to som však videla nejakého týpka zo znakom Uchiha a tak som sa vydala na miesto kde zmizol, prišla som až k nejakej budove do ktorej som po zaklopaní vošla a že tam už bolo aj celkom dosť ľudí, všetkých som si premerala s odstupom až na Minata ktorý mi niekoho pripomínal a po tom toho čo sedel pri stole, Ehm.. bolo jediné čo zo mňa vyšlo a len som sa poškrabala na hlave.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:37 am

Minato Uchiha

Do budovy vošlo dievča, môj pohľad sa tak na chvíľu sústredil na ňu. Trvalo mi pár sekúnd než som v nej spoznal dievča z Tetsukure no Sato, kde som vyrastal, príliš som ju nepoznal síce som ju zvykol pozdraviť, ale vedel som , že pochádza z klanu Uchiha rovnako ako aj ja.
Návrat nahoru Goto down
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:06 pm

Michiro

Šel jsem přes mosty do vesnice Gotsuki, na druhé straně jsem viděl stráž.Přišel jsem knim a povídám Zdravím, jdu do táboru Gotsuki přidat se k Sasukemu.Stráže mě hned pustili a já jsem se vydal hledat hlavní budovu, po chvylce jsem ji našel, stálo před ní pár shinobi.Vešel jsem do budovy, Mitoshi se zrovna hrabal v nějakých papírech.Zdravím, Mitoshi-sama nemáte tu nějakou misi pro mě?
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:10 pm

Hozomaru

Vzhledem k tomu že zde Sasuke nebyl a muž co seděl u stolu o nás zatím nejevil největší zájem sem si sedl na židli která byla vedle.Pozoroval sem ostatní co sem přišli a trochu si je přeměřoval.Nakonec sem jen znudeně koukal do stropu a přemýšlel co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:13 pm

Sekai Onaji
S úsměvem na rtech jsem poskakovala po cestě, sluníčko svítilo jemný vánek vál. Byl perfektní dem, přešla jsem most a stráže mě bez reptání pustili. Vhopsala jsem do osady, lidi na mě čuměli jak na totálního trotla. Před největší budovu jsem už šla normálně, Nendo mi spokojeně vylezl na rameno. Vešla jsem do budovy "Konnichiwa minna" zakřenila jsem se na všechny.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:14 pm

Ibuki Taiga

šiel som už dosť dlho prešiel som cez viacero lesov a riek až nakoniec som uvidel tábor zrýchlil som a prešiel som cez jeden z mostov a vošiel som dnu a hľadal som dom kde je veliteľ našiel som ho vošiel som dnu vo vnútri bolo veľa dalšich shinobi usmial som sa a povedal som.Dobrý deň ak máte pre mňa dajakú misiu rád ju primem.
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:17 pm

Toshi

Uvidel ako Ibuki preletel okolo neho a zostal zaskoceny Ibuki je spet pomyslel si a pomaly sa vydal k stanu do ktoreho vstupil a jemnym hlasom sa pozdravil a stal az Ibukim aby ho neviel
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:22 pm

Yoko Uchiha

Zachytila som pohľad Minata a tiež som sa naňho zadívala. Tu mi zrazu doplo kto to je a ja som sa trocha pousmiala Sate.. Minato_kun. Povedala som a podišla som k nemu trochu bližšie, predsa len som sa cítila lepšie pri ňom než pri tých ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:23 pm

Minato Uchiha

Už by niečo mohol vyklopiť pomyslel som si, lebo sa tu zbehla už takmer celá osada, jeden bol zvláštnejší ako druhý ale 99 % z nich ma nateraz absolútne nezaujímalo. Hm, ahoj Yoko, šepol som aby som nerušil.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:26 pm

Aritsishi

Nemohl jsem se zbavit pocitu, že mě někdo sleduje. Začal jsem nervózně pozorovat okolí a pak jsem uviděl Gekona na hlavě Sekai. "Co je to za ještěrku?" zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:36 pm

Sekai Onaji
Otočila jsem se na nějakého kluka. "Normální" vyplázla jsem na něho jazyk (jo gekona je na rameni). "Jsem Sekai" zazubila jsem se na něho a strčila mu ruku před obličej.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:40 pm

Aritsishi

Uhnul jsem obličejem abych si onu "ještěrku" prohlédnul zblízka. "Zajímavá" konstatoval jsem a nahodil jsem o něco více přátelský výraz než neutrální výraz.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:43 pm

Yoko Uchiha

Po tom som už bola ticho pretože tu predsa len bolo dosť ľudí, Je to tu samí divný človek čo? šepla som Minatovi s iróniou v hlase aj keď som sama bola v podstate potetovaná od hlavy po päty.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:44 pm

Hime no Kami

Pred hlavnou budovou sa rozfúkal vietor.
Prifúkol množstvo papierov a z nich sa poskladala postava.
Prezrela som si budovu a pomali kráčala k nej.
Vošla som dnu, bolo tu už niekoľko ľudí tak som zostala vzadu a každého z nich som si premerala.
Mhm... Tak niekoľko Uchihov.... Rada by som vedela kde je ten hlavný... Sasuke... oprela som sa o stenu a ďalej si prezerala ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:53 pm

Ibuki Taiga

Prichádzali ďalší a ďalší shinobi už nás tam bolo naozaj veľa pozrel som sa okolo seba a zamnou som videl aspoň jednu tvár ktorú som poznal z minulosti.Toshi čo tu ty robíš?Usmial som sa a vybral som fľašku z vodou a dal som do nej slamku a začal som piť pomerne dosť nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 1:02 pm

Minato Uchiha

Sama si tak trošku zvláštna Yoko-chan, pousmial som sa mysliac na jej tetovanie, a pozorne som sledoval dievča s chlapcom ako sa rozprávajú, dievča malo jašterku menom Gekon, v očiach som mal Sharingan, takže som to odčítal z pier a moje oči ich uprene pozorovali, aj napriek tomu že som stál len pár metrov od nich.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 1:26 pm

Yoko Uchiha

Hmm asi máš pravdu. povedala som potichu ale ďalej som to už nekomentovala a začala som si prehliadať všetkých čo tu boli, Sasuke Uchiha.. kde si? medzi nimi určite nie. Pomyslela som si a po tom som si trocha zívla.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:44 pm

Seiji
Kráčal som lesom s mojou ochrankou Ima a Ike boli na prieskume keď zrazu sme došli k okraju lesa a tam som niečo uvidel bol to nejaký tábor vytiahol som meč a povedal To sú určite oni zabijeme ich no vtedy mi okolo hlavy preletel šíp ja som vyskočil z lesa a obzrel som sa videl som ako 14 z mojich ochrancov na mňa mieri kušami a 6 ich drží v ruke katany Čo , Čo to robíte ? opýtal som sa nechápavo no keď som videl ich odhodlanie zložil som pečate a v momente keď vystrelili šípi sa okolo mňa vytvorila guľa z kamena no len tenká a po zásahoch sa začala štiepiť rozbehol som sa smerom k tomu táboru nemal som inú možnosť. Chcel som sa ukryť medzi Budovami no v tom mi niečo chytilo nohy bol to Kapitán mojej ochranky ktorý použil svoje Jutsu držali ma jeho kamenné ruky . v tom pribehol jeden z mojich strážnikov a chcel ma prebodnúť no podarilo sa mi ubrániť a zabiť ho no zrazu ma niečo parayzovalo určite to bol ten medic v ochranke 19 bojovníkov sa zoskupilo okolo mňa a namierili na mňa kušami
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:59 pm

Raiken

Naivky, zrovna v téhle části vesnice dělat problémy, zrovna tam kde hlídám já.. Řekl Raiken a podíval se jak všichni namířily na nějakýho kluka kuš. Raiton: Datenshi, zkřikl Raiken tichým tonem hlasu a v tom všechny ty týpky svázala blesková lana, jenom bezmocně lehli na zem a čekali na další tah Raikena.. Hmm, tohle že mají být bojovníci? To zrovna, vydal ze sebe Raiken a pomalu přišel k Seijimu.. Seš v pohodě? Zeptal se Raiken.

Mitoshi
Hmmm.. Sešlo se tu dost lidí, zrovna tu mám pár misí, které bych vám mohl rozdat, jen nejdříve potřebuju znát vaše jména, stačí mi jen jména, to bude zatím vše, potom vás rozdělím do týmů, ne, vybírat sami si bohužel nemůžete. Řekl Mitoshi a poté už jen čekal na to, jak mu ostatní budou diktovat svoje jména.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:13 pm

Seiji
Pozeral som na toho muža ktorý my práve zachránil život a potom som pozrel na tých zradcov
potom som sa pohľadom opäť vrátil na toho muža Ďakujem zachránili ste mi život som vaším dlžníkom . No ak môžem prosím nezabíjajte ich putite ich verím že odídu a viac sa nevrátia. Vtedy som prudko otočil hlavou a pozrel smerom k lesu Prepáčte vrátim sa no na chvíľu sa musím vzdialiť povedal som a vykročil smerom k okraju tábora tam som zastal a vyskočil som na jednu strechu blízkeho domu kde som si sadol.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tábor (Základna) Gotsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor (Základna) Gotsuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Základňa Kyohin Ryokin
» Tábor Chi-on
» Tábor Malheraz
» Tábor Shizukana
» Tábor Kiofosei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: