~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Tábor (Základna) Gotsuki

Goto down 
+9
Toshi
Billy
Sorinka
Neo79
Krumla
Izlander
Matejniz
Marwin
Lyall
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:59 am

First topic message reminder :

Základna
- Gotsuki -


Sasuke byl někde pryč , a proto ho zastupoval Mitoshi, jen tak si pohodlně seděl ve své kanceláře s opřenou rukou o hlavu a znuděně se díval do nějakých papírů, nejspíše nějaký jeho nový výzkum, což je pravděpodobné, vzhledem k tomu že je to vědec. Čekal jen až přijdou nějací otravní Shinobi s prosbou o misi, nebo něco takového.
Po chvíli dorazili všichni ninjové, místo vzbuzovalo docela dobrý dojem, vesnička plná harmonie.. Kam se člověk podíval, tam byla většinou nějaká stráž, která tam vlastně byla jen pro jistotu.


Vzhled základny:
Gotsuki:
* Berte v potaz jen tu vesničku, ostatní si odečtěte a naopak přičtěte, že je vlastně celá ta vesnice obklopena řekou, což z ní dělá takovej menší ostrovat dá se říct a vstoupit se tam dá jen přes mosty, které jsou rozmístěny podle základních světových stran. (Sever,jih,západ,východ)



Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com

AutorZpráva
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 9:45 am

Sunofureku

Procházela jsem se po vesnici a neměla jsem do čeho píchnout. Proto jsem se rozhodla zajít na velitelem a zeptat se na nějakou misi. Vydala jsem se tedy k hlavní budově. Když jsem došla až dveře, na okamžik jsem se zastavila a zhluboka se nadechla.
Zajímalo by mě, tam mě pošlou.
Otevřela jsem dveře, a vešla dovnitř.
"Dobrý den přeji. Jmenuji se Sunofureku a ráda bych požádala o nějakou misi, pokud by to bylo možné."
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 9:57 am

Mitoshi

Hmm, další člověk co dnes potřebuje nějakou misi? Pozoruhodné, ještě mi tu zbyli dvě, tak proč by ne.. První je uklízení odpadků, což tuším nechceš. Ta druhá je již poněkud lepší, jedná se o zvláštní misi, když půjdeš na sever a dál tak dojdeš k mostu přes moře, právě někde u začátku toho mostu je orel, tomuhle orlovi předáš jednu zprávu a pak se zdejchneš, všechno se točí okolo míru s Kinugakure no Sato, určitě se však najdou lidi jenž tuhle misi budou chtít zhatit,.. Tak co, bereš? Dokončil jsem a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 10:01 am

Sonufureku

"Hmmm. Uklízení odpadků by asi opravdu nebylo nic pro mě. Ale ta druhá by byla ideální."
Přemýšlel jsem nad touto misí.
"Myslím že bych to mohla zvládnout. Půjdu sama? Nebo budu mít nějaké krytí?"
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 10:20 am

Mitoshi

Ach, ano, téměř jsem na to zapomněl.. Můžeš se ukázat Shigeru. Pfee, to si ani tvá osobní stráž nemůže dát šlofíka? Řekl Shigeru nabubřele. Hmm, nejspíše ne, určitě si slyšel o co tu jde, takže myslím že říkat to znovu nemá význam. Můžete jít, nicméně tě poprosím Sonufureku, aby ses při boji Shigerovi vyhýbala, dokáže být totiž někdy až moc drsný. Dodal jsem a začal se věnovat svým papírům.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 11:25 am

Sunofureku

Dobrá takže dojít z místa A do bodu B, předat zprávu a vrátit se. To by neměl být zas až takový problém.
Podívala jsem se na Shigera.
" Kdy vyrazíme pane?"
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 11:15 am

Sunofuerku -> Pokračuj dále v sekci mise, topic pojmenovaný Zpráva.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sponsored content





Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor (Základna) Gotsuki
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Základňa Kyohin Ryokin
» Tábor Chi-on
» Tábor Malheraz
» Tábor Shizukana
» Tábor Kiofosei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: