~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Tábor (Základna) Gotsuki

Goto down 
+9
Toshi
Billy
Sorinka
Neo79
Krumla
Izlander
Matejniz
Marwin
Lyall
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:59 am

First topic message reminder :

Základna
- Gotsuki -


Sasuke byl někde pryč , a proto ho zastupoval Mitoshi, jen tak si pohodlně seděl ve své kanceláře s opřenou rukou o hlavu a znuděně se díval do nějakých papírů, nejspíše nějaký jeho nový výzkum, což je pravděpodobné, vzhledem k tomu že je to vědec. Čekal jen až přijdou nějací otravní Shinobi s prosbou o misi, nebo něco takového.
Po chvíli dorazili všichni ninjové, místo vzbuzovalo docela dobrý dojem, vesnička plná harmonie.. Kam se člověk podíval, tam byla většinou nějaká stráž, která tam vlastně byla jen pro jistotu.


Vzhled základny:
Gotsuki:
* Berte v potaz jen tu vesničku, ostatní si odečtěte a naopak přičtěte, že je vlastně celá ta vesnice obklopena řekou, což z ní dělá takovej menší ostrovat dá se říct a vstoupit se tam dá jen přes mosty, které jsou rozmístěny podle základních světových stran. (Sever,jih,západ,východ)



Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com

AutorZpráva
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:37 am

Yoko Uchiha

Prišla som k tomu týpkovi hneď za Minatom, Yoko Uchiha. Povedala som a po tom som sa postavila vedľa Minata. Hmm Minato? ako sa má tvoja sestra? spýtala som sa ho keďže jej meno mi vypadlo.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:43 am

Minato Uchiha

Aya ? No poslednú dobu som ju moc nevídal, ale určite sa má skvele, akurát otec je z nej tak trochu sklamaný, povedal som trochu posmešne, kedže v tomto som sa z otcom nezhodoval, ..ona sa rozhodla nestať kunoichi, čo je preňho nepochopiteľné, uškrnul som sa, ale netrvalo to dlho, ked som sa rozpamätal na deň ked sa tak rozhodla a čo som musel spraviť aby som nám zachránil životy.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 2:19 am

Yoko Uchiha

Hmm celkom ju.. chápem. Povedala som potichu a tiež som si spomenula na chvíľky keď som mala chuť život shinobi povesiť na hřebík. Heh nepochopiteľné. Veľa veci je pre niekoho nepochopiteľných. Trochu som sa pousmiala a zapozerala som sa na nejaké dievča s jaštericou.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 3:31 am

Hime no Kami

Pozrela som sa ako pomaly odišli do lesa.
Pre Jashina, kam idú...? nadvihla som obočie, ale bola som zvedavá a tak som zoskočila.
Išla som za nimi ale držala za vzadu.
Keď vytvoril to "Malé more" vyskočila som na jeden zo stromov.
Celkom... zaujímavé?
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 5:38 am

Toshi Uchiha

Som tu dlhsie povedal a siel za ibukim kde stretli dalsieho ninju ktoremu len prikivol a potom sa vybrali do lesa Stale to jeho plavanie povedal a pokrutil hlavou pricom si sadol na kamen a pozoroval co sa bude diat ...
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 5:48 am

Ibuki Taiga

Ponoril som sa pod vodou som bo dosť dlho a ked som sa konečne vynoril tak som sa iba pozrel ostatných a usmial som sa.Neviete plávať?Zasmial som sa a plával som dalej.
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:32 am

Toshi Uchiha


Stale sedel a ani nechcel ist do vody a pomaly sa postavil a isiel trochu dalej Ja nebudem plavat povedal a cakal pricom rozmyslal nad roznimi vecami
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:37 am

Aritsishi

"Jsem Yagyuu Aritsishi." řekl jsem a pak jsem opět otočil jvou pozornost k gekonovi "Tak Nendo jo? Každopádně hezký jméno... toho gekona"
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 7:12 am

Hozomaru

Podíval se na toho muže a řekl"Mě říkají Koori no Hozomaru a pocházím z vesnice ukryté v ledě ".


Naposledy upravil Izlander dne Tue Jan 04, 2011 9:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 8:02 am

Michiro

Otočil jsem se k Mitoshimu a řekl Jsem Michiro Mizukawa.Je mi jedno koho na misi dostanu, hlavně že budu mít nějakou misi usmál jsem se.Sem zvědavej koho dostanu.Tak co tu pro nás máte za mise? položil jsem Mitoshimu otázku.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 11:13 am

Mitoshi

Vy jste se teda rozpovídaly, člověk potřebuje klid a vy tu diskutujete jak chcete, to je od vás hezký. V krátkosti,, rozdělím si vás na skupiny. Skupina číslo jedna - Ibuki Taiga, Hozomaru, Toshi. Skupina číslo dvě - Yoko Uchiha, Minato Uchiha a Sekai Onaji.. Skupina číslo tři.. Raizo Kaguya, Aritsishi,Hime no Kami a Michiro Mizukawa. Ibuki Taiga však chybí, takže ho musíš najít Aritsishi, to samé platí i o Raizovi, který se někdo toulá..Dokončil Mitoshi a všechny poprosil, aby uspořádaně odešli. Nakonec však dodal, všichni počkejte před touhle budovou, kde si vás různí lidé rozeberou na mise. To je vše. Dodal a až teď se začal plně věnovat svojemu papírování.


Naposledy upravil Lyall dne Tue Jan 04, 2011 12:16 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 11:28 am

Yoko Uchiha

Jop... Minato_kun.. vyzerá to tak že sme spolu v týme. Povedala som a otočila som sa smerom k dverám, ideš? spýtala som sa ho a pomaly som zamierila von z budovi.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:02 pm

Hozomaru

Poslouchal sem ho a pak líně pomalu vstal a vyšel před budovu. "Takže kdo je Toshi ?Máme někoho najít nebo tu budeme čekat na toho kdo si pro nás přijde?Čekal sem až se někdo přihlásí protože sem nevěděl kdo to je...
Návrat nahoru Goto down
Yoite

Yoite


Počet příspěvků : 5
Body : 7
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Raizo Kaguya
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:11 pm

Raizo

Procházel jsem táborem, chtěl jsem jít do svého stanu.Sbalil jsem si pár věcí a vyrazil jsem do lesa trochu si provětrat hlavu.Nikdy jsem se necítil dobře mezi tolikati lidma. Měl jsem raději klid, miloval jsem místo kde je absolutní klid a kde mě nikdo neruší.Prodíral jsem se lesem až jsem našel menší palouček.Z povzdálí jsem slyšel šumění vody a zvuky zvířat, které žili v tomto lese.Sedl jsem si pod strom , vybalil jsem z mého batohu jídlo a dal se s chutí do toho.Užíval jsem si ten božský klid.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:24 pm

Aritsishi

"Raiza najdu, ale nevím, proč bych měl hledat Ibukiho, když není se mnou v týmu." Odvětil jsem a pomalu jsem se vydal k východu z domu.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:33 pm

Hime no Kami- klon

Podyšla som k Aritsishimu.
Za pol hodinu pred touto budovou... povedala som mu potichu.
Pomali som sa rozdelila na niekoľko kusov papieru a všetky odleteli preč, až k pravej Mii.

Hime no Kami

Mhm... okej... takže jedného z týmu treba nájsť... zaškerila som sa.
Plávať nejdem, a mám prácu... povedala som ostatným a rozbehla sa preč od nich.
Po chvílke som pred sebou uvidela Raiza.
Mohol by to byť ten čo chýba do nášho týmu..? zamyslela som sa.
Budem musieť zistiť... zastavila som sa na jednom zo stromov a z papieriku vytvorila ďalšieho motýľa ktorý priletel k Raizovi.
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:39 pm

Tposhi Uchiha


Ibuki pod rychlo povedal a uz isiel s Ibukim do stanu kde prave rodelovaly tymi a Toshi si vydichol Aspon ze som s tebou povedal a jemne sa usmial Hozomaru ? ktory to je ? opytal sa a pozeral sa okolo seba a uvidel niekoho kto si na neho pytal To bude on pomyslel si Ja som Toshi povedal a cakal na odpoved
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:43 pm

Aritsishi

Vyjdu před budovu a skočím na nějakou střechu abych měl rozhled a rozhlédnu se okolo. Na jedné straně vidím Hime no Kami jak jde za nějakým dalším ninjou na druhé straně nic zajímavého a před sebou náměstíčko plné pár dalších ninjů. Nuda pomyslím si a začnu si pohrávat s větrnou čakrou v pravé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:46 pm

Ibuki Taiga

škoda.Povedal som ked odišlo to dievča doplával som ku ostrovčeku a vyšiel som na neho obul som si topánky a obliekol som si košeľu a rukávy som si vyhrnul a batoh som si dal na chrbát a zobral som si fľašku z vodou a začal som piť. Mierne som obišiel vlkov a šiel som dalej ked som bol pri Toshim tak som zastavila ale ked povedal že už musíme ísť tak som sa vydal za ním a zastavil som až v budove a čakal som a dalej som pil vodu z flašky.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:51 pm

Hozomaru

Podíval sem se na toho příchozího a přeměřil si ho..."Takže ty jsi Toshi jo? Tak dobře já jsem Hozomaru.....musíme najít nějakého Ibukiho nevíš kde by mohl být?"
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:52 pm

Sekai Onaji
Vyhopsala jsem ven za těma dvěma Uchihy. Když jsem našla před budovou okamžitě jsem objala tu holku. "Těší mě Yoko-chan jsem Sekai" nahodila jsem Americký úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:54 pm

Ibuki Taiga

Ja som Ibuki.Usmial som sa a pozrel som sa na Hozomara a dalej som pil.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:56 pm

Hozomaru

"Aha tak tady jsi měly sme tě najít kde jsi byl?No ono na tom stejně asi nezáleží....Máme tu na někoho počkat nevíte kdo to je??
Návrat nahoru Goto down
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:56 pm

Toshi Uchiha

To je ten zamnou povedal a trochu ustupil aby videl aj Ibukiho Podme tam je tu vela lud povedal a trochu podisiel dalej kde bol vecsi klud aby sa dalo aspon rozpravat ...
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet příspěvků : 30
Body : 37
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kasumi Uzumaki
Charakter 2:: Yoko Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:58 pm

Yoko_Uchiha

Hneď čo som sa znova otočila k Minatovi tak ma objala Sekai a ja som jej objatie vrátila. Jeee aj mna teší Sekai_chan, Povedala som a pousmiala som sa pri čom som si pomyslela že s ňou budem vychádzať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor (Základna) Gotsuki
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Základňa Kyohin Ryokin
» Tábor Chi-on
» Tábor Malheraz
» Tábor Shizukana
» Tábor Kiofosei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: