~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Tábor (Základna) Gotsuki

Goto down 
+9
Toshi
Billy
Sorinka
Neo79
Krumla
Izlander
Matejniz
Marwin
Lyall
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:59 am

First topic message reminder :

Základna
- Gotsuki -


Sasuke byl někde pryč , a proto ho zastupoval Mitoshi, jen tak si pohodlně seděl ve své kanceláře s opřenou rukou o hlavu a znuděně se díval do nějakých papírů, nejspíše nějaký jeho nový výzkum, což je pravděpodobné, vzhledem k tomu že je to vědec. Čekal jen až přijdou nějací otravní Shinobi s prosbou o misi, nebo něco takového.
Po chvíli dorazili všichni ninjové, místo vzbuzovalo docela dobrý dojem, vesnička plná harmonie.. Kam se člověk podíval, tam byla většinou nějaká stráž, která tam vlastně byla jen pro jistotu.


Vzhled základny:
Gotsuki:
* Berte v potaz jen tu vesničku, ostatní si odečtěte a naopak přičtěte, že je vlastně celá ta vesnice obklopena řekou, což z ní dělá takovej menší ostrovat dá se říct a vstoupit se tam dá jen přes mosty, které jsou rozmístěny podle základních světových stran. (Sever,jih,západ,východ)



Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com

AutorZpráva
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:19 pm

Hime no Kami - klon

V hlavnej budove bol vlastne v skutočnosti len môj klon.
Vzpriamene som sa postavila a pozrela na chlapíka.
Hime no Kami... povedala som.
Každý ma predsa poznal pod touto prezívkou.

Hime no Kami

Zatiaľ čo bol môj klon v hlavnej budove, stála som na jednom z domov a sledovala oblohu.
Odrazu som si všimla, že na vedlajšej budove sa objavil akýsi chlapík (Seiji).
Z jedného papierika som vytvorila motýľa a ten preletel smerom k nemu a začal okolo neho lietať.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:21 pm

Ibuki Taiga

Volám sa Ibuki Taiga.Usmial som sa a otočil som sa a dodal som.Počkám vonku.Vyšiel som z domu a pomaly som prešiel asi tak 20 metrov a zastavil som sa u ochodu z vodou kúpil som si limonádu a začal som biť cez slamku otočil som sa a pozrel som sa na oblohu a na dome som videl dajakého chalana vyzeral ako ninja .Ako sa voláš?Ak smiem vedieť.Pomaly som pil a čakal som na odpovet.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:30 pm

Seiji
Ako som tak sedel zrazu okolo mňa začal lietať nejaký motýľ keď som si ho lepšie obzrel zistil som že je z papieru bol som fascinovaný a sedoval som ho pri čom som ako keby zabudol na všetky starosti sledoval som ho a nič ma netrápilo premýšľa som aké by to bolo byť motýľom keď tu zrazu ma niekto vytrhol z úvahy otázkou pozrel som na toho chalana a hlavou mi preblesklo že nesmiem nič povedať no potom som si uvedomi že moje meno už nič neznamená a že týto zrejme niesu tý ktorý nás napadli chvíľu som na neho hľadel a poveda som Seiji , a ty si kto ?
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:33 pm

Ibuki Taiga

Usmial som sa.Moje meno je Ibuki. Si ninja?Spýtal som sa a pil som dalej pričom som pozeral na neho ale slnko mi svietilo do očí.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:35 pm

Hime no Kami

Pozrela som sa na chlapca ktorý sa ozval.
Vytiahla som výbušný lístok a spravila motýľa aj z neho.
Ten pomaly vyletel hore, kam smeroval aj ten prvý.
Keď sa stretli, ten nový do neho narazil a spôsobilo to menší výbuch, ale vypadalo to celkom pekne.
Chcela som na seba znovu upozorniť.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:41 pm

Seiji
Sledoval som toho chlapca a na jeho otázku som len prikývol v tom niečo blízko pri mne vybuchlo a ja som vyskočil na nohy a vytasil som prudko moje šable a začal som sa rozhliadať v tom som uvidel nejake dievča zasunul som šable Ten motýľ to si urobila ty ? opýtal som sa a vtedy som si všimol ako pribehol Ike s Imou stáli tesne za nimy a sledovali čo sa deje (obaja maju 2 metre ) Ike len zavrčal a ja som čakal na odpoveď toho dievčaťa
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:45 pm

Ibuki Taiga

Pozrel som sa na to dievča a usmial som sa v tom pribehli dvaja vlci zabehlo mi a začal som sa trochu dusiť odkašlal som si pár krát a povedal som.To sú tvoji vlci?Odkašlal som si z hlboka som sa nadýchol.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:48 pm

Seiji
Pozre som na Ibukiho a povedal som mu Nie ešte som takéto vky nevidel . a pozrel som na to dievča na streche vedľa a zrazu Ike (pri Ibukim) zavrčal hlasnejšie
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:51 pm

Hime no Kami

Prikývla som a usmiala sa, ale to nemohol vidieť keďže som mala masku.
Pozrela som sa dole na toho chlapca, objavil sa za ním nejaký vlk.
Potom som však ucítila, že niekto stojí aj za mnou a tak som sa pootočila do zadu.
Aj za mnou jeden stál, boli obrovský.
Mno pekne... ja tu len čakám na svoj klon, nechcem problémy....
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:52 pm

Ibuki Taiga

Sakra!Pustil som fľašu.Vážne sú to neni tvoji vlci?V tvári bol vidieť strach ale aj úsmev.Dobrý psíček dobrý.No hádam poslúcha.ľahni.Povedal som ale vedel som že to nebude fungovať.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:58 pm

Seiji
Len som sa naširoko usmial a hlasnejšie som povedal Ima Ike to je dobré poďte Ima pozrela dievčaťu do očí a preskočila ju dopadla na strechu pri mne no Ike sa stále približoval k tomu chlapcovi a stále viac vrčal a ceril zuby Ike no tak prestaň zakričal som vtedy začal pomaly kráčať a preskočil Ibukiho dopadol na strechu a vrhol sa na mňa . Zvalil ma na zem a začal ma oblizovať. Dobre dobre viem stačí.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:02 pm

Hime no Kami

Pousmiala som sa, dokonca sa aj potichu zasmiala.
Heheh... Pekný... vlci... povedala som skôr pre seba ale mohol to počuť aj on.
Ok... tak snáď problémy nebudú... povzdychla som si.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:04 pm

Ibuki Taiga

Toto viacej nerob.Usmial som sa a kúpil som si dalšiu limonádu ktorú som začal hneť piť pozrel som sa na to dievča usmial som sa a potom som sa pozrel na Seijiho.Na čo si pišiel ak chceš misiu musíš ísť tam.Ukázal som na budovu kde čakalo to dievča.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:17 pm

Seiji
Ike zo mňa zliezol ja som vstal a jemne som začul čo povedala Ďakujem väčšina ľudí sa ich bojí ale v podstate sú milý môžem sa opýtať ako sa voláš potom som pozrel na Ibukiho Prepáč no Ike nenávidí ak mu niekto niečo prikazuje. No ja som sem vlastne nemal v pláne prísť ale .... nedokončil som vetu len som si mlčky sadol a Ima s Ikem si sadli vedľa mňa.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:23 pm

Ibuki Taiga

A ako si sa dostal ku vlkom?škoda že nemám žraloka.Trochu som za zasmial s čakal som na jeho odpovet pričom som sa pozrel na to dievča.Aj mňa by zaujímalo ako sa voláš.Usmial som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:26 pm

Hime no Kami

Preskočila som na budovu, kde bol on a vlci.
Nahla som hlavu trochu do boku a prezrela som si ich.
Mhm zaujímavé, sú dosť veľký... to čo rozprávali ma nezaujímalo, len tí vlci.
Som Hime no Kami.. zašomrala som potichu.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:48 pm

Ibuki Taiga

Usmial som sa.Nezaplávame si?Trochu som sa usmial ale všade naokolo boli iba domy žiadna voda.Je tu strašne teplo.Pil som dalej limonádu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:58 pm

Seiji
Pozrel som na toho chapca a opýtal som sa ho Si v poriadku ? Cítiš sa dobre ?
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 5:02 pm

Ibuki Taiga

No je tu moc teplo a ak si chcete zaplávať stačí povedať zariadim to.Usmial som sa a pozrel som sa na oblohu a šiel som pod tieň a dopil som limonádu a z batohu som si vybral vodu a začal som piť pil som už 3 fľašu za tento rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 5:18 pm

Seiji
Len som pokrútil hlavou Baka tu a plávať povedal som a začal som sa smiať
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 5:21 pm

Ibuki Taiga

Nesmej sami.Usmial som sa.Ak chceš ukážem ty že to pôjde ale musíme ísť do lesa....ideš?Pozrel som sa na neho a dalej som pil.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 5:28 pm

Seiji
Vstal som pozrel som spýtavo na to dievča a potom som zoskoči zo strechy a vykročil som smerom do lesa Tak poďme teda.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 5:37 pm

Ibuki Taiga

Hurá.Povedal som si usmial som sa a šiel som smerom do lesa ked som už bol dostatočne daleko od tábora tak som sa na nich otočil a povedal som.No hádam vedia dobre plávať tvoji vlciZasmial som sa a zložil som pečate a povedal som.Suiton: Bakusui Shouha ( Voda: Vodní vlnovýbuch ).Z úst my vyšlo veľa vody a vytvoril som malé more. pozrel som sa okolo seba a videl som zopár ostrovčekov.Prišiel som ku jednému a dal som si dole batoh a tričko a topánky a skočil som do vody.Ešte stále som blázon?Usmial som sa a plával som dalej.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 9:32 pm

Sekai Onaji
Zakřenila jsem se "Jsem Sekai Onaji" řekla jsem té osobě. Otočila jsem se znovu na toho kluka vedle mě. "Kdo je zajímavý?? a Jmenuje se Nendo" ukázala jsem prstem na Nendo.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 11:58 pm

Minato Uchiha

No, tak už to začalo, pohľadom som preletel sálu, nachvíľku som sa sústredil na ostatných a pozornosť zaujalo práve dalšie dievča ktoré tu bolo len v podobe klonu ako som si všimol už pri jej vstupe do budovy. Yoko Uchiha,Hime no Kami, Ibuki Taiga...Senkai Onaji, zaujímavé mená, ktovie čo dokážu, niektorý z nich vyzerajú dosť silne, napadlo mi len tak a tiež som sa už predstavil, Minato ..Uchiha predstavil som sa nahlas a dalej som stál pri stene, ktovie s kým budem v týme, dúfam, že to bude niekto zaujímavý...pohľad mi preskočil hned na niekoľko osôb vo vnútri.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor (Základna) Gotsuki   Tábor (Základna) Gotsuki - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor (Základna) Gotsuki
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Základňa Kyohin Ryokin
» Tábor Chi-on
» Tábor Malheraz
» Tábor Shizukana
» Tábor Kiofosei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: