~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Základňa Kyohin Ryokin

Goto down 
+10
Matejniz
Billy
Nijon Hyuga
DorakNor
Ranum
DreefiCZ
Marwin
Sorinka
Tom555
Sadatake Arakida
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:52 am

First topic message reminder :

Takemi
Sedel som vo svojom stane a čakal som na shinobi ktorý sa mali doraziť.

Lode pristáli v prístave a priviezla Shinobi pri čom odviezla niekoľko robotníkov ktorý tu postavili opevnenie a bránu pri ktorej strážili dvaja vojaci. Bolo tu už zopár malých zrubov v ktorých sa dalo bývať a bola tu už aj Hlavná budova
Spoiler:


Naposledy upravil Sadatake Arakida dne Mon Jan 03, 2011 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 6:11 am

Kazuki Yuki

Stál jsem tam a jen jsem poslouchal ty dva.Tohle bude trvat asi dlouho pomyslím si ale když promluví ten muž tak hádka skončí.Um...Pane a co máme dělat my?? zeptám se když jim přidělí misi.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 7:07 am

Inuzuka Akamatsu

Pozoroval jsem ty dva jak se hádali,ale radši jsem nic neříkal.Jen jsem tam tak stál se žádostí o misi.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:13 pm

Nijon Hyuuga

jdu a najednou slyšim šťekot otočim se a tam nikdo
,,To se mi asi jen zdálo''
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:20 pm

Nijon Hyuuga


rači sem se šel vyspat ale už sem usínal cestou
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:41 pm

Hyuuga Teotobu

Počkal jsem až ti dva vyjdou ven a pak se pomalu odlepil od zdi. Kývl jsem generálovy a pomalu se vydal ke dveřím.
Generál to vyřešil dobře, že je dal dohromady. Pomyslel jsem si a mírně se usmál. Pak mi ale výraz ztvrdl. Ale proč jsem to s nimi musel schytat i já?
Vyšel jsem na chodbu a tam jsem se opět opřel o zeď a díval se na ty dva. Čekal jsem, co se bude dít dál.
"Mimochodem, jmenuji se Teotobu."
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 2:44 pm

Tetsuo Aokawa
" Dobře vědět. Mé jméno je Tetsuo. A nějak nevím co vše se ještě zahrnuje do seznámit."
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 2:52 pm

Hyuuga Teotobu

Podíval jsem se na Tetsua.
"Těší mě. Myslím, že tím seznámením myslel popsat naše schopnosti dovednosti a podobně. Abychom věděli, co od zbytku týmu čekat." Promluvil jsem potichu. Víc jsem ale o sobě neřekl a dál jsem mlčel.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 4:25 pm

Daisuke Tsuchiya

Csss...jaký priateľský zrazu, pomyslel som si a povedal, som Daisuke, a keď si už začal s tými schopnosťami ja rozhodne nejdem prví, nenechám sa predsa bodnúť od chrbta, niesom blázon, uškrnul som sa, aj ked som jak blázon vystupoval.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 4:55 pm

Takemi
Pozrel som sa na tých zvyšných ľudí zamyslel som sa a povedal som Neďaleko odtiaľ by mala byť malá osada nájdite ju a diplomatickou cestou zariaďte to aby sa k nám pripojili. Tu máte mapu. A milá slečna nabudúce si takýto tón odpusť. Hodil som jej Mapu a ukázal prstom na tých dvoch aby vedeli kto má s ňou ísť a rukou som naznačil aby vyšli.



Ninja
Prišiel som k skupinke troch chlapcov jeden s nich mal na rukách niečo ako ústa pozrel som na nich a povedal som Mám vám zadať misiu tu máte popis pozor je to tajná a dôležitá úloha máte nájsť bojovníka ktorý tu pre nás špehoval a dlho o ňom nemáme žiadne správy zariadte aby sa sem vrátil živý a zdravý a Radím vám je to Takemiho syn a krstný syn samotného Naruta takže buď sa vrátite s ním alebo sa vracať ani nemusíte. Šťastnú cestu. A poponáhľal by som sa. podal som im zvitok s popisom kde by sa mal nachádzať. Strčil som ho tomu bielookému a pohŕdavo som na neho pozrel pri čom som sa k nemu priblížil a povedal mu potichu dosť arogantným tónom Dávaj si pozor na svoje vzácne oči môžeš o nich príšť Hyuuga . A hlavne vyhýbaj sa mi inak sa môže stať že moja katana si dá rande s tvojími vnútornosťami "Kuso" dokončil som a prešiel medzi nimi pričom som do neho narazil ramenom


(Kuso - Hovno)
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 9:46 pm

Itsuko Kayoko
Mapu jsem chytila a při odchodu na něho vyplázla jazyk. Deme. řekla jsme těm dvou a vyšla z budovy.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 1:07 am

Inuzuka Akamatsu

Jak jsem uslyšel o naší misi tak jsem si hned říkal že to bude v pohodě,ale taky to znělo dost nudně.
Potom Takemi hodil mapu té holce jak jí pořád padaly kalhoty.Pak jsem vyšel s Akimirem z budovy,ale nic jsem neříkal.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 6:09 am

Nijon Hyuuga

Zbudil jsem se šel se najíst a hned sem vyrazil se projít


Naposledy upravil Nijon Hyuga dne Fri Jan 07, 2011 6:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:35 am

Namito Etsuya

Letel som na vtákovi ktorého som nakreslil pomocou Choujuu Giga sedel som a sledoval som okolie v dialke som už videl tábor ked som k nemu priletel tak som zoskočil z atramentového vtáka a šiel som do hlavného stanu a atramentový vták lietal nad hlavným stanom.Vošiel som dnu dal som si dole šatku ktorá mi zakrývala pol tváre uklonil som sa a povedal som.Dobrý deň našla by sa premna dajaka misia?Usmial som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 11:10 am

Viděl jsem 2 ninji jak si povídají


Naposledy upravil Nijon Hyuga dne Sun Jan 09, 2011 2:12 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 11:20 am

Nijon Hyuga napsal:
,,Ahoj nejsi ty náhodou Namito Etsuya?''

Nijon: Rád bych ti neco rekl mimo hru.
zaprve: ty ho neznas

zadruhe zkus psat tak, aby bylo vsem jasne kde jsi. tedy treba: (jdu do hlavni budovy a vidim tam nejake 2 ninjy jeden za stolem a ten druhy se ho pta jestli by nemohl dostat nejakou misi, tak jsem se ho zeptal: "nemohl bych taky dostat misi?") - napriklad doufam ze si mou radu vezmes k srdci a poucis se.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:42 pm

Takemi
Pozrel som na toho chlapca Prepáč no teraz mám dosť ľudí na misiách ale môžeš pomôcť pri dokončovaní zadného opevnia alebo veže.
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 1:06 pm

Namito Etsuya

Dobre tak ja teda idem.Usmial som sa.No síce to ne ni práca akú som chcel ale lepšie ako nič.Povedal som si v mysli a došiel som na miesto tam som povedal Sumi Bunshin no Jutsu a vedľa mňa za objavil klon ktorý šiel pracovať bolo tam dosť veľa ľudí a práca už skoro bola dokončená. Dlhšiu dobu som len sedel a za mňa pracoval klon ale nudil som sa a tak som si dal dole z chrbátu fuuma shuriken a katany som tiež zložil z oblohy zletel atramentový vták a ztražil mi veci ja som sa pustil do práce po dlhšej dobe som ja a klon a ľudia čo pracovali konečne dokončili stavbu zrušil som klon a atramentový vták znova vyletel a krúžil nad táborom ja som si vybral z batoha jedlo a vodu najedol som sa a napil som sa dal som si na chrbát fuuma shuriken a aj batoh a zobral som obe katany a dal som ich do púzdier a vydal som sa smerom do hlavného stanu. Po chvíľke som tam prišiel vošiel som dnu bol som dosť unavený ale nebolo to namne až tak moc vidieť uklonil som sa a povedal som.Práca je hotová...Usmial som sa.Aby som bol úprimný tak ked som tam už prišiel tak už bola stavba skoro bolo hotové.
Návrat nahoru Goto down
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 7:50 am

Reikoru

Loď, ktorá ma priviezla do tábora, zachádzala pomaly za obzor. Díval som sa do diaľky a pomaly vnímal okolie. Tábor ešte chvíli počká pomyslel som si a ďalej sa rozjímal. Moje myšlienky boli často protichodné. Nenávidel boj a predsa šiel zabíjať. Chcel mier a teraz musel ísť do vojny. Tomu sa hovorí protichodné poly. Avšak tie ho držali po kope. Tak, dosť, ide sa do tábora povedal som si v duchu a postavil sa. Išiel som smerom k bráne a strážam, ktoré ju strážili. Nadýchol som sa zhlboka a prešiel. Možno som si myslel, že ma zastavia. Sám by som to urobil. Alebo som iba nebol na niečo také zvyknutý . Jednoducho, dostal som sa do tábora. Dnu sa nachádzalo mnoho ninjov, z každej dediny. Cítil som sa nepodstatný. Avšak chcel som tu byť. Dorazil som do nejakého stanu, kde ma navigovali ostatný. Odhrnul som závesy (alebo len tak prešiel) a odkašlal si.
Povedali mi, že sa volá Takeme, tak som ho aj tak oslovoval.
Bolo mi povedané, že sa mám za vami zastaviť, Takame. povedal som jeho meno bez, prípony, ale nemyslel som to zle, len som bol nezvyknutý.
Stál som a čakal na zápis, alebo prečo ma vlastne chcel.


Naposledy upravil Hollow dne Mon Jan 10, 2011 11:43 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 11:06 am

Zarigani

Vyskočil sem z lodi na břeh jen co zakotvila a rozhlédl se po pláži Tak tady začíná můj nový svět Pomyslel sem si pro sebe a plný očekávání od tohoto místa sem se rozeběhl k táboru kde mě zastvavily dva stráže "Zdravím připlul jsem ted lodí kam mám zajít abych byl k něčemu dobrý?"Po chvilkovém rozhovoru sem se dozvěděl o někom jménem Takemi a tak sem se vydal hledat hlavní budovu.....Našel sem jí asi po 5 minutách a vešel dovnitř."Vy musíte být Takemi že?Jsem Fuuma Zarigani a hlásím se abych mohl být nějak nápomocný.
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 11:34 am

Nijon Hyuuga

šel jsem do hlavní budovy
,,hele nový ninja to bude zase'' potichu jsem si řekl a šel jsem k němu
,,Ahoj'' slušně jsem pozdravil. a odešel jsem
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 1:35 pm

Isamu

Seskočil jsem z lodi, která právě přijela a vešel jsem do tábora. po chvilce popocházení sem a tam jsem si všiml hlavní budovy (alespoň se tak tvářila). Vešel jsem dovnitř a uviděl jsem dva shinobi jak mluví s třetím. pomalu jsem přišel až k nim a zeptal jsem se toho třetího: "kde se tady dá dostat nějaká mise?" a čekal jsem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 1:41 pm

Takemi

Pozrel som na tých nových ľudí a povedal Takemi volám sa Takemi a nie Takame popremýšľal som a potom dodal Kým sa nevrátia ninjovai s misii tak novú nemám ale čo takto usporiadať turnaj ? Čo vy na to ak vojaci uvidia akých tu máme bojovníkov podvihne to morálku a aj ich odhodlanie. Samozrejme víťaz dostane odmenu
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 1:44 pm

Isamu

"Proč ne." řekl jsem a už jsem se těšil na to, co ostatní předvedou.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:25 pm

Mizumaki Velomaru


Jakmile jsme dorazili vyskočil jsem z lodě a šel se poohlédnout po velitelském stanu ve kterém měl být Generál Takemi. Brzy jsem ho našel a vešel do vnitř bylo tam víc lidí než jsem čekal. S úsměvem jsem se uklonil a řekl:Zdravím,jmenuji se Velomaru...nebyla by pro mne nějaká mise?
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 6:53 am

Zarigani

"Hm to by mohla být zábava. Kdy a kde? No čekal sem sice něco jiného ale tohle taky není špatný způsob jak se předvést.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Základňa Kyohin Ryokin
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tábor (Základna) Gotsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: