~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Základňa Kyohin Ryokin

Goto down 
+10
Matejniz
Billy
Nijon Hyuga
DorakNor
Ranum
DreefiCZ
Marwin
Sorinka
Tom555
Sadatake Arakida
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:52 am

First topic message reminder :

Takemi
Sedel som vo svojom stane a čakal som na shinobi ktorý sa mali doraziť.

Lode pristáli v prístave a priviezla Shinobi pri čom odviezla niekoľko robotníkov ktorý tu postavili opevnenie a bránu pri ktorej strážili dvaja vojaci. Bolo tu už zopár malých zrubov v ktorých sa dalo bývať a bola tu už aj Hlavná budova
Spoiler:


Naposledy upravil Sadatake Arakida dne Mon Jan 03, 2011 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 9:16 am

Tetsuo Aokawa
" tak to asi posloucháš špatný lidi." pronesl suše. " a ano já vím že se zvedneš. Ale jak říká pokud u toho budu já pak mě konvence zavazuje k tomu ti pomoc. Navíc nevím tebe važně baví padat?" tohle byl celkem věcný dotaz.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:56 pm

Itsuko Kayoko
"Nejspíš, jo dobře po každém mém pádu mě zvedneš, já bych na to být tebou dlabala a ne nebaví mě padat" prohlásila jsem s pokrčením ramen a došla ze těma dvěma klukama do budovy.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:25 pm

Tetsuo Aokawa
" Nu vidíš a já na to prostě dlabat nemůžu.... toliko k padaní kalhot". Pronesl a vešel za všemi za ostatními do budovy stanu nebo kde to generál sídlil.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 2:12 pm

Hyuuga Teotobu

Má loď konečně přistála. V přístavišti již byla spousta ostatních lodí. Ta má byla jedna z posledních co měla dorazit. Vystoupil jsem na břeh a rozhlédl se okolo. Nedaleko přístavu jsem uviděl základní tábor.
Můj nový domov. Pomyslel jsem si a vyrazil k táboru.
Mé bílé kimono, typické pro náš klan mírně zašustilo jak jsem se rozešel. Před hlavní branou jsem potkal dva strážné. Podíval jsem se na ně a promluvil.
"Promiňte pánové. Zrovna jsem dorazil na lodi a mám se hlásit u zdejšího velitele. Mohli byste mi ukázat cestu?"
Strážní si mě prohlédli a jen pokynuli k velké budově. Kývl jsem, jako poděkování, a vydal jsem se k té budově. Když jsem přišel před ni, odložil jsem své věci vedle dveří a vstoupil.
Vešel jsem do hlavní kanceláře, kde jsem uviděl za stolem sedět našeho velitele. Formálně jsem se uklonil, ale ne tak aby to vypadalo, jako že se klaním příliš uctivě, ale ani aby to neurazilo.
"Hyuuga Teotobu se hlási do služby. Pane."
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:18 am

Takemi
Pozrel som na ten zmätok vstal som a pvedal Najpr sa rozdeľte do nejakých týmov a potom vám dám nejakú prácu. Ak teda nechcete všetci dojiť kravy.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:21 am

Tetsuo Aokawa
" A na základě čeho se máme rozdělit do týmu. Rozumějte lepe by se nám dělalo rozdělení kdybychom se za a) znali a za druhé kdybychom věděli co nás čeká. A k tomu dojení krav nevím jak ostatní ,ale já osobně bych nebyl moc platný . ono by to spíš bylo týrání krav a efektivita takového dojení by byla nižší než když je bude dojit někdo kdo to umí. Teda jestli do toho mohu nějak mluvit."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:24 am

Daisuke Tsuchiya

Myslím, že by si už mal držať tlamu, tým chcem povedať aby si sklapol, povedal som otrávene. Hrá sa tu na ktovie akého chytráka.. pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:28 am

Tetsuo Aokawa
" Ah nevím jak u tebe ,ale já si tlamu držet nemusím nejsem malomocný a nehrozí že mi upadne. A co se týká toho sklapnutí co mám sklapnout. Chápu sice že jsi tomu co jsem řekl nerozuměl. Ale to přece není důvod k agresi." odbyl toho vznětlivce.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:01 am

Daisuke Tsuchiya

Povzdychol som si, od hnevu som sa takmer zosypal na zem, keby tu nebol ten týpek vyhodím ho dovzduchu!!! rozčuľoval som sa. Potom som sa poobzeral okolo, mali sme si nájsť tým no zatiaľ nikto nejavil príliš veľký záujem, a ja som stále čumel na Tetsua, a predstavoval som si ako mu do úst strkám jíl, a kríčim Katsu , katsu stále dookola.

Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 2:08 pm

Hyuuga Teotobu

Chvilku jsem poslouchal ty dva hádající se Shinobi.
To jsem ale paka. Pomyslel jsem si.
Prohlédl jsem si všechny přítomné okolo. Pak jsem se zrakem opět vrátil k těm dvěma.
" Promiňte... pánové. Nebylo by lepší... se rozdělit do těch týmů? Ať se... hneme z místa... a jsme k kěčemu užiteční? Volil jsem rozvážně svá slova.
"Myslím, že nejideálnější by byly týmy složené ve všech možných specializací. Třeba já, se zaměřuji na boj zblízka, takže by se ke mě měl přidat alespoň jeden shinobi zaměřený na střední nebo velké vzdálenosti."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 11:55 pm

Daisuke Tsuchiya

Bol som z ticha, zaujímalo ma hlavne čo dokáže ten inteligent, pozrel som na Tetsua, potom som len pokrčil plecami. Ja som zameriavam na trochu väčšiu vzdialenosť , povedal som ale bližšie som to necharakterizoval.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:30 am

Tetsuo Aokawa
"Bylo ale jak jsem říkal nemůžeme se rozdělit týmu pakliže nedisponujeme žádnými informacemi o ostatních ani o typu mise. Nu pohnutí z místa by bylo docela příjemné ačkoliv nechápu k čemu by nám pohyb pravě v tuto chvíli pomohl."řekl jako by to vlastně bylo uplně jednoduché. " Jenže všechny možné specializace neobsáhneme ani v 5 lidech neb nevěřím tomu že jsme natolik různorodí aby to bylo možné. Dobrá jsi na blízko a pan vznětliví na boj na větší vzdálenost otázka ovšem je zda toto potřebuje mise těžko vám vaše specializace budou něco platný bez někoho kdo třeba najde cíl a tak. Rozumím však základní myšlence jde jen prostě o to zahrnout všechny možné případy.... moje specializace je jiný druh pohledu znalost mechanizmů a adaptabilita na různý druh boje pravdou je že co se detekce týká tak v této oblasti mnohé neobsáhnu. Není toho mnoho co jsem řekl pravda ,ale i tak jsem své dovednosti specifikoval poněkud blíže."
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:37 am

Hyuuga Teotobu

Podíval jsem se na toho více ukecaného z těch dvou.
"Osobně si myslím, že pohyb je dobrý kdykoliv a kdekoliv. Když je člověk dlouho na jednom místě, ztrácí ostražitost." Usmál jsem se na něj.
"A nemusíš se bát. Boj z blízka není jediná věc, kterou umím. Stopování mi také nedělá příliš velký problém. Horší to je s taktikou boje. Jsem zvyklý být sám."
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:41 am

Tetsuo Aokawa
" To ano nicméně pohyb teď by znamenal opuštění místa bez získání mise tudíž kontraproduktivní věc."vysvětlil svou myšlenku." Nu ap roč to neřekneš? Mi nemáme schopnost číst tvoje myšlenky takže nemůžeme vědět v čem si dobrý. Taktika hmm záleží na tom jesli mise bude vůbec souviset s boje a tak. Jak říkám bez znalosti prostředí je obtížné nastavit správně tým i kdybychom nakrásně věděli kdo týmu co umí."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:55 am

Daisuke Tsuchiya

Poď von, kývol som hlavou k dverám budovy a hlavu som mal už zaparenú od hnevu, šak ja ti ukážem čo dokážem, ostane z teba len prach až s tebou skončííííímmmm !! ááááá ... keď povie ešte prisambohu vyhodím ho do vzduchu že sa z toho nespamätá! rozčuľoval som sa na celé kolo a od nervov pomaly skákal k stropu, strašne mi liezla na nervy tá jeho samomluva.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 12:59 am

Tetsuo Aokawa
"Ven co venku já potřebuji dostat misi tady..venku jí nedostanu." pokrčil rameny. " To nedává." logiku navíc i kdyby si ze mě chtěl udělat pryč nedoporučuji to dělat tady poškození majetku generála by ti nezaručilo o moc delší život než by byl ten můj."odbyl ho
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:28 am

Hyuuga Teotobu

Poslouchal jsem ty dva jak se začínají zase hádat. Přemýšlel jsem, jestli jim mám něco říct ale usoudil jsem, že už jsem toho řekl víc než dost. Další slova nemají cenu. Stejně by nepřestali. Proto jsem přešel ke zdi a mlčky se o ni opřel.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:33 am

Daisuke Tsuchiya

Preto vravím, poď von, ale ak ma naštveš...........prizabijem ťa aj tu povedal som a hľadel mu do očí akoby som ho chcel zabiť len pohľadom, páni, byť z tímto v týme spácham samovraždu alebo vraždu.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:37 am

Tetsuo Aokawa
" Pokud používáš plamen nebo explozi pak to zasáhne hodně lidí okolo i venku navíc nevolím proč bych chodil ven,když potřebuju být tady. A no nevyhrožuj něčím co nemůžeš splnit. Myslím že by jsi se nedostal ani k tomu tu něco použít."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:44 am

Daisuke Tsuchiya

Heh, ty si nevieš ani predstaviť čo používam, a vôbec to je predsa jedno vyber si už tím a vypadni na svoju misiu, povedal som a otočil som sa mu chrbtom, to ja sa radšej postavím do osobitnej samovražednej jednotky než byť s niekým v týme, čo nevie kedy má držať svoje monológy v hlave.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:52 am

Tetsuo Aokawa
" Pak pro tebe bude asi dost obtížné být v týmu sám se sebou co?Navíc nevím kdo jsi aby jsi mi tu rozkazoval a nevím co používáš ohen výbušniny nejspíš,ale každý trochu inteligentní výrobce rachejtlí by tě asi trumfnul, protože umí udržet klid." v klidu dal ruce za záda a mírně se protáhl.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 3:31 am

Takemi
Sledoval som tých dvoch no po chvíli ma už dopálili udrel som po stole ten sa rozletel na niekoľko častí a povedal som To stačí vy dvaja pôjdete spolu a ak sa vrátite jeden bez druhého tak sa už ani vracať nemusíte jasné . A ty milý Hyuuga pôjdeš s nimi Teraz chodte von o chvíľu vám poviem čo máte robiť zatiaľ sa skúste lepšie zoznámiť povedal somerom k tým dvom rozhádanym a sadol som si na stoličku
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 3:44 am

Daisuke Tsuchiya

...........No super, to som teda dopadol, mám na starosť tohto neschopného blbca, zahundral som si popod nos a vyšiel som z budovy ako prví, ..dopekla, máš štastie , že mi to zatrhol, inak by sa z misie musel vrátiť len jeden, povedal som spokojne sám so sebou, akoby som dopredu vedel , že ja by som to nebol.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 4:49 am

Tetsuo Aokawa
" Tak dobře. Nenamítal nic jemu to vlastně ani moc nevadilo spíš byl zvědaví co ten kluk vlastně umí a jak moc velký blázen jen byl zvědav co vlastně mají mít za misi. Trochu se uchechtl poznámce o tom že má štěstí. Štěstí bylo pro někoho kdo nemyslel on ho nepotřeboval. " Dobře a můžete definovat lepší seznámení? Jména si řekneme a zbytek nevím ,ale nedokážu si představit co by bylo ještě zajímavé na mé osobě a vhodné k seznámení se navíc na to budeme mít celou misi."usmál se na generála. " Važně nemůžeme zadaní mise dostat teď?" zkusil to ještě nicméně to nevyšlo proto se jen znovu protáhl a pomalu vyšel ven.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 5:58 am

Itsuko Kayoko
Bavila jsem se hádkou těch dvou, když ty kluky poslal na misi, silně jsem se urazila "Já chci misi" zaječela jsem na něho podrážděně a našpulila rty, ruce jsem si založila na prsa a podupávala nohou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Základňa Kyohin Ryokin
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tábor (Základna) Gotsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: