~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Základňa Kyohin Ryokin

Goto down 
+10
Matejniz
Billy
Nijon Hyuga
DorakNor
Ranum
DreefiCZ
Marwin
Sorinka
Tom555
Sadatake Arakida
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:52 am

First topic message reminder :

Takemi
Sedel som vo svojom stane a čakal som na shinobi ktorý sa mali doraziť.

Lode pristáli v prístave a priviezla Shinobi pri čom odviezla niekoľko robotníkov ktorý tu postavili opevnenie a bránu pri ktorej strážili dvaja vojaci. Bolo tu už zopár malých zrubov v ktorých sa dalo bývať a bola tu už aj Hlavná budova
Spoiler:


Naposledy upravil Sadatake Arakida dne Mon Jan 03, 2011 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 9:00 am

Isamu

Šuriken? A takhle přimo? hračka hodil jsem proti šurikenu kunai s ocelovým lankem v úmyslu přitáhnout si jej a použít ho.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:40 pm

Zarigani

Koukal sem přímo na něj jak k němu letí ty shurikeny ,hodil po jednom kunai.....že by dokázal chytit můj fuuma shuriken za letu ? hah trénoval sem s nimi roky tohle není jako by ho hodil někdo kdo s ním byl párkrát na cvičišti nemá šanci a naví už sou oba dost blízko myslim že sem tu skončil jen se bojim o jeho podmínku s lehčími zraněními tohle ho rozseká na cucky
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:51 pm

Isamu

kunai byla po doteku velmi rychle odražena stranou. ovšem na chvilku se Isamovi naskytl pohled na skrytý šuriken. "A do háje" Tohle vůbec nevypadá dobře. Vyskočil jsem s úmyslem se zavrtat do země na jiném místě.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:06 am

Zarigani

Mezitím co sme ho pozoroval sem dal shuriken zpět na záda a vytáhl luk"Hmm ted končíš tomuhle neuhneš....Chimei-tekina yajirushi" Zašeptal sem a pustil tetivu.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:46 am

Isamu

Najednou Zarigani natáhl luk se šípem, udělal to vcelku rychle, takže na reakci nebyl moc čas. Popadl jsem první co bylo po ruce, což byl fuuma šuriken u pasu a hodil jsem ho proti šípu, poté jsem se snažil uhnout, ale výsledkem mého snažení byl šíp, který proletěl rukou nad loktem a zanechal dost znatelné stopy. Po dopadu jsem se opět zahrabal do země a s tím, že jsem znal nepřítelovu polohu jsem použil techniku Ninpou : Mogura Tataki no Jutsu. přičemž jsem vylézal a útočil z různých míst kolem stromu.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 4:05 am

Zarigani

Když sem viděl jak na mě letí ty zbraně tak sem rychle složil luk zpět na záda a rychle se zhoupl na větvi která byla podemnou směrem k Isamovi ,za letu sem si do pravé ruky pět z opasku vytáhl svůj fuuma shuriken a připravil se na ůtok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Základňa Kyohin Ryokin
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Tábor (Základna) Gotsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: