~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Sunofureku

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Sunofureku Empty
PříspěvekPředmět: Sunofureku   Sunofureku I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 10:40 am

Jméno: Sunofureku

Přezdívka: Suno

Věk: 15

Fobie: fyzické poškození jejího těla

Hodnost: kensai

Pohlaví: žena

Rodina:
Matka - Fuyu no joō
Spoiler:
Otec – nepoznala
Sestra – starší sestra odešla z domu, když byla Suno ještě příliš malá

Sen: Najít svoji sestru a přivést ji domů

Klan: ----


Kekkei Genkai: ------

Schopnost Kekkei Genkai: ------

Styl boje: Snaží se bojovat kombinací svých originálních ninjutsu technik a genjutsu, které ji naučila její matka. V boji z blízka příliš nevyniká, a proto se mu snaží vyvarovat.

-Tajjutsu: 10%
-Ninjutsu: 60%
-Genjutsu: 30%

-Zbraň, vybavení: 15x kunai, 12x shuriken, 10x výbušný lístek, 5x kouřová bomba

Schopnosti: Sunofureku je obstojná bojovnice na střední vzdálenosti. Není příliš dobrá tajjutsu, stopování ani pokládání pastí. Za to je velice dobrý stratég, a docela obstojná v získávání informací a vyslýchání.

Podstata: Nezjišťováno


Výzor: Sunofureku je vyšší štíhlé postavy, má 175 cm, 46kg. Má dlouhé bíle vlasy, které má strašně ráda. Ráda je nosí rozpuštěné, ale při misi si je svazuje do drdolu.

Vztahy:
Matka – svoji matku miluje a velice ji ctí. Proto se vydala do světa aby našla svoji sestru, po které se matce velice stýská

Vlastnosti: Suno se na první pohled jeví zakřiknutě a nesměle, ale když se dostane do boje, stane se z ní nebezpečný protivník.

Koníčky: Suno má ráda přírodu, ráda pobíhá po lese. Co má ale nejraději, je koupání se v tekoucí vodě.

Oblíbené: To, co má nejraději je její matka a její vlasy. Dále má ráda sníh a led. Proto i její genjutsu je spojeno se sněhem.

Neoblíbené: Oheň

Krevní Skupina: AB


Životopis/Příběh: Sunofureky se narodila v jedné malé vesnici v Novém světě. Vyrůstala pouze ze svojí matkou. Bydleli v malém domku na kraji lesa. Když byla Suno ještě malá, nevěděla nic o světě ninjů. Slyšela pouze několik příběhů o lidech, kteří byli schopni prapodivných věcí. Vždy si ale myslela, že jsou to jen plané výmysly a trapné historky aby malé děti nezlobily. Postupem času, asi tak kolem sedmého roku života, ale začala na sobě pociťovat něco zvláštního. Když byla rozrušena, dokázala dělat neuvěřitelní věci. Proto se o to začala zajímat, a tak se dozvěděla o tom, že je schopna manipulovat se svoji chakrou. Myslela si ale, že je to nějaká nemoc, nebo něco zlého, a tak to přede všemi tajila. Dokonce i před svoji matkou. Styděla se za to, co uměla, ale zároveň ji lákalo zjistit, kde je hranice jejich schopností.
Proto chodívala sama do nedalekého lesa, kde trénovala své schopnosti a vymyslela si svá vlastní jutsu. Po několika letech, kdy už rozuměla svým schopnostem, šla se svojí matkou do města na nákup, když je najednou přepadla tlupa banditů. Suno byla vystrašená, ale její matka vypadala naprosto klidně. Pevně se rozkročila, spojila ruce a vykřikla záhadná slova. Banditi se najednou zastavili a utekli. Suno tak zjistila, že její matka také vládne touto tajemnou mocí a rozhodla se jí povědět o svých schopnostech. Když seto její matka dozvěděla, začala Suno trénovat podle výcviku ninjů, který podstoupila ona sama, jako malé dítě.
Výsledkem toho bylo, že Sunofureky ve svých 14ti letech bravurně ovládla umění ninjutsu a velie dobře i genjutsu, pro které zdědila nadání po své matce. V den svých 15tých narozenin se Suno rozhodla, že půjde do světa, najít svoji ztracenou sestru. Nyní už je na cestě asi půl roku a zrovna došla do vesnice, kde se usadil neznámí mladík, mluvící o míru a spojitosti národů. Suno usoudila, že když bude všude klid a mír, bude se jí mnohem lépe pátrat po sestře, a tak se rozhodla přidat se k tomuto muži. Tím mužem není nikdo jiný, než Uchiha Sasuke.
Obrázek:
Spoiler:


Techniky:

Jméno techniky: Kami hoippu no Jutsu (vlasový bič)
Typ: ninjutsu
Třída: C
Popis: Suno koncentruje chakru ve svých vlasech, a ty pak dokáže „ožijí“. Dokáže s nimi manipulovat a prodloužit je až do délky deseti metrů. Může s nimi třeba svázat nepřítele, nebo na něj zaútočit jako bičem. Vlasy napuštěné chakrou jsou velmi odolné proti hrubé síle, ale proti ninjutsu jsou pouze o 30% silnější než obyčejné vlasy. Proto se tato technika absolutně nehodí proti Katonovým a Fuutonovým technikám.

Jméno techniky: Magen: Jubaku Yuki Satsu (smrt v sevření sněhového stromu)
Typ: genjutsu
Třída: B
Popis: Po zformování pečetí se Sunofureky rozplyne ve sněhové vločky a roztaje. Za protivníkem pak ze země rychle vyroste zasněžený strom, který ho sevře pomocí ledových větví. Poté se z kmene stromu vynoří Suna a pomocí ledového krápníku (pouze iluze, ve skutečnosti drží kunai) zaútočí na soupeře.

Jméno techniky: Shīrudo o senkai no jutsu ( vířící štít)
Typ: ninjutsu
Třída: B
Popis: Sunofureky nahromadí svoji chakru do vlasů. Ty tím zhoustnou, nabudou na objemu a délce. Poté se spirálovitě roztočí podél celého Sunina těla až k zemi. Tím Suno získá obranu proti běžným útokům. Tato technika Suno uchrání i před Jutsu třídy D a částečně i C. Ne všechny techniky jsou ale stejně účinné. Záleží vždy na typu a síle daného jutsu.



Naposledy upravil DorakNor dne Mon Jan 17, 2011 10:04 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Sunofureku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunofureku   Sunofureku I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 11:10 am

Ah tak mě se to líbí, jen nevím jestli bude Sasuke uvažovat stále jen o míru =P..
Jedinou výhradu mám asi k tomu, že by na to měli i částečně Suiton techniky, tedy myslím. =)

Za mě POVOLENO tedy. =)
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Sunofureku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunofureku   Sunofureku I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 1:21 am

Noo ad vlasy heh možná by ten suiton prostě znesnadnoval používání ( vem si že ti vlasy splihnout) na druhou stranu takhle by se asi teorteticky dal započítat každý element. Jinak hezké sice mě trochu mate genjutsu na urovni B u někoho kdo má u genjutsu používání jen z 30%( rozumělj vlastně se na něj nespecializuješ ,ale máš už B techniku). Ale to je spíš detail který vzato kolem a kolem ničemu nevadí.

Jen ta B ninjutsu technika. Uzemnění je ošklivá věc. Ber to tak že vlastně všichni stojíte na zemi jediná otázka uzemnění vodivosti by pak byli boty nebo opravdu hodně speciální vybavení. I tak by raitonové techniky asi tělu neprospěli. Já bych skoro v tomto případě moc neřešil elementy a odolnost prostě to spíš bude na typu útoku než na elementu. Ale o to mse ještě nějak dá diskutovat než se dostaneš k pořádníému boji.
Za mě Přijaté
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Sunofureku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunofureku   Sunofureku I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 2:03 am

mne sa to tiež páči tie techniky s tými vlasmi mi pripomínajú jednu postavu Very Happy a ešte sa mi páči to spracovanie toho genjutsu viem si to predstaviť takže za mňa tiež


Prijaté
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Sunofureku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunofureku   Sunofureku I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 10:05 am

Ok změněna ta obraná technika. Zrušil jsem u ní ty podstaty.
Sade trošku jsem se inspiroval Jirajou ale ze začátku mi to ani nedošlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sunofureku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunofureku   Sunofureku I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sunofureku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Charaktery-
Přejdi na: