~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Nový Admin

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Nový Admin  Empty
PříspěvekPředmět: Nový Admin    Nový Admin  I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 12:09 pm

Takže všetci viete že stavy Adminov sa preriedili ale našťastie sa mi podarilo nájsť náhradu za Juubiho podľa mňa je to kvalitný hráč ktorý nesklame ani ako admin nanajvýš dá sa sním dohodnúť a niekedy dokonca radí aj mne preto som rád že toto miesto prijal takže tešte sa v budúcnosti sa otvorí aj tretia oblasť .
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Nový Admin  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový Admin    Nový Admin  I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 12:21 pm

Přátelé berte na mě ohled pravda je že se v RPG vyskytuji delší čas. Ale vedení je něco v čem praxi nemám proto se neděste když ze začátku budu brát mín charakterů bude to hlavně proto abych se sám naučil jak vás vést co nejlépe tedy tak aby vás hra bavila a nepřišla vám nudná.
Druhá věc berte na mě ohled učím se vést místnost budu přijmat připomínky a nebudu vá mza ně nadávat každopádně to neznamená že se vašimi připomínkami budu řídit vyhradně. Prostě mi jde hlavně o to abych měl dobrou zpětnou vazbu na cokoliv se na mé místnosti děje takže se nebojte ozvat všichni chybujeme a všichni se učíme. Každopadně připravte na to že ve své místnosti budu mít i já připomínky pokud bůh dá a vše mi půjde tak by se má místnost mohla stát malinko odlišnou co se týká rp tedy pokusím se vám psát tak aby jste měli dost materialu k odpisování a mohli pát delší a kvalitnější komenty. Nicméně co a jak bude je otázkou příštích dnů a týdnů a toho jak se co osvědčí . Nějaké idee mám kdyby jste měli nějaké rozumné napadi tak je uvítám třeba se mi něco bude hodit.

Prostě bez dalších víkeců připravte si na to že možná budou trožku tvrdší požadavky pro na vaše osoby stejně i na mě. Tak jako tak doufám že se nám společně podaří vycházet i přez mou inklinaci k tomu psát jak blb a být přísný. A že se naučíme spolu hrát tak aby to všechny strany bavilo.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Nový Admin  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový Admin    Nový Admin  I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 12:23 pm

Sugé! Moc mě tahle zpráva potěšila.. Btw: Ta červená ti sluší. Nový Admin  819731
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Nový Admin  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový Admin    Nový Admin  I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 5:03 am

Aj mňa to potešilo bál som sa že zvolíš niekoho iného Very Happy Ale verte či nie lepšia náhrada ani vhodnejší hráč neexistuje :-)
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Nový Admin  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový Admin    Nový Admin  I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 3:15 pm

LOCK, známe, známe. =D
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sponsored content





Nový Admin  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový Admin    Nový Admin  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový Admin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: