~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Reakce na Juubiho odchod

Goto down 
+6
Hollow
Sorinka
Toshi
Lyall
Neo79
DorakNor
10 posters
AutorZpráva
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 9:44 am

1. Juubi lituju že odcházíš.
2. Juubi psal že na nic nemá důkazy, ale důkazy existují, jen si člověk musí dát práci je najít. Proto bych Vám všem rád uvedl několik příkladů nesmyslných, předpojatých a chybných úsudků a rozhodnutí. Takže začneme:
Rozpor v pravidlech:

5. Další Kekkei Genkai, která nenáleží žádné vesnice může být úplně kdekoliv, takže dejme tomu.. Shouton nebude mít nikdo a vy ho chcete mít, tak si jednoduše uděláte postavu s Shoutonem do jakékoliv vesnice, snad to každý chápe.
X
Seznam KEKKEI GENKAI: Meiton, Jinton (Obě Verze)*, Kouton*, Futton, Enton, Mokuton*, Ranton*, Rinnegan, Ranmarovo Kekkei Genkai*, Kurama Kekkei Genkai*, Bakuton*, Shakuton Shouton, Youton.

Problémy které štvou nejvíce lidí, tedy tvorba charakterů:
Seznam UNIKÁTNÍCH SCHOPNOSTÍ: Jujutsu*, Ankoku Ijutsu*, Kakuzova speciální schopnost , Ovládání Hadů*, Schopnosti Kidoumara*, Kibaku Nendo*
X
Hráč Marwin – postava Daisuke Tsuchiya – KG Kibaku Nendo
Postava přijata Sadatakem, odmítnuta Juubim, Lyall se nevyjádřil = pouze jedno schválení, postava by neměla být puštěna do hry

14. Vaše postava může na samotném začátku maximálně ovládat jednu B techniku a dvě C.
X
Hráčka sorinka – postava Mato Kayoko 2x technika třídy B, jedna technika třídy C
Postava přijata Sadatakem a Lyallem

Hráč tom555 – postava Kazuki Yuki – podstata Hyoton. ??? Proč je Hyoton jako jediný spojený ale ment povolen a ostatní ne mi zůstává záhadou. Že by skleroza Adminů. Nicméně přijat Sadatakem a Lyallem. Postřeh k charu: nejsou napsané třídy Jutsu a popis taky dost skomírá.

Opět 14. Vaše postava může na samotném začátku maximálně ovládat jednu B techniku a dvě C.
X
Hráč Krumla – postava Kasumi Uzumaki – 2 techniky B jedna neurčena ale myslím že je D. Povoleno Sadatakem a Lyallem.
Poznámka k technikám: Admini, když místo C se dá D můžou být dvě B? To jsme měli napsat, Dal bych si dvě D a jedno S.

A zase Opět 14. Vaše postava může na samotném začátku maximálně ovládat jednu B techniku a dvě C.
X
Hráč Ranum – postava Tetsuo Aokawa – moc krásný char ale přece jen 1x B 2xC 1xD
Sade a Lyall opět povolili

Další postava, abyste neřekli, že se jen navážím do cizích charů
Hrač DorakNor (JohnySislik) – postava Hyuuga Teotobu – technika Juukenhou Hakke Sanjuuni Shou. Už v názvu přímo vykřikuje to Juukenhou. Jak to zvládám bez umění Juukenu, je mi záhadou. Ale díki hoši. Povoleno Sadataken a Lyallem.

Technika Kuchyose no jutsu je podle slov Adminů povolena až kapitánům a až po uzavření smlouvy se Summonem.
X
Hráč Juubi – postava Hakomaru - Kuchyose no jutsu – C Přivolává dva hady.
Povoleno Lyallem, Sade se nevyjádřil. Postava se zatím do příběhu nezapojila.

Admini neumí počítat?
Hráč Nijon Hyuuga- postava Nijon Hyuuga – Taj 80%, Nin 40%, Gen 10% - není to náhodou dohromady 130%?

A něco co tu dlouho nebylo: 14. Vaše postava může na samotném začátku maximálně ovládat jednu B techniku a dvě C
X
Hráč Nijon Hyuuga- postava Nijon – 2xB, jednou neurčeno řekl bych C
Přijaté Sadatakem a Lyallem. Juubi měl koment ale nevyjádřil se pro ani proti

14. Vaše postava může na samotném začátku maximálně ovládat jednu B techniku a dvě C
X
Hráč Billy – postava Namito Etsuya – 1xB, 2xC, 1xD
Povoleno Sadatakem a juubim. Lyall se nevyjádřil.

Opět chybné počty.
X
Hráč Velomaru – postava Mizumaki Velomaru – Taj 50%, Nin 80%, Gen 20%, dohromady tedy 150%.
Přijaté Juubim a Sadatakem.

Opět máme porušení pravidla 14
X
Hráč Izlander – Postava Fuuma Zarigani 1xB,2xC,1xD.
Po několika neshodách přijato všemi třemi Adminy. Juubimu už to nejspíše bylo jedno

2. Zkuste ve svém charu nepřehánět, když vám Admin řekne ať to předěláte, předělejte to, bez zbytečných proslovů..
X
Hráč Hollow – Postava Reikogu Sante – tento char má příšernou gramatiku. Hráč byl upozorňován Adminy. Jeho reakce? Cituji: „Na gramatiku sa mozem uplne vykaslat“
Trest? Myslím, že ho nemůžeme čekat.
+ Samozřejmě porušení pravidla 14. O počtu a stupni technik

Zkuste ve svém charu nepřehánět, když vám Admin řekne ať to předěláte, předělejte to, bez zbytečných proslovů..
X
Hráč Marwin – postava Minato Uchiha - Schopnosti: Minato má pomerne veľké množstvo čakry, s ktorou dokáže vynikajúco manipulovať. Je skvelý v taijutsu a predovšetkým je veľmi rýchly, a má skvelé reflexy. Najradšej a najväčšmi používa Genjutsu v kombinácii so Sharinganom, a takisto sa zameriava aj na Ninjutsu. Má skvelé taktické myslenie, je skôr typ čo najskôr premýšľa až potom koná ak si to situácia nevyžaduje inak. Jeho Sharingan je veľmi pôsobivo vytrénovaný na bežné používanie v akýchkoľvek situáciách.
Jestli toto není přehnané, jsem Panenka Marie. A věřte tomu že kdybych byl PM asi bych to o sobě věděl. Je to v podstatě dokonalý ninja ve všech jutsu.
+ techniky 1xB, 1xC, 1x neurčeno (Magen • Kyouten Chiten – osobně si myslím, že toto gen je min. na úrovni B)
Povoleno Lyallem a Sadatakem

Techniky
X
Hráčka Mia-chan – postava Mia – technika Shikigami no Mai- Tanec Shikigamiho (ovládanie papiera) - Svoje telo a oblečenie môže premeniť na množstvo papierov. Myslím, že proměnit živou hmotu na papír nebude rozhodně B.
Povoleno Sadem a Lyallem

Pravidlo 14.
X
Hráč Matejnitz – postava Aritsishi Yagyū – 2xB, 1xC. Povoleno známou dvojkou Sade+Lyall

Pravidlo 14.
X
Neo 79 – postava Michiro Mizukawa – 2xB,1xC, + není ten jeho měč nějak moc podobný Zabuzovu meči?
Povolenou naší dvojkou.

Pravidlo 14
X
Hráč Izlander – postava Hozomaru – 2xB,1xC, + další uživatel Hyotonu
Opět povoleno bez výčitek

Seznam KEKKEI GENKAI: Meiton, Jinton (Obě Verze)*, Kouton*, Futton, Enton, Mokuton*, Ranton*, Rinnegan, Ranmarovo Kekkei Genkai*, Kurama Kekkei Genkai*, Bakuton*, Shakuton Shouton, Youton.
X
Hráčka Sorinka – postava Sekai Onaji – element Mokuton
Povoleno bez výhrad hádejte kým?

2. Zkuste ve svém charu nepřehánět, když vám Admin řekne ať to předěláte, předělejte to, bez zbytečných proslovů.
X
Hráč Sadatake Arakida – postava Seiji Ookami – dostal za úkol zmenšit svoji výzbroj a zrušit lidské formy svých vlků. Neuposlechl ani v jednom, ani ve druhém bodě.
+ techniky 2xB jednou neuvedeno
+ schválení pouze jedním Adminem, tudíž by postavě nemělo být dovoleno zapojit se do příběho. Přes to si Sadatake se svými vlky vesele běhá po SasukeWorldu.
Že by pro Adminy neplatila žádná pravidla?

A pokračujem dále. Podivme se na pravidlo číslo 6. Můžete mít pouze jednu postavu s Kekkei Genkai! Když však Admin schválí můžete si opravdu ojediněle udělat druhou:
Hráč Marwin - Kibaku Nendo + Sharingan
Reakce Adminů aby chary bez diskuze přijaty



Myslím že těchto pár příkladů stačilo k tomu, aby si hráči udělali představu o kvalitě našich Adminů.
Ale jedno se musí uznat. Kluci, ty pravidla jste vymysleli opravdu perfektně, jen je škoda že nejvíc na ně dlabete právě vy.

PS: Chtěl bych všechny požádat o vyjádření. A´t už jestli se vám to líbilo nebo ne, jestli s tímto přístupem souhlasíte a podobně.
PPS: gratuluju a děkuju všem, co to opravdu všechno přečetli, dalo to celkem zabrat.
PPPS: Dávám to do OFFU protože dát to někam jinam, věřím tomu, že by to Admini hned spláchli do Koše s tím, že to tam nepatří.
Návrat nahoru Goto down
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 9:55 am

Ne není podobný je spíš hrdlořezovi.Lyalla jsem se ptal a on mi to povolil ktomu 2x B techniky jsou povoleny

EDIT:Bylo to i v pravidlech myslím že se můžou 2 B
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:02 am

Tak se vyjádřím jako první... Very Happy

K těm technikám, abych to celkově shrnul... Ano, sice to je v pravidlech, jenže Sade nastavil trošku jiné normy, no už to nikdo v pravidlech neopravil...... I když je to chyba naše, máš pravdu.
Mia char - Vyjádření k charu Mii, no řeknu ti to takhle, na Naruto.wiki je to B, potom to už teda nehodlám řešit.
Tvůj char - Nikde tam mé povolení nevidím....
Sadeho char - Ano, ty lidské formy vlků, jak už mi vysvětlil souvisí s tou jeho technikou, prostě se přemění jak při Juujin Bunshin, akorát mají vlastní podobu.
Marwinův char se Shari - Noo, tuším že všichni uživatelé Sharinganu se snad zaměřovali na všechny tři styly boje. Samozřejmě to co je tam napsáno je sice přehnané, ale nic to nemění na tom, že se vyhne všemu atd..
Nijonův char - Nooo, on to asi pojmul trošku jinak.. Takže to nedodával dá se říct do stovky, ale bral to asi jako 0 - Nejhorší, 100 - Nejlepší.. Ale přehlídnul jsem to, máš pravdu.
Marwinovo povolení a Kibaku Nendo - Tohle už směruje na Sadeho, on povolil Marwovi druhý KG, protože on tyhle povolení taky dává.. A ano, schválil jsem to, protože se mi ten char docela líbil...
Neův char -> Kubikiri je jen jedna.
Juubiho char -> No, tohle on si domluvil se Sadem.... Tak jsem to bral jako v pořádku, podle jeho slov to ani prý nebylo Kuchiyose v pravém slova smyslu, no ještě nenapsal ani post, takže... =)
K Hyoutonu -> Není v pravidlech, protože se mi nezdá tak silný jako ostatní spojivé elementy.
Btw: Ten Shouton jsem bral jako příklad, protože jsem si na nic jiného zrovna nevzpomněl..
Snad jsem se vyjádřil ke všemu..
EDIT: Ještě jsem zapomněl, jestil míříš na něco v těch pravidlech, okolo omezených technik, tak je to jednoduché.. U věcí, u kterých je * znamená, že můžou být povolené nyní už Sadem... Je to tam napsáno. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Toshi

Toshi


Počet příspěvků : 27
Body : 40
První přihlášení : 02. 01. 11

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:06 am

Neo79 napsal:
Ne není podobný je spíš hrdlořezovi.Lyalla jsem se ptal a on mi to povolil ktomu 2x B techniky jsou povoleny

EDIT:Bylo to i v pravidlech myslím že se můžou 2 B

Takze hrdlozez je zabuzov mec tak nechapem ? Very Happy ved povedal zabuzov mec
Návrat nahoru Goto down
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:08 am

Nee říkám že je spíš podobnej Suigetsuho meči což je Hrdlořez
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:10 am

Nooo.. Jenže Kubikiri Houcho (Hrdlořez) je původní meč Zabuzy, kterej si potom vzal Suigetsu, jéj..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:11 am

Mokuton je z hvězdičkou což znamená pokud vím že když se domluvím s Adminama tak si ho můžu vzít ne?
Návrat nahoru Goto down
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:12 am

No tak se omlouvám mám vtom zmatek
Návrat nahoru Goto down
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:16 am

Ked som si to najprv čítal, pomyslel som si "Asi sa nám niekto urazil" ale ked som si to prečítal, zdalo sa mi to zaujímave. No, podla mna si dal príliš vela mien xD. Stačil by jeden príklad. Aspon mne Wink
Priznávam sa, že ja som si celé pravidlá nečítal, podla mňa sú vždy všade na jedno kopito. čo som nevedel som sa opýtal. Asi som zle prečítal a videl tam 2 B.
No, riešenie nie je zas až tak tažké. Ale ako si správne napísal, tieto chyby dávali všetci admini a na to, že ty si pravidlá čítal si si tiež pridal Wink.
No, toto je skorej otázka na adminov a nie na nás ostatných.
aby som ukázal, že stále všetko vztahujem na seba.
Ten text som napísal po tom, ako som si vymazal KG. A stále si za ním stojím. Mne dosť vadí ked niekto stále hovorí o gramatike akoby to bolo božie slovo... Ja proste nepokladám gramatiku za dôležitú Wink

Hold, ak ty toto tak vadí, nech si každý škrtne B techniku a bude svätý pokoj xD
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:23 am

chlapci ani som nevedel kolko bordelu tu máme Very Happy teda vedel ale hovoriť je zbytočné - keďže sade sa ani neplánuje na neičo čo napíše tak "podradný človek" ani vyjadriť a lyall týmto čo napísal vlastne iba povedal prečo to čo si vypísal e tak ako je byť ale riešiť sa to nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:42 am

Dorak ty furt narážíš na to pravidlo 14 ale sade jasne rekl ze techniky muzeme mit v stejnym rozpolozeni jako na predchozim foru ....lyall to napsal spatne a uz se to neupravovalo takze bych to s tim 14. pravidlem neprehanel
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 11:37 am

Takže aby som bol presný nemiením tu čítať všetko všeobecne napíšem k pravidlám - Pravidlá určujú smer ktorým sa má ísť nie cestu , DorakNor kvalita Adminov ?
Hovoríš o kvalite Adminov ? prosím pamätáš sa akých adminov ste tu mali od začiatku ?
Povoliť techniky ktoré používal Naruto v sagemode od začiatku ? Spam na spame ?
Chary ktoré boly horšie než zlé ? Ale toto nikomu nevadilo že.
Pochop že nie každý char pri ktorom je prijaté a má silné techniky to má ružové .
Mnohé veci riešime s hráčmi cez skype . Trvalo mi dosť dlho vysvetliť mnohým z vás čo robíte zle a verte mi zo začiatku to nebolo ľahké. K technikám k mnohým charom som napísal že si môžu doplniť techniky.
Ja osobne viac preferujem voľnosť ale stačí my to povedať ja tie pravidlá ovládam stačí povedať a bude to tak že sa od pravidiel neodbočí ani o milimeter ale ver mi bude to ľúto najmä hráčom.

A teraz k mojej postave
Seeji Ookami - Technika s vlkmi je ako klasický jujin bunshin - D a ja som si ju dal C , Svoju výzbroj som si znížil a ak chceš o pravidlách pre Adminov tak to sa skôr obráť na niekoho iného nakoľko túto postavu som mal už predtým na jednom fóre kde mi bola schválena ako obyčajnému hráčovi.

Ak Admin niečo povolí a niekto o tom chare nevie nevie aká tam bola dohoda tak prosím nech to nekomentuje nechajte to na Adminov ty si tu vypísal takmer všetký chary - premýšľal si nad tým že v toľkých charoch chyba byť nemôže ?

Ďalšia vec veci o tom že o niečom nediskutujem áno to som hovoril Juubimu alebo ak to bola totálna blbosť viete dobre že som dosť benevolentný.
Záhada keď tu prišiel tak to ste s ním mali problém takmer každý a zrazu saq tu púšťate do Adminov pretože sme neschopný ?
Dobre Dorak ak chceš môžeš si to vyskúšať ale tak ako som to mal ja - To znamená že ťa hodím do rieky ako mňa hero a nevysvetlím ti ako plávať ani to kde je breh .
Pretože ja som nemal žiadne informácie o tomto fóre nikto mi nič nepovedal musel som si len domýšľať čo asi a potom to také žýe toto nie to nesedí do príbehu a keď som sa opýtal na príbeh tak povedal že to vedieť nemusím tak to teda ďakujem pekne všetci vidíte chyby ak vás má kto popohnať No nikdy nepoviete nič priamo človeku ktorému to máte adresovať teda česť výnimkám a to nikto z vás nemôže povedať že ja som ten čo dáva bany ak sa do mňa niekto naváža.

Prečo mi nikto z vás nevie povedať napr. cez skype alebo na chatboxe do očí "Pozri sade ten char to je hlúposť nesúhlasíme s tým." Hmm prečo ?

Tak trocha porozmýšľajte nad tým a Dorak hlavne sa nesnaž nájsť chyby tam kde niesu.


Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™




Počet příspěvků : 3
Body : 3
První přihlášení : 02. 01. 11

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 11:38 am

Bóóóže, hrozná a příšerná ironie je to, že ty pravidla vymyslel Hero T.T, ty jsem potom já gramaticky opravil a mírně poupravil o pravidlo s těma KG, Unik Schopnostma atd a potom to ještě upravil Lyall xD Takže nejspíš prapředchůdce tohohle "skvělýho" jak jsi řekl systému pravidel nejsou kluci tady, ale Hero Very Happy Ikdyž mu skoro ruka padá, když to musím napsat
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 12:35 pm

Ok nechtěl tady rozvádět diskuzi, ale nechci aby si někdo myslel, že něco plácnu a uteču, Takže pár odpovědí na vaše reakce:

1.) Lyall. K tomu mojemu charu omlouvám se neschvaloval si to ty, ale Juubi. Má chyba. K Sademu myslím že nemají jen vlastní podobu ale i vlastní misl a chakru jestli si dobře ten char vybavuju, tudíš je to spíše podobné Kage bunshinu než Juushin Bunshinu ale je mi celkem fuk. V SW stejně nechci hrát, takže co si tam povolíš to tam máš Smile

2.) Toshi nemusíš se Neovi hned vysmívat že to popletl, holt ne každý hráč musí být expert na Naruta

3.) Hollow o té gramatice jsme se už bavili, nešlo mi ani o tom v čem ale prostě si ignoroval Adminy to mi na tom vadilo nejvíc. Když ti nevadí, že si o tobě lidi myslí že si tupec co neumí ani psát je to tvá věc, ale Admini a pravidla by se měli poslouchat a dodržovat. A myslím že u vás platí to co u nás, že neznalost zákona neomlouvá Very Happy

4.) Izlander na tvoji poznámku odpovím v odpovědědích Sademu, je obsažena v jeho postě.

5.) Takeru nvm jestli má význam odpovídat i tobě když si tu jen jako čumil ale když už si byl tak hodný a přečetl si mé psaní, zasloužíš sii taky odpověď. Pokud je tvůrcem pravidel Hero Heroes Mr.Frog nebo nevím kolikati jmény se kdy v životě nazýval, každý ho známne pod jiným jménem, tak nechápu proč jsou zde. Potom se není čemu divit, když se jen něco tupě ukradne a zkopíruje. Takže asi tak.

6.) A v poslední řadě ale ne poslední, Sade:
Je dobře, že preferuješ volnost ale musíš uznat, že nějaké hranice by mít měli a tyto hranice by měli určovat právě pravidla, od toho tu přece jsou.
Samozřejmě si mě špatně pochopil, upřímně jsem to tak nějak čekal. Dával jsem zde tolik příkladů právě proto, abych poukázal na nedostatek a chyby v pravidlech které jste vý Admini vymysleli a nám je předložili. Ne na chyby v charech.
Ke tvé postavě. O vlcích jsem psal už v části pro Lyalla. A ta druhá část? Psal jsem to už v CHB než jsi přišel takže ti zopakuju můj názor aby si to také věděl. Myslím, že toto forum je toho forum, bylo založeno pro možnost nového začátku. Ne jako úschovna něčeho co se jinde už nelíbilo to už nebavilo. Tato odpověď se tu oběvuje čímdál tím častěji. "Na starém foru to bylo tak, jinde je to tak, tam mi to povolili proč teda ne tady." Myslím, že tu byl jeden hráč jménem Saksi nebo tak nějak, taky chtěl postavu co mu jinde prošla, proč mu jste to zamítli a tobě se to povolilo?
Další věc o tom diskutování, když ty něco chceš tak si to posadíš diskuze nediskuze, ať jde o kravinu nebo dobrou več. Prostě ty chceš ty máš. Toť můj názor k tomuto.
Za další to že tě Hero takhle využil je tvůj problém, každý má možnost volby. Mohl si se mu na to přece vykašlat ne? Navíc před nedávnem byl přece restart, tak proč se tu oháníš tím co ti udělal Hero. Šak to tu začlo znova, bez něj, a stejně blbě jako s ním.
To že na mě hodíš Admina? Prosím, nechtěj mě rozbrečet nebo rozesmát, já jsem realista ne pesimista nebo optimista. Tady tím už vyhrožuješ od začátku a to všem, co proti tobě řeknou křivé slovo. Hodíš to na mě a co myšlíš že se z toho zhroutím nebo co? Udělal bych tady jeden pokus o nějakou změnu a už by si ze mě udělal zase normálního hráče. Takže prosím. TOHLE NA MĚ NEZKOUŠEJ.
A pokud vím na chatboxe jsem s tebou už několikrát nesouhlasil, několikrát jsem ti to řekl a většinou jsi to rychle zazdil nebo jsi to úplně ignoroval. A to že tě ostatní pomlouvají když tu nejsi protože se tě bojí? Za to já nemůžu. Tady se bavíš se mnou, tak řeš to, jak se chovám já, ne zbytek hráčů. DĚKUJI. Myslím že několikrát jsem už ukázal že jsem férový, upřímný člověk a když se mi něco nelíbí hned se ozvu.
Ano s Juubim jsme měli na začátku rozpory v našich názorech, taky jsme si to spolu vyříkali přes PM, a myslím, že Juubi mi dal za pravdu a že si má slova vzal k srdci, protože pak své chování změnil.
Je fajn, že tobě stačí že si něco jednou někde řekl a už to platí, ale když dojde někdo nový, nemůže vědět co si kdy řekl, nebo co bylo na starém foru. A promiň ale aby nový hráč musel psát Adminovy a ptát se ho, jestli uvedená pravidla platí nebo ne, promiň že budu sprostý, ale to je naprostá pičovina. Pokud jsi počet a třídu technik změnil, mělo by to být někde zaznamenané a ne říct šak já vám to před rokem říkal. To je trochu trapné nemyslíš?
A nakonec, Sade já opravdu nemám zapotřebí nacházet chyby tam kde nejsou, jen poukazuju na chyby, kterí jsou.


EDIT:
Ještě jsem zapomněl. Lidi vím, že některých z vás se má slova možná dotkla ale neberte to osobně, nemám nic proti nikomu z vás, včetně Sadeho a dalších Adminů, ať už minulých, současných nebo budoucích, chci jen poukázat na nedostatky v řízení fora.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 12:58 pm

Tak takto s technikami máš pravdu chyba neupravilo sa to , ďalej Juubi si tvoje slová možno vzal k srdcu no ja som mu tiež toho dosť povedal Ty proste poznáš Juubiho len z jednej stránky ani ja ho dobre nepoznám no je mnoho ľudí ktorý poznajú jeho charakter a vedia aký je tý by ti mohli rozprávať . Prečo asi som ja nikdy nemal nejaké spory s inými fórami ? Máš strašne mylnú predstavu o niektorých veciach. To že si presadím svoje je z väčšiny pravda ale z toho dôvodu že viem ako na to a mám dobré argumenty .

Ďalej k charom - Takže je rozdiel char na úrovní a pri požiadavkách aké sú a char urobený na fóre s odlišnými požiadavkami a vyskilovaný .
Kopírovanie hmm ani by som nepovedal - to že tie pravidla sa napíšu inou formou ale podstata by tam ostala rovnaká je strata času .

A k mojím vlkom majú vlastnu chakru a vlastnú myseľ no ako viem každý živý tvor má vlastnú myseľ. lenže máš to vlastne jedno ak budem chcieť pre nich nejakú techniku tak sa ju budem musieť učiť ako každý iný a taktiež budem mať len povolený počet technik.

A teraz k zvyšku neviem čo máš proti mne ale môžem ťa uistiť že Juubi nieje zďaleká taký ako si o ňom myslíš mám to potvrdené z vlastnej skúsenosti a taktiež ti to povie zopár ľudí ktorý sú aj na tomto fóre.

A ja ako dobre viem som nikdy nikomu až do teraz nepovedal to že ak si myslí že byť Adminom je jednoduché tak že mu dám admina na nejaký čas to si teda pletieš tak prosím nevkladaj mi do úst niečo čo som nepovedal resp nenapísal. Teraz nemyslím keď sme si s Juubim robili srandu z Majka či z koho to už presne neviem ale aj my máme právo posrandovať.

Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 5:12 am

Sade možno niesom ale na rodziel od teba ja viem prehrávať :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reakce na Juubiho odchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na Juubiho odchod   Reakce na Juubiho odchod I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reakce na Juubiho odchod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Juubiho príhovor XD

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: