~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Přežití

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Přežití   Přežití I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:52 am

Přežití


Číslo týmu
3
ITřída mise
- Neznámá -
Informace o misi
Všechny informace o této misi vám byli bohužel odepřeny, ví se jen, že půjdete do jednoho z nejnebezpečnějších lesů v Sasuke Worldu. Nic dalšího již bohužel není známé, a další informace se dozvíte až v průběhu mise.

Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:55 am

Juugo

Vyšli jsme ze základny a šli směrem k jakýsim lesům, no náš pravý cíl byl ještě docela daleko, nejméně tak čtyři hodiny cesty. Po chvíli se však Juugo zastavil, aby něco málo své skupině o jejich misi prozradil.. Chci vám jen říct, že tahle mise není vůbec bezpečná, a můžete tu dokonce umřít, no bohužel to tak je. Půjdeme do jednoho z nejnebezpečnějších lesů vůbec. Další informace, až dojdeme na dané místo. Pronesl Juugo znuděným hlasem a vydal se dál na cestu.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 9:25 am

Michiro

Po celé cestě jsem srkal brčkem vodu.No mě to ani moc nevadí, bude to aspon zábava.Ikdyž by nebylo moc příjemný chcípnout na první misi.Velmi nebezpečný les....Doufám že narazím na nějakýho šermíře, abych se něco kdyžtak přiučil, teda pokud mě nezabije chvylku jsem byl zamyslen.Ale potom sem se vrátil k mé oblíbené činnosti, srkaní brčkem.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 1:26 pm

Aritsishi

Takže nebezpečná zamyslel jsem se a instinktivně jsem sáhl po kataně. Každopádně tohle bude buď moc zajímavé nebo moc zlé pomyslel jsem si a pousmál jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeTue Jan 18, 2011 12:10 am

Hime no Kami

Nasledovala som ostatných a pozorne Juuga počúvala.
Mhm... Prvá misia a hneď nebezpečná... ale nemám sa čo sťažovať, aspoň bude zábava... uškrnula som sa a prezrela si ostatných členov týmu.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 10:20 am

Juugo

- Chappi přej už hrát nebude, takže myslím že můžeme jet dál..

Chvíli jsme tak vykračovali lesem, zatím nebylo však nic na obzoru, diskuze byla úplně mrtvá, a proto jsem se svého týmu zeptal.. Proč jste se vůbec stali Shinobi? Jaký jste na to měli důvod? Vede Vás něco k tomu, aby jste se stali nejsilnější? Začal jsem se jich ptát, tyhle otázky byli totiž pro mě rozhodující, ninjové co totiž nemají žádný důvod, proč se stali Shinobi a nebo nemají žádný důvod proč se stát tím nejsilnějším, se nemohou nazývat Shinobi.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Neo79

Neo79


Počet příspěvků : 16
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Michiro Mizukawa

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 10:57 am

Michiro

Po celý nudný cestě, konečně Juugo něco řekl.Přestal jsem posrkávat vodu a otočil se kněmu.
Už od mala jsem se chtěl stát nejuznávanějším šermířem.Můj bratr byl ve všem lepší.
Zatnul jsem pěsti a nahodil zabijácký pohled.Ale tedka je mým hlavním cílem, pomstít smrt své matky a svého otce a zabít bratra..Který je zabil!Jenom když sem se znmínil o svém bratrovi byl jsem vzteky bez sebe.Vzal jsem brčko a zase jsem začal srkat vodu abych se uklidnil.
Jednou tě zabiju!Bratře!
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 11:01 am

Aritsishi

"Nejdřív to byla touha po slávě a bohatství, pak ale zabili mou rodinu a já si uvědomil jak strašné je, když někdo někoho ztratí. Mým posláním je předcházení vraždění a bezdůvodnému zabíjení. Odpověděl jsem a pak jsem ještě dodal: "Je mnohem lehčí zabíjet než nechávat naživu"
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 10:59 am

Hime no Kami

Bola som ticho a počúvala tých dvoch.
Potom som si nahlas povzdychla.
Nemám vlastne... žiadny rozumný dôvod prečo chcem byť kunoichi... proste som to chcela už ako malá a išla som si za tým... netúžim po ničom, som vlastne spokojná s tým čo mám... viem len že by som sa rada dozvedela niečo o svojich rodičoch... povedala som.
Nezaujímal ma ich názor na to čo sm práve povedala, preto som sa rýchlo pozrela na Juuga.
A vy...? Povedzte aj vy niečo o sebe Juugo...em... Juugo-sensei...
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitimeWed Jan 26, 2011 9:42 am

Juugo

Popravdě nemám nic, co bych Vám jenom mohl říct, jsem jaký jsem a nikdy se nejspíše nezměním.. Pronesl a šel dál a dál hustým lesem, cesta byla opravdu dlouhá a zatím zdaleka nekončila, co bylo však horší, ještě nikdo z těch tří mladých shinobi nevěděl, co je vůbec čeká..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sponsored content





Přežití Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přežití   Přežití I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přežití
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Sasuke World :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: