~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Koniec

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 7:01 am

Zbohom končím. Vyhrážal som sa už tým ale teraz to myslím vážne - majte sa tu pekne aj bezomňa. Krátky dôvod: Sade. Neustále si myslí že mu chcem nejaké polená hádzať pod nohy alebo čo že ho chcem zosmiešniť a podobné paranoidné hlúposti... no sorry ale aj by tomu niekto veril keby ti už asi 10 ľudí nepvoedalo že schvaluješ prisilné chary. Neviem o akom ultimátnom genjutsu si to hovoril čo sme scválili s lyallom ale v prvom rade sa pozeraj na charakter svoj a potom na ostatné. Čokolvek čo schválim máš problém. Čokolvek čo neschválim hneď píšeš že prijaté. Všimol si to Dorak, všimol si to Velomaru, všimli si to aj ostatní. Je mi jedno že mi už neveríš ako si sám povedal aj keď nechápem prečo. Všetko čo ja navrhnem ti vadí. Povedal som že si urobím toho Konohamara. Do skypu si mi povedal že okej ved v pohode. Urobil som ho a ty mi poveiš že ale si mi nepovedal že mi ho aj schváliš. Toto ja pokladám za podraz a nevrav na mňa že ja tu neičo schvalujem silné a veci čo si ty vymýšlaš teraz. Povieš mi zase že som schválil niekomu z KW nejakého jounina. A ČO?! neprečítal som si ten životopis pozeral som len schopnosti KG a techniky ktoré sa mi prehnané nezdali tak som to schválil. Životopisy si nikdy nečítal ani ty takže tak. Za dobrotu na žobrotu. To vravíš ty?! Tak takto. Som rád že si sa am vtedy zastal pred KW ale odkedy sme sa presťahovali na nový web NESÚHLASIL SI SO MNOU ANI JEDEN KRÁT. Neustále sa urážaš a vravíš že na mna to čo poviem ja na teba pritom v živote som ja teba nevidel urobiť jediný ústupok, jediný kompromis alebo jediný krát si neustúpil. NAdržiavaš svojim hráčom zo starého NNG no možno ´ˇta to nenapadlo ale AJ INÍ HRÁČI SÚ ľudia! A aj ich môže trápiť že urobia pekný živoťák a ty im ho len skritizuješ a iným povolíš silnejšie lebo sú to podla teba lepší hráči. Ja to nemám ničím podložené a ak by mi to dokázali tu tak to vezmem. Povedal by ti to každý len sa ťa boja lebo vedia čo robíš... keď s tebou chce niekto niečo riešiť povieš mu že nediskutuješ. Keď sa mi nepáčilo čo niektorí hráči robia povedal si mi že tí sú pod tvojou ochranou. Alebo ti niekto predtým pomáhal a príde sem len sa regne a ty mu dáš moderátora pritom ani tu neplánuje hrať! Bol si zásadne proti Lyallovi keď sa mal stať adminom ale aj tam som ja ustúpil a povedal som ti že tam môžeš dosadi´t koho chceš a aj tak si tam dal lyalla. Tak povedz že to nerobíš napriek. ustúpil som vždy. Úplne vždy. Pri všetkých troch postavách ktoré som sem chcel dať. Pri všetkých charoch ktoré ste vy schválili bezomňa (a nebolo ich málo), takmer pri všetkých zmenách ktoré ste urobili, vždy keď som neičo chcel ty si to zmietol zo stola s tým že to nie, vždy keď nesúhlasím s jutsu aj tak ho majú. 95% všetkého čo si ty chcel sa uskutočnilo. Tváriš sa tu ako boh že keď niekto si dá niečo silnejšie povieš že veď ty to budeš kontrolovať a on si nedovolí urobiť neičo čo by sa priečilo tvojej vôli. Povieš mi že všetci majú mať rovnaké techniky a vzápetí povieš že tí ktorí sú lepší hráči podla teba môžu mať aj lepšie ako iní. Veď ty hovoríš úplne z cesty niekedy. A vieš čo ti poviem? Ľutujem že som ťa vtedy zadržal keď si chcel odísť... ľutujem. Odchádzam teda ale enchávam tu všetko málo čo som urobil okrem eventov ktoré ak chcel lyall sprevádzkuje znova. Majte sa teda... Zostanem možno ako hráč ale to neslubujem....


Naposledy upravil Juubi dne Tue Jan 11, 2011 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:22 am

Juubi Juubi Juubi vidím že ty ani takýto oznam nedokážeš napísať bez nadávok . Nuž čo mohol by som tu napísať X vecí o tebe ale nebudem tu vyťahovať veci ktoré sú medzi nami mohol by som nimy oponovať na tento tvoj prejav no nebudem sú to veci medzi mnou a tebou a ja si to nechám pre seba nemám za potreby niečo tu o tebe rozprávať . Neviem mám napísať že mi je to ľúto ? Že ma to trápi ? Alebo že chcem aby si ostal ? No niekedy možno no teraz určite nie boli časy keď mi na tom záležalo no žiaľ keď to nejde tak to nejde len ti chcem ďalej popriať veľa šťastia . A dúfam že ma nebudeš ohovárať kde sa dá . (To je irónia viem že to budeš robiť a vlastne mi to je jedno) Tak sa teda drž to kto urobil chybu je nadlho . To kto tento problém začal je tiež nadlho no ty si ho jednoznačne síce razantnou rýchlou a jednoduchšou cestou ukončil . Ale aj tak ti chcem poďakovať za to čo si pre fórum urobil.
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:26 am

Týmto si jasne dokázal len to že presne toto si tým sledoval. Ohovárať? načo... my sme proste skončili medzi nami už nieje nič. Čo máš napísať? to mi je fuk môžeš tu hrať na city, tváriť sa ako najmúdrejší dospelý alebo môžeš držať hubu je mi to fuk... nemáš potreby alebo argumenty dá sa to povedať aj inak.. proste som napísal všetko čo si o tebe myslím a je mi jedno ako toto celé bude pokračovať ...
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:29 am

Juubi keď už píšeš niečo takéto... vynechaj prosím nadávky Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:30 am

ako myslíš mia sú tam dve tak ja ich odstránim
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:49 am

Dve alebo viac... kazí to dojem Very Happy
A nenadávaj luďom ktorých nepoznáš...
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:50 am

prepáč mia už som aspiremu hovoril ako som to myslel neboj :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koniec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koniec   Koniec I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Koniec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Naruto koniec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: