~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

  Reikoru Sante

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 11:04 am

Jméno: Reikoru Sante

Přezdívka: Havran

Věk: 16

Fobie: Zvieratá- má na ne alergiu

Hodnosť: shinobi

Pohlaví: muž (aspoň pri poslednej kontrole)

Sen: Konečný mier

Klan: -

Kekkei Genkai: -

Schopnost Kekkei Genkai:


Styl boje:

-Taijutsu: 50%
-Ninjutsu: 50%
-Genjutsu: čo to je?

-Zbraň, vybavení:
špeciálna katana vodiaca chakru a podstatu.

Schopnosti:
Reikorove schopnosti nespočívajú v sile alebo rýchlosti, ale vo výborných reflexoch, vdaka ktorým je schopný sa vyhnúť aj rýchlejšiemu človeku od neho. Dalej sa pri telesných súbojoch snaží vyhýbať súbojom "ostrie na ostrie" ale úhyb súperovmu útoku a nasledne zásah do slabého miesta zbranou.

Podstata: Raiton

Výzor: zelené vlasy. Svetlo-modré oči, vyššej postavy. vypracovaný

Vztahy: zatial nijaké

Vlastnosti:
Jeho vlastnosti sú rôznorodé. často sa správa tak, ako on chce. Mnohý vôbec pochybujú, že patrí k nejakej strane okrem svojej. Ale zatial sa neprejavil ako zradca či špeh. Vlastne zatial splnil všetko do bodky,čo mu prikázali.

Koníčky: zatial nemá nič okrem tréningu, čo by ho vo volnom čase bavilo...Ešte rybolov

Oblíbené: Zatial nenašiel nič, čo by mal nejak extrémne rád, avšak to neznamená, že všetko nenávidi.

Neoblíbené: Válka

Krevní Skupina: 0

Životopis/Příběh:

Reikoru už od narodenia vedel, aké je to byť sám. Narodil sa, nevedno komu, nevedno kde, nevedno kedy.
Vlastne, vedel. Narodil sa na vode, v pletenom koši. Mal otca, bol ním rybár, ktorý ho našiel. nepotreboval vedieť, kedy sa narodil naozaj, ten deň boli jeho skutočné narodeniny. To mu úplne stačilo. nachádzali sa v Takigakure no sato, avšak daleko od civilizácie. jeho otec nebol ninja, iba prostý rybár, avšak všimol si, že Reikoru je iný. Hm, toto meno dostal zo skomoneliny blesku. Priezvisko po nom. Vážne vyzeral ako jeho syn. Obidvaja sa nikdy netrápili vojnami a ninjami. To bola záležitosť "velkých" vesnic.
V dobe, ked som mal 10 rokov, sa začali prejavovať isté "náznaky". Síce sa sila nejak nemenila, zato som bol čoraz schopnejší a schopnejší. Dokonca som bol schopný chytit rybu holou rukou. Jedného dňa sa u nás hostil nejaký ninja. Nenosil čelenku, čo bolo podozrivé. Moj otec sa ho na to spýtal.
Er, to? Ja som Nukenin. My ju nepotrebujeme. dodal a len tak, možno to pokladal za zábavne, možno na dôvažok svojich slov, namieril katanou na mňa. Bolo z nej cítiť, že je iná. Inštinktívne som sa jej vyhol. Avšak tým, že sa jej vyhol, zasiahla katana jeho otca. Tú noc urobil 3 veci po prvý krát v živote.. Videl umrieť svojho blížneho, ...a niekoho zabil. Od toho dna odišiel do Takigakure a začal trénovať. Dosť rýchlo sa vycvičil, mal ciel. Nie, nebola to pomsta, ako by očakávali, ani hnev. Bola to túžba, túžba po mieri. Počul, že nejaký Naruto Uzumaki Chce uskutočniť ciel, ktorý majú rovnaký. Ak má kvoli tomu posledný raz bojovať, tak ať.

Obrázek:
 Reikoru Sante Seth_power_by_alanscampos-d32heio

Techniky:
Nazov: Raiton: saikoro kosu no jutsu
Spoiler:
Nazov: raiton: ya no jutsu
Spoiler:

Nazov: Raiton: kakuhan
typ: nin/tai
trieda: C
Spoiler:

Nazov: Raiton:Raigetsu
Spoiler:


Naposledy upravil Hollow dne Mon Jan 10, 2011 1:35 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 10:46 am

Sorry ale Neprijaté - mám niekoľko svojich dôvodov...
-určite mi dáte za pravdu ale tento charakter je jednoducho hnusný... 1. nepoužívaš diakritiku... 2. je to napísané takým hnusným arogantným štýlom. Ak si sa pokúšal byť vtipný nevyšlo to, sorry 3. absolútny gramatický fail
-prvá technika sa mi vôbec nepáči - skús aspon toľko nekopírovať Deidaru s tým Katsu...
-tretia je taktiež na C úroveň pomerne prehnaná keďže takmer žiadnu techniku nedokáže shinobi udržať hodinu bez toho aby mu to odčerpalo značný obnos chakry
-krvná skupina 0+? Very Happy odkedy má 0 RH faktor? Very Happy
- potom je tu to Kekei Genkai... má akosi privela schopností a tie stupne... proste sa mi nepáči že hráči si tu tvoria vlastné Doujutsu so silou a vlastnosťami Sharinganu - ak by ti to aj náhodou prešlo.. ten stupeň Božského Doujutsu nikdy nedosiahneš. Takisto tá regenerácia je príliš a vidieť chakru sa mi tiež moc nezdá.

Toľko odomňa myslím že som to zargumentoval dobre...
Návrat nahoru Goto down
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 1:24 pm

áno môj pane....

k dôvodom:
1) diakritiku.
Ja som ju nikdy nepoužíval a dosť jasne som to povedal (Lyallovi aj Sademu),
ale mohol si si všimnúť, že som sa na seba dosť snažil, čo môžeš odo mňa brať ako poklonu.
2) Každý má nejaký štýl. Ak sa ty nepáči, prepáč, ale kvôli tebe ho meniť nebudem Wink
3) to nie je problém, má to síce iné účinky ako jíl, ale hold, podrobím sa (Kai môže byť?)
4) skrátim na 1 min. (ochromenie)
5) to bol preklik xD
6)každé KG sa nejak zlepšuje. tebe sa iba zdá, že ostatné Kg maju málo, ale to iba preto, že v narutovi sa ukazuje dookola iba sharingan..
7) v čom sa to podobá na sharingan? maximálne tak stupňami
Cool ten som ani nemal v pláne
9) ty tomu hovoríš príliš, ja výhoda. Záleži na súperovi...
Regenerácia je zvýšená, nie že zredukuje 20% zranenia.
pozri sa normálnemu človeku sa zranenie vylieči za 10 dni. Jeho regenerácia je ludská, ciže 100%
Pri mojom chare je to + 20%, čo je dokopy 120% čiže 8 dní. Už to chápeš?

Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 1:57 pm

Heh, slovenština mi nevadí, takže mi je gramatika a podobně jedno, nejspíše kvůli faktu že nejsem slovák.

Chci trošku Sadeho naštvat, protože chci, aby si to celý přečetl a potom to schválil. xDxD.. Takže za mě POVOLENO, btw.. Žádná imunita, generace je furt generace, není to nic strašnýho mno, i když by se to možná dalo snížit.. To je jedno prostě, Sade je rozhodnutí na tobě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 1:59 pm

Prijaté

Ale osekaj troška tu regeneráciu inak tam žiadny moc problém nevidím. A tú odolnosť voči genjutsu no proste nemôžeš byť odolný voči niečomu úplne to nejde takže to nejako spracuj proste prehliadnutie alebo takéto áno absolútna odolnosť to nie maximálne tak absolútna odolnosť by mohla byť na genjutsu ranku D
btw: ta gramatika je fakt hrozná Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 5:39 am

ROzhodnutie Padlo. za mňa stále Neprijaté ale máš 2:1 môžeš hrať....
Návrat nahoru Goto down
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 6:43 am

Sade:
Tam žiadna odolnosť nie je..Je to iba schopnosť odhaľovať Gen, ale nikde som nepísal (aspoň myslím) že sa z toho dostane. Pri tom musí normálne trénovať ako ostatný..
Ved aj Naruto videl Itachiho gen a nedokázal sa z neho dostať Wink
Takže to nie je odolnosť.....

Ak si môžem tipnúť, vadí vám hlavne gram, pri Kg však?
To som písal docela dávno, ako vidieť, hovorí sa tam o klane, nie o jedincovi. Tam som docela blbol. Ale ak je toto úplny gramatický FAIL, tak čo sú iné?

A tá regenerácia sa mi nezdá prehnaná..
Ani pri najvyššom stupni nemám kompletnú regeneráciu. ktorý ani nemože mať Wink

Ale 2:1, takže môžem hrať....Mám ešte odpovedať na ten prvý topik, alebo už nie??


Návrat nahoru Goto down
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 1:38 pm

Po rozhovore s jedným "velmi inteligentným adminom" som sa rohodol zmazať KG
ak tam ostali nejaké vety, napríklad v histórii, prosím, ignorujte to.

A ešte niečo

Na gramatiku sa mozem uplne vykaslat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





 Reikoru Sante Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikoru Sante    Reikoru Sante I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reikoru Sante
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Charaktery-
Přejdi na: