~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 6:04 pm

.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 11:25 pm

Daisuke Tsuchiya

Ku*** čo je to za idiota ?! Povedal som keď odchádzal, nech si čumí na vlastné ruky idiot inak o nich môže prísť.. rozčuľoval som sa a potom som podotkol, čo vy dvaja spolu máte ? pozrel som na Hyuugu, ..pozri zvyčajne si zato nechám platiť, ale pre teba ho kľudne zlikvidujem, aj tak mi pripadá ako idiot, vysvetlil som a s úškrnom som sa vybral preč.

*Sadatake ja som Marwin!
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 12:37 am

Hyuuga Teotobu

Vzal jsem si od toho neznámého ninji svitek s popisem mise. Už jsem chtěl vyrazit, když se ke mě ještě nahnul a začal mi šeptat do ucha.
Sakra co to má znamenat?
Když se odtáhl, podíval jsem se mu do očí.
"To byla ovšem chyba. Pokoušet se mě zabít. Pokud znáš můj klan, víš že naše schopnosti jsou nedocenitelné."
Pak jsem se odlepil od zdi a vydal se ven z budovy. Nějak jsem čekal, že mi vletí kunai do zad, ale nic se zatím nestalo. Daisuke se cestou nabídl, že by tento problém za mě vyřešil.
"To myslím... nebude třeba. Na prvním místě je mise, osobní problémy si potom vyřeším sám....Ale dík."
Vyšli jsme před budovu a já se podíval do svitku. Chvilku jsem do něj hleděl. Pak jsem zvedl oči a podíval se západním směrem.
"Dobrá. Ten ninja měl zkoumat západní oblast. Musíme se tedy vydat dále do vnitrozemí. Pátrat začneme zhruba 5 mil za západ od tábora." Řekl jsem a vydal se ven z tábora.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 12:48 am

Tetsuo Aokawa
Zatím moc nekomunikoval jen zachytil popis mise a začal se jím probírat. Hledal informace když už se onen muž zdál mírně nabručený a trochu nepřátelský proti bílookému. Nechápal proč je tak nepřátelský ,ale rozhodl se že to nebude řešit. Raději začal studovat informace které měli. Jeho pátrání v papíru se směřovalo na to jak dotyčný vypadá i když pokud se mělo jednat o takemiho syna, měla by tam být nějaká podobnost.,ale hlavně doufal že najde aspoň oblast kde špehoval nebo lehce naznačený úkol jeho špionáže. " Tohle bude chtít pořádnou mapu." prohlásil pro přípúad že mapa nebyla vložena ve svitku přeci jen potřeboval porovnat případné místo s velkou mapou okolí. Za jistých okolností a podle typu mise onoho ninji by pak mělo jít aspoň odhadnout kde mohl být naposledy nebo kdo ho mohl unést,případně co se mohlo stát. " A taky to bude chtít trochu hmm nějakou metodu splynutí s davem." mudroval dál přeci jen pokud by se ninja dostal do rukou nepříteli museli by nějakým způsobem jeho dostat ven a nepředpokládal že by ve třech dokázali vysvobodit ninju násilím. " No uvidíme má někdo z vás nějaký jiný plán co a jak dělat?"
narážel ze všeho nejvíc na fakt ,že si to výbušný rozhodl odkráčet aniž by zjistil kde vlastně mají pátrat. Pak se jen otočil na Teobotu a mluvil celkem normalně nehodlal křičet kvůli nějakým odcházejícím vybušňákům.
" S těmi schopnostmi máš pravdu myslím ,že bude efektivní ,když si řekneme co umíme. I když někteří to asi ze strachu z bodnutí do zad neřeknou. Nuže. Pokud ivdíš dva svitky u mého pasu pak věz,že v nich mám docela zajímavě vybavené ovladatelné mechanizmy. Tedy loutky. Pokud dovolíš nechám si jejich vybavení pro sebe ono by ti vysvětlování systému jejich funkčnosti asi moc neřeklo. Jen ti mohu říct že jedna dokáže nepříteli hodně zatopit zblízka a druhá zas muže nepřítele otravovat na dálku." řekl a musel ho trochu dohnat evidetně se rozutekli bez většího plánu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 1:27 am

Daisuke Tsuchiya

Po dvoch metroch som zastavil, na narážku kam vlastne ideme čo bola dobrá pripomienka avšak aj tak ma rozčúlila, ked už som stál dosť od tých dvoch, vložil som ruku do vrecka s jílom, a asi o 5 sekúnd nato som ju vytiahol a roztvoril som dlaň v ktorej bol malý biely pavúk, urobil som pomalý pohyb rukou v letu som otvoril dlaň z ktorej pavúk letel k najbližšiemu stromu, zároveň som druhú ruku priložil k ústam s nasledujúcou pečaťou som skričal, Katsu! akonáhle narazil do stromu spôsobil výbuch a rozmetal ho na cucky. Potom som sa otočil k tím dvom, praktická ukážka je jednoduchšia, vysvetlil som spokojný sám so sebou. Dokážem to aj vo väčšom a na poriadnu vzdialenosť, to je tak všetko čo vám poviem, dodal som.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 1:46 am

Hyuuga Teotobu

Otočil jsem se a bleskově přiskočil k Daisukemu. Chytil jsem ho límec a přitáhl ho k sobě.
"Ještě jedna takováto zbytečná názorná ukázka v oblasti tábora a budeš mít velké problémy. Je ti to jasné? Nech si to na nepřítele."
Pustil jsem ho a vydal se opět na cestu. Hlavu jsem natočil k Tetsuovi.
"Hrubý nástin všeho je v tom svitku, ale nejsou tam vesměs žádné podrobnosti. Bohužel. Asi budeme muset z větší části improvizovat."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 1:58 am

Daisuke Tsuchiya

Len kreténi nechápu pravé umenie, zavrčal som zlostne a vopchal som ruky do vrecák a premýšľal o stratégii.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 3:38 am

Tetsuo Aokawa
"Hmm" půjčil si ho a (//to co je předtím ohledně průzkumu si představte teď)
Chvilku se díval na praktickou ukázku výbušnin. " Hmm a jak je řídíš na větší dálku mají smysli? A kdyby ano poznají na koho utočí? Navíc Teotobu má pravdu tohle byla zbytečná ukázka navíc tím pádem padá metoda tichého přiblížení pokud tedy neumíš něco bez ohlušující rány."
" Improvizace ... není tam komu podával hlášení možná když zjistíme jaká byla ta poslední hlášení co dorazila zjistíme taky mnohem víc. Tedy pokud nás k nim pustí jinak to bude hodně boj na slepo." pronesl zamyšleně. " No takže pokud se nepletu tak nám zbývají dovednosti už jen Teobotovi."
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 2:01 pm

Hyuuga Teotobu

Podíval jsem se na Tetsua.
"Jak už jsem říkal před tím, má specializace je boj tváří v tvář. Tedy Tajjutsu. Dále jsem docela dobrý ve stopování. Mám zvláštní schopnost dohlédnout do veliké dálky a částečně i skrze předměty."
Chvíli jsem se zamyslel nad naší misí.
"Bohužel, myslím že ke spisům o špionáži našeho cíle se nedostaneme. Ale mám pocit, že v tom svitku jsou názvy několika vesnic v okolí, kde měl působit. Možná bychom mohli začít v některé z nich."
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 2:53 pm

Ninja
Pred vami sa zjavil obláčik dymu . Keď sa rozplynul videli ste tam stáť Ninju ktorý vám dal zvitok s popisom Tak poslali ma aby som na vás dohliadol keďže ste neschopný takže dotyčná osoba ktorú máte nájsť bola vyslaná už dávno na špionážnu úlohu do baní ktoré sa nachádzajú na severe ak by bolo na mne nechám tam toho malého smrada zdochnúť takže pamätajte ja idem s vami len ako informátor ta misia je na vás a až sa niečo zomelie ja zmiznem tak premýšľajte čo urobíte.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 3:06 pm

Hyuuga Teotobu

Podíval jsem se na toho ninju.
Sakra, tak tohle bude zatraceně dlouhá mise. S tak nepříjemným člověkem.
"Nuže dobrá. Takže bychom už konečně mohli vyrazit?" Podíval jsem se na své druhy.
Nečekal jsem na odpověď a vyšel směrem na sever.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:20 am

Tetsuo Aokawa
"Aha a smíme vědět co je v těch báních tak důležitého že to stojí za špionáž a cpo tam ten kterého hledáme našel, tedy podle jeho posledních zpráv? Existují nějaké zprávy o závalech nebo tak?" jeho mozek začínal pomalu pracovat. " Prostě potřebuji co nejvíc infoirmací o místě kam jdeme a o tom co se tam dělo. Ono pokud znáte schopnosti toho "malého smrada" tak nám to taky pomůže."
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 4:20 am

Hyuuga Teotobu

Otočil jsem se na zbytek týmu.
"Promiňte ale tohle bychom opravdu mohli řešit cestou. Bylo by nejlepší tuto misi zvládnout co nejdříve. Veliteli na tom opravdu záleželo. Nevím jak vy, ale já bych s byl raději zadobře."
Na chvíli jsem se odmlčel a pak pokračoval.
"Jestli vyjde ven a uvidí nás, že jsme ještě nevyrazili, myslím, že bude dost nepříjemný."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 4:36 am

Daisuke Tsuchiya

Teotobu má pravdu, kecať sa dá aj cestou, povedal som, a vykročil smerom za ním. Jeden je skvelý v taijutsu, ten druhý ovláda ty svoje mechanizmi, a ten posledný pre nás nehne prstom, ja ovládam výbušnini, nech je ako chce som z nás štyroch určite najnápadnejší, premýšľal som ako by to šlo spraviť aby som nepútal pozornosť a mi sme dostali svojho človeka von ? no nič ma nenapadlo, čokoľvek spravím upúta veľkú pozornosť teda pokiaľ..hmm... možno by sa to dalo využiť v náš prospech,
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 4:43 am

Tetsuo Aokawa
"Pravda nejspíš to stejně bude kus cesty. Nicméně pokud jsou nějaké informace dohledatelné pouze tu raději bych měl i je. Neinformovanost nás muže stát mnohem víc než vynadání od kapitána." přemýšlel nad tím jak by ve třech mohli být nenápadní nejvíc se mu nelíbilo to že by měli hledat v báních jeho loutky by byli omezené a výbuch by nesměl kvůli statice použít vůbec nic.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 5:15 am

Hyuuga Teotobu

Daisuke se konečně pohnul z místa a vydal se na cestu.
Aspoň někdo rozumný.
Tetsuo ještě stále pindal hovadiny a stál na místě.
"Dobrá. Pokud chceš ještě tady okounět, klidně si tu zůstaň. My vyrážíme."
Podíval jsem na toho otravného ninju.
"Vy jdete s námi, nebo tady budete ještě okounět a ním?" Hodil jsem hlavou k Tetsuovi.
Když je nepřátelský on na mě, nevidím důvod být taktní já k němu. Pomyslel jsem si, když jsem s tím ninjou mluvil.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:03 am

Ninja
Pozrel som na nich a povedal Toto je misia za ktorú vy dostanete odmenu nie ja takže je to váš problém to čo v tej bani hľadal neviem ani ja a nezaujíma ma to ak by to bolo na mne tak tam toho bastarda nechám zdochnúť. A čo ovláda nuž čo poviem to takto je z klanu Aburame a je to ten najhorší ninja akého som kedy videl je neschopný nafúkaný a ešte k tomu aj blbý. Poďme bežte za mnou viem kde je tá baňa ak nebudete stíhať moje tempo je to váš problém. Povedal som a rozbehol som sa smerom z tábora dosť veľkou rýchlosťou
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:16 am

Hyuuga Teotobu

Ninja se rozběhl vysokou rychlostí směrem na sever. Vyrazil jsem za ním, ale nestíhal jsem ho. Proto jsem usměrnil tok mé čakry hlavně do nohou a do dýchacího ústrojí. Podstatně jsem zrychlil, ale i tak jsem měl co dělat, abych mu stačil.
Je sice namyšlený, arogantní a protivný, ale aspoň jsme se zvedli z místa.
Přemýšlel jsem nad tím, co ten ninja říkal.
Náš cíl je z Aburame klanu. To je jeden z klanů naší vesnice. Je to jeden z nejzáhadnějších a nejtajemnějších klanů od nás. Slyšel jsem, že dokáží ovládat hmyz. ideální člověk pro špionáž.
Tím, že náš cíl byl od nás z vesnice, stala se pro mě tato mise osobní záležitostí.
"Musíme uspět." Prohodil jsem polohlasně spíše jen tak pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:25 am

Tetsuo Aokawa
" Fajn." procedil spíš znechuceně a rozběhl se myslel že si ninja dělá srandu ale snažil se co nejvíce mohl aby mu stačil i když věděl že on takhle nevydrží běžet moc dlouho. Doufal že to není daleko nebo že mu nebouchnou plíce pomalu uvažoval o tom že sestrojí něco co ho zrychlí.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:50 am

Hyuuga Teotobu

Asi deset minut jsem stačil ninjovu tempu, ale pak se mi ztratil z dohledu. Počkal jsem na zbytek týmu. Když jsme si mírně odpočali, vstal jsem a začal koncentrovat chakru. "Byakugan." Kolem očí mi vyběhli žíly a můj pohled se změnil. Po chvíli jsem Byakugan deaktivoval.
"Ten ninja stojí na místě asi tři a půl kilometru od nás. Měli bychom ho dohnat." Prohodil jsem a vyrazil opět na cestu. Za chvíli jsem toho ninju dostihl.
"Omlouvám se za spoždění, zbytek dorazí za chvíli."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 10:10 am

Daisuke Tsuchiya

Keďže som nebol práve stavaný na rýchly beh, trvalo mi o čosi dlhšie než som dorazil na miesto. Poobzeral som sa po okolí a hľadel na toho ninju a Teotobu. Tak to sme už tu ? opýtal som sa a vydýchol si.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 10:20 am

Tetsuo Aokawa
Doběhl poslední běh prostě nebyl pro něj mohl využít loutky ale to by bylo plýtvání.Jen co doběhl tak se předklonil a vydýchal se." Mooooc hezký."dodal.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 10:27 am

Ninja
Pozrel som na nich zakrútil som hlavou a povedal Vy si hovoríte shinobi ste smiešny. No tak vydíte tamtú skalu vchod do tých baní by mal byať niekde tam netuším kde presne to vedel len ten zradca ktorého máme zabi.... ehm vlastne zachrániť. povedal pri čom pri posledných slovách sa opravil a ukázal na skalu v strede čistinky nikde neboli žiadne kopce takže sa vám to mohlo zdať čudné
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 10:55 am

Tetsuo Aokawa
Podíval se na ninju trochu podezřívavě. " Zrádce zabít proč?" mohl se jen zeptat tak trochu doufal že běloočko najde vchod do jeskyně takže půjdou najisto.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 11:22 am

Ninja
Pozrel som na týpka čo sa ozval v momente som bol pred ním a priložil som mu dýku na krk nahol som sa k nemu a pošepkal Ešte raz to povieš a zabijem ťa skôr ako tú vetu dokončíš toto nieje tvoja starosť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Stratený Ninja  (Marvin , Ranum, JohnySislik) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: