~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Ishi Jinkeda

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Meiki Ookami

Meiki Ookami


Počet příspěvků : 44
Body : 49
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Meiki Ookami
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 7:51 am

Jméno: Ishi Jinkeda

Přezdívka:

Věk:
17

Fobie:
Commitmentphobia (Strach ze závazku)

Hodnosť:
Shinobi

Pohlaví:
Muž

Rodina:
Neznámá

Sen:
Posbírat všechny "jantary"

Klan:
Jinkeda
Popis:
Klan Jinkeda není natolik starý klan, aby vešel ve všeobecnou známost, ale i tak si vytvořil jisté jméno tím, že po světě sbírá tzv. "jantary" a samozřejmě je i vytváří ve svých dílnách. O klanu je toho známo velice málo, krom toho, že nosí "jantar" na speciálním náhrdelníku, který je napuštěn chakrou. Jakýkoliv "jantar", který se k náhrdelníku přiblíží se automaticky připojí, pokud tedy nemá svého žijícího majitele. I když je totiž jantar stržen, neodpoutá se od svého původního majitele do té doby než zemře anebo než jsou od sebe vzdáleny tak daleko, že jejich pouto je přetrženo.
Zvláštností, kterou lze nalézt v jejich klanu je rudý "jantar" s modrým středem, který je uložen v depozitáři klanu. Tento "jantar", ačkoliv je jeho majitel dávno mrtvý, totiž ještě nepřijal žádného jiného majitele.
Další zvláštností je taktéž to, že rodiče své děti opouští hned, jakmile jejich potomci dosáhnou věku 4 let. Poté se o ně stará klan, resp. každému členu je přiřazen starší z klanu, který ho poté vycvičí a vychová.
Jakmile dosáhne člen klanu věku 6 let, dostane svůj první "jantar". Aby ho však získal, musí si vyrobit svůj náhrdelník, což není až tak jednoduché a bezpečné. Tento "jantar" je však ten nejdůležitější, který kdy člen klanu dostane, protože mu to dovoluje měnit se volně v člověka. Klan Jinkeda je totiž klan zvířat s lidskou inteligencí. O jejich skutečné podobě však nikdo krom nich samotných a těch, kteří je viděli jako zvířata, nikdo neví.

Kekkei Genkai:
Kaseikeda (Přeměna netvora)

Schopnost Kekkei Genkai:
Původní forma ninjů s touto KG je zvíře s lidským intelektem. Aby se dokázali změnit v lidi, používají svůj první "jantar", který jim dovoluje se volně měnit mezi lidskou a zvířecí formou, tedy pokud tento "jantar" mají u sebe. Jinak se jejich forma zase změní zpět na zvířecí. Mezi schopnost KG je krom proměny ze své formy do formy člověka však také přeměna v jiná bájná zvířata či hybridy nebo normální zvířata k tomu však potřebují další "jantary", které obsahují právě tu danou formu. "Jantary" jsou rozesety po světě. Lze je vytvořit anebo po zabití jejich původního majitele je i ukrást, ale i "jantary" jsou myslící "bytosti", a proto nemusí svého nového majitele poslouchat.


Styl boje:

-Taijutsu: 50%
-Ninjutsu: 50%
-Genjutsu: 0%

-Zbraň, vybavení:
ZVN (shurikeny, kunaie, výbušné lístky, železné lanko, 2 dýmovnice, obvazy)
Náhrdelník na "jantary"
"Jantar člověka"

Schopnosti:
Má poměrně velkou zásobu chakry se kterou dokáže dobře zacházet; má dobré instinkty a pohybuje se rychlostí a ladností šelmy. Zvládá základy boje a sebeobrany.

Podstata:
Suiton

Výzor:
Tmavě hnědé krátké vlasy, modré oči, znaménko na krku, vysoký s nepříliš mohutnou postavou

Vztahy:

Vlastnosti:
Je poměrně dost uzavřený a vztahy s ostatními udržuje na co nejnižší možné úrovni. Nejraději se věnuje činnostem, kdy se nemusí stýkat s ostatními. Rozdílně se však chová v přítomnosti zvířat a svého klanu, to se totiž stává takřka společenským zvířetem.

Koníčky:
Hledání "jantarů", trénink

Oblíbené:
Opečené nekořeněné maso, příroda a volný prostor, modrá barva a voda

Neoblíbené:
Otravní lidé a zelenina

Krevní Skupina:
AB

Životopis/Příběh:
Ishiův otec byl vlk a jeho matka kočka. Když se Ishi narodil, jeho otec odešel, zatímco jeho matka s ním zůstala do té doby, než mu byli 4 roky. Na tu dobu si ale Ishi moc nepamatuje, a proto si nedokáže vůbec představit matčin obličej, natož ten otcův.
Od jeho 4 let ho vychovával starší klanu a naučil ho, jak využívat své inteligence, která z něj činí něco jiného, než jen obyčejné zvíře. Ishi se také naučil něco o historii a zvycích klanu a ve svých 6 letech konečně vyrobil svůj náhrdelník pro "jantary" a také svůj první "jantar" dostal a to přesněji ten, který mu umožnil být člověkem a nikoliv jen zvířetem. Od té doby se začal učit, jak se volně měnit ve zvíře a člověka aniž by došlo k částečné proměně anebo aby musel používat pečetě.
Od osmi let se začal učit, jak vlastně "jantary" vznikly a jak vyrobit další. Ale i přesto byl moc dobře obeznámen s tím, že nejlepší "jantary" jsou stejně ty, které lze nalézt volně v přírodě, světě, podzemí, vzduchu a všemožně jinde.
Do svých 14 let podstupoval tvrdý trénink nejenom na zlepšení celkové kondice, ale také i vnitřního klidu. Ve svých 16 letech se poprvé pokusil dostat další "jantar", ale jeho pokus skončil neúspěchem a "Jantar okřídlené ryby" mu unikl jen o chloupek. Jakmile se pro něj však klan stal trochu moc těsným příbytkem a hledání dalších "jantarů" ho dostalo na pouť cestovatele. Od té doby cestuje po světě a snaží se najít další "jantary", stejně tak jako se snaží naučit se co nejvíce technik.

Obrázek:
(Původní forma - křížence vlka x kočky)
Spoiler:
(Lidská forma)
Spoiler:

Techniky:
Kasei no jutsu - C (Dovoluje uživateli se přeměnit do formy dle vybraného jantaru; přeměna z původní formy na lidskou a obráceně probíhá pouhou silou vůle, proměna na jiné formy vyžaduje složit pečetě)
Setsuzoku no jutsu - D (Technika, která dovoluje přidat "jantar" k náhrdelníku; není třeba pečetí, jen blízkosti mezi "jantarem" a náhrdelníkem)
Suiton: Reichou no jutsu - C (Tato technika vytvoří motýly nabyté suiton chakrou, kteří při styku s nepřítelem prasknou a obalí část jeho těla lepkavou žíravou tekutinou. Paradoxně se jí dá lehce zbavit pomocí katonu.)
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 8:02 am

Nooo ne žeby to nebyla zajimavá idea jen neví mě se nelíbí zustaňme prosím u lidí navíc ta schopnost proměnování se pak do bajných zvířat no no to je dilema henge otazka je co by se ze zvířat přebralo ,ale i tak mi to přijde obrovsky složité a potencialem dost OP . Stejně tak hledání jantarů jako je to hezký na nějakou veldlejší přoběhovou linii ale komplikuje to spoustu věcí no nevím možná by bylo fajn dkyž mi řekneš proč jsi chtěl(/chtěla) tento klan jako co přesně chceš umět a že by jsme třeba zvladli nějakou stravitelnější redukci Smile

navíc ještě se mě osobně nelíbí lepkává žiravá kapalina na urovni C
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami

Meiki Ookami


Počet příspěvků : 44
Body : 49
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Meiki Ookami
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 8:52 am

No, proměnou bylo myšleno kompletní přeměna, samozřejmě do slabší formy. Nejedná se ani tak o henge jako spíš transmutaci. Ale tak bájná zvířata by se mohla klidně vynechat, ačkoliv by stejně bylo na adminovi k jakému "jantaru" by mi umožnil přístup.
Třetí techniku upravím na B
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 9:34 am

Omlouvám se Adminům že sem píšu ale na tuhle postavu prostě musím říct svůj názor.
Mě se to velice líbí, jde vidět, že tento člověk ji má dobře propracovanou, vymyšlenou a dal si na ní záležet. Osobně si myslím, že je to jedna z nejlépe vymyšlených postav tady. Hlavně se mi líbí originalita. Ikdyž ty bájné zvířata jsou asi opravdu moc. Ale jinak doufám že mu to povolíte, bylo by to určitě oživení hry.
Ikdyž osobně si myslím, že by se někdo takový do Aliance nedostal, ale myslím, že by perfektně sedla do Shan´try. Co myslíš Ranume?
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 10:44 am

no jako napad je to fakt dobrej jen prostě se mi nellíbí tak trochu fakt že budeš nejdřív zvíře a po jantaru člověk ...nevím jako přijdem i to trochu divné i když ano v narutu je x zvířat s lidskou inteligencí ...

O tom žádná originální to je no do shantry hehe těžko říct přeci jen rozsah jantarů muže bejt orpavdu moc velkej ... i když pokud by se vymslelo nějaký časový nebo jiný omezení a stupen obtížnosti přechodu tak by myslím jistý kmen specializovaný na duše .....
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami

Meiki Ookami


Počet příspěvků : 44
Body : 49
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Meiki Ookami
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:55 am

Pokud by časové omezení pomohlo, tak by to až tak tolik nevadilo. Že by každý "jantar" měl prostě určitou maximální dobu, po kterou je schopen ninju udržet v přeměněné formě + různé obtížnosti přeměny na danou formu.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 6:02 am

no nevím mě se ty transmutace a tak moc nelíběj přide mi to moc jiný vuči světu naruta jako já tomu rozumím co tím myslíš i když by mě ztajimalo jak si zvíře udělá první medailon a no přeci jen by to bylo mnohem obtížnější kvůli hře kdyby jsi byl(/byla) zvíře tak nějak normálně ... navíc jde o to jak vlastně zvířatap rovadí jutsu bez tak pohyblivích rukou a tak... jako tai pochopím i gen teoreticky ninjutus ale ve zvířecí podobě nejspíš ne. I když zvířecí forma bym ohla mít zase nějaký svoje techniky jiný než lidská... ale stejně by blyo tak nějak lepší kdyby jsme zustali u člověka co má dejme tomu hodně kvalitní proměnu ale stale proměnu přeci jen odolnost ano ale uplnou ne ( přeci jen znáem svá bájná zvířata)
Jako mě osobně by pomohlo kdyby se k tomu vyjadřil i někdo další z adminů no
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami

Meiki Ookami


Počet příspěvků : 44
Body : 49
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Meiki Ookami
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 6:08 am

Byl to přeci jenom takovej nápad, takže když to nejde, tak se nic neděje. Navíc jsem včera dočetl celkově Shant'ru a tak trochu se mi její příběh líbí a je to sám o sobě zajímavej svět.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 6:51 am

dík .. no jako on by ten napad šel jen by se to muselo asi hodně upravit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ishi Jinkeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ishi Jinkeda   Ishi Jinkeda I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ishi Jinkeda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Charaktery-
Přejdi na: