~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Mizumaki Velomaru

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:42 am

Jméno :Mizumaki Velomaru
Přezdívka: Velo
Fobie: Smrt přátel
Sen:Stát se Kagem
Styl boje:

-Taijutsu: 50%
-Ninjutsu: 80%
-Genjutsu: 20%
-Zbraň, vybavení:
ZVN:
Spoiler:
Katana blue:
Spoiler:
Katana black:
Spoiler:
Nůž:
Spoiler:
Bojová tyč:
Spoiler:


Výzor: Bílé vlasy,Zelené oči-(při Suigodanu modré),štíhlá pevná postava,normální výška 174cm
Koníčky: Manipulace s chakrou
Oblíbené: Ramen
Neoblíbené: odmítnut od pěkné kunoichi
Krevní Skupina: AB
Strana :Aliance
Národ :Ohenˇ
Hodnosť :Ninja Jednotka
Povaha :Kladná
Klan :Mizumaki
Rodina:Mrtvá
Pohlaví :Muž
Věk :16
Podstata:
Suiton

Jméno Kekkei Genkai
Schopnosť Kekkei Genkai :
Schopnosti :Ohebný,Mrštný,Silný,umí zacházet dobře s chakrou a rád s ní dělá pokusy. Narodil jsem se s neobvyklou zásobu chakry.
Vlastnosti :Nikdy se nevzdává ,vytrvale cvičí ,shání si dobré přátele,ochranuje ty co má rád,snaží se najít nejlepší řešení


Techniky :
Suiton: Mizzurapa! popis: Uživatel vystřelí z úst masu vody která se zformuje do velké vlny,která se valí na protivníka(rozsah až 8m do šířky). rank: C
Suiton: Mizu Kamikiri! popis:postava vytvoří na nohou vodu ,dupne na zem a voda z nohy vystřelí jako ostrý vodní meč.(rozsekne i kámen,rozsah vody 3m). rank:B
Suiton: Suirou no Jutsu!Cíl tohoto jutsu je chycen do koule tvořené vodou. Sesilatel (a může to být i klon) musí po celou dobu věznění držet v kouli aspoň jednu ruku, jinak je jutsu zrušené a cíl je volný. Cíl se v kouli nemůže hýbat a pomalu se topí. rank:
C


Životopis :Sotva když jsem se narodil byl jsem v ohrožení života.Tehdy byly nepokoje ve vesnici a jeden vzbouřenec začal ničit domy za pomocí výbušných lístků. Byl to ninja a kvůli němu zemřela má matka...ochránila mne ale sama zemřela.Když jsem se o tom o pár let dozvěděl,rozhodl jsem se být ninja který ochrání svůj klan i přátele.Vždycky jsem byl kamarádský a trochu i samotář. Naruto
byl pro mne velký vzor a měl podobné důvody stát se skvělým ninjou a později i Hokagem.Rozhodl jsem se že se stanu Kagem.Jakmile jsem ukončil akademii s poměrně chabým prospěchem(nikdy jsem se moc neučil,spíše jsem cvičil) začal jsem pilně cvičit na technikách a techniky od Naruta jsem se chtěl naučit ze všeho nejvíc.Když mi bylo 14 byl jsem na misi.Měl jsem běžnou misi. Poslali mne prozkoumat oblast kolem Tichých vod kde prý údajně straší.Těšil jsem se že bude konečně nějaká zajímavější mise než běžné nudné mise. Dorazil jsme co nejrychleji a začal prozkoumávat okolí Temných vod. Nenašel jsem nic co by stálo za pozornost. Začalo se stmívat a já si udělal stan poblíž řeky. Držel jsem pár hodin hlídku a najednou se začali ozývat podivné zvuky směrem od řeky. Vstal jsem a šel se podívat co se děje. Voda v řece světélkovala a vydávala ty divné zvuky. Vše kolem utichlo.Zvěř,vítr a dokonce i obloha ještě víc potemněla. Voda mne začala přitahovat. Měl jsem hrozné nutkání do ní skočit. Bránil jsem se tomu netušil jsem co mi to udělá. Mám silnou vůli ale tohle bylo silnější. Od hladiny vody mě dělil jen jeden krok. Řekl jsem si pokud už mě to tam vtáhne tak se nebudu bránit. Nechal jsem se vtáhnout do vody. Jakmile jsem se ponořil, voda se okamžitě rozzářila. Připadalo mi to jako věčnost kterou jsem strávil pd hladinou. Světlo se utlumilo a najednou vybuchlo a celého mě pohtilo. Cítil jsem nenadálý příval sil. Byl to divný pocit ale nevadil mi. Cítil jsem že se mi něco děje s mýma očima. Proudila do mě jakási vodní chakra. Najednou vše přestalo a já vyplaval z vody. Bylo to dost divné, ale bylo mi skvěle jako nikdy předtím. Šel jsem se z toho vyspat a na ráno jsem běžel do vesnice. Ve vesnici jsem podal zprávu o Tichých vodách ,ale tu skutečnost že jsem do té vody skočil jsem si nechal pro sebe. Zamířil jsem do svého skromného bytu zkontroloval výbavu a šel se podívat z okna odkud mám výhled na polovinu vesnice. Když jsem se podíval ven,zahlédl jsem svůj odraz v okně a všiml si věci která mi na mě neseděla. Mé jedově zelené oči byli safírově modré. Soustředil jsem chakru do očí a chtěl oči potlačit. Podařilo se! Když jsem chakru uvolnil vylétlo mi z úst Suigodan! Netušil jsem kde jsem tento název vzal ,ale oči se mi zbarvily opět do modra. Nejspíš jsem dostal něco jako Kekkei Genkai ale od vody což je zvláštní. Letěl jsem do knihovny něco se o tom dozvědět. Pročetl jsem spousty knih o Suitonu a získal užitečné informace o manipulaci se suitonem, Ale ne a ne narazit na nějakou zmínku o Suigodanu. Konečně! Objevil jsem článek o rodině s Kekkei Genkai která ovládala vodu a zemřela při nehodě u Tichých vod. Kekkei Genkai jménem Suigodan prý tehdy zmizela. Nejspíš ji někdo zapečetil do vody. S příjemným pocitem jsem běžel na cvičiště poblíž potoka. Chtěl jsem vědět co všechno tato Kekkei umí. Soustředil jsem se a přede mnou se z ničeho nic vytvořila voda sama o sobě. Mohl jsem s ní manipulovat jak se mi zachtělo i když to bylo velmi vyčerpávající. Neustále jsem trénoval na své nové schopnosti a na nových technikách. O dva roky později jsem se zdokonalil ve svých schopnostech a s manipulací chakry. Kekkei Genkai mi už nedělá problém. Nedávno jsem obdržel zprávu že jdeme do války v čele s Narutem. Už se těším na toto dobrodružství.

Obrázek postavy :
Spoiler:


Naposledy upravil Velomaru dne Sun Jan 30, 2011 6:07 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 10:15 am

Prijaté
-vidím že si sa inšpiroval Dorakom pri robení charov naozaj pekný char :-)
-ten obrázok keď vidím tak už sa mi otvára nožík vo vrecku čo ho stále niekde vidím na postavách Very Happy Very Happy mohol by si to zmeniť no nenútim ťa ak nechceš Very Happy
-to Kekei Genkai som akosi nepochopil chcelo by to trocha viac vysvetliť...
-ďalšia vec je písanie životopisu v prvej osobe... nieje to zakázané ani to nieje závažná chyba ale pôsobí to dosť chaoticky keďže sa ti strieda prvá a tretia osoba :-)
-toto sú len také moje osobné rady pomôžu ti ak si budeš niekedy robiť Ďalší char :-)
Návrat nahoru Goto down
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 10:53 am

Děkuji Juubi. Jo pokusím se podívat po jiném lepším obrázku Wink no mrknu na tu první a třetí osobu ani nevim že tam mám 3 Very Happy a inspiroval jsme se tak nějak od Sadeho i od Doraknora Smile a s Kekkei zapracuju ale to až za nějakou dobu až budu mít víc čas Smile
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 2:11 pm

Tak obrázek i třetí osoba změněny už zbývá jen KG Smile
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:31 am

Prijaté
ale zatiaľ zmaž KG potom ti ho nahodím
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 1:44 pm

Vytvaření vody z ničeho zavaní vytvařením prdu z kuliček ale tak jako suiton čakra nebo vlkost by měla mít stejný efekt ale tak nemám problém jen hmm tady někdo koukal na Avatar last airbender že?

jako co se mě týká tak
přijaté
Návrat nahoru Goto down
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 10:09 pm

Sade ok Smile upraveno
Ranum tak trochu Very Happy samozřejmě jsme si nemyslel takový to hromadné ovládání atd.

Prosím vás kam se můžu přidat do hry? Mám se jim tam nějak vetřít? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 5:23 am

nejlepší bude napsat první příspěvek do zakladny pak už dostaneš misi nebo tak.
A je dobře že s takvlekým ovladaním nepočáíítáš ... i když pokdu by se na to udělala tehcnika nebo tak...ale ono je v suitonu dost věcí i tak.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 6:24 am

Smile se Sadem to nějak pořešíme pokud bude mít čas Smile mimochodem blahopřeji k Administraci Smile
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Sponsored content





Mizumaki Velomaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizumaki Velomaru   Mizumaki Velomaru I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mizumaki Velomaru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Charaktery-
Přejdi na: