~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 6:07 pm

Je to malá dedinky zložená väčšinov s rybárov no má aj zopár bojovníkov. Momentálne dedina prežíva zlé časy . Skúste im pomôcť a uzavrieť s nimy spojenectvo.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 1:06 pm

Itsuko Kayoko
Znechuceně jsem se podívala do mapy, a podala ji tomu mlčícímu klukovi. "Ved nás já se ztratím i ve vlastním bytě" zazubila jsem se už s veselou náladou a povytáhla si kalhoty.
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 1:18 pm

Kazuki

Když ta holka promluví tak já jen dodám: To jako já?? Podívám se na ní.Půjčíš mi tu mapu? zeptám se jí s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 11:42 pm

Itsuko Kayoko
Usmála jsem se ještě víc a dala mu mapu. "Ved nás!" Povytáhla jsem si kalhoty. Kawasaki v mé náručí žalostně ňafla nesnášela když jsem jí dlouho ňachňala a nesla.
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 12:07 am

Kazuki

Kouknu na ní a vezmu si mapu.Chvíli se do ní dívám.: Je to tímhle směrem. řeknu a ukážu prstem před sebe.Tak jdeme řeknu a vyběhnu tím směrem.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 12:59 am

Inuzuka Akamatsu

Koukám se na ty dva.Pak Kazuki ukázal nějakým směrem,a vyběhnul.A s Akimirem jsme ho následovali.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 5:47 am

Itsuko Kayoko
Vydala jsem se za kluky Kazuki, že?? řekla jsem a ujišťovala se, že to je jeho jméno. "JAk daleko je ta vesnice??" koukla jsem na něho a povytáhla si kalhoty.
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 6:25 am

Kazuki

Jo...Jsem Kazuki řeknu jí a běžím dál.Pak se znova zeptá.Zastavím se a kouknu se do mapy.Jsme asi tady....A osada je tady... pomyslím si a přejíždím palcem mapu.Je to asi 30 minut cesty odpovím jí a vydám se znovu na cestu.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 8:25 am

Inuzuka Akamatsu

Pořád jsme s Akimirem běželi,pak už mě to přestávalo bavit.Chytl jsem Akimira a vyskočil jsem na něj,nechal jsem se vozit.Ty dva jsem poslouchal,ale nic jsem neříkal.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 8:09 am

Itsuko Kayoko
"Mám na vás dotaz, no když jsme teď tým neměly bych vědět něco o sobě?? Jako podstata a schopnosti?" Zeptala jsem se. A dál běžela kalhoty jsem si o velký kus povytáhla. Kawasaki v náručí se už značně pronesla. Za běhu jsem si sundala batoh a Kawasaki dala do něj. Jak typické pro mě nebyla bych to já aby mi kalhoty nesjely a já si nerozflákala tlamu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 8:22 am

Kazuki Yuki

Noo...Asi bychom se měli lépe poznat odpovím na její otázku.Když spadne tak se zastavím.Nechceš pomoct?? zeptám se jí a otočím se na ní.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 10:35 am

Inuzuka Akamatsu

Tak já teda začnu- Ani jsem nedořekl a hned jsem prudce s Akimirem zastavil,když se Itsuko rozplácla.No pak jsem zase pokračoval. Jsem z klanu Inuzuka,jak jste již asi zaznamenali mám svého ninja psa,Akimira,kombinuji s ním některé mé techniky,moje podstata je Doton.Doton techniky ovládám dvě,a pak umím techniky klanu Inuzuka.No....A co vy? Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 12:39 pm

Itsuko Kayoko
Zašklebila jsem se na Kazukiho "Un.. to je v pořádku" mávla jsem nad tím rukou a zvedla se kalhoty jsem si vytáhla. Batoh jsem si dala na záda. "No já mám podstatu Fuuton a mám 3 techniky, a jedna z nich je vážně nejlepší" zašklebila jsem se. Mezitím co jsem to říkala jsem si oprášila kalhoty a potom se vydala za těma dvěma.
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 12:57 pm

Kazuki Yuki

Dobře řeknu když odpoví.Pak se zase rozběhnu.No..Já mám podstatu Hyouton....Ovládám 3 techniky plus jednu se snažím dopilovat k dokonalosti představím se jim a běžím dál.Snad už to není moc daleko pomyslím si a kouknu se před sebe.Chjo.. povzdechu si.Je tu docela nuda,že? optám se společníků.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 18, 2011 8:17 am

Inuzuka Akamatsu

To jo,já bych nejradši spal. Řekl jsem a hlasitě jsem si zívnul a protáhl se.Celá tahle mise se zdá nudná. Pokračoval jsem a trošku jsme s Akimirem přidali na rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 18, 2011 9:52 am

Kazuki Yuki

Jo...Já bych taky spal řeknu a zívnu si.Na chvíli jsem zavřel oči a narazil jsem do stromu.Pak zase vstanu a běžím dál.Trochu zrychlím a kouknu se do mapy.Už je to jen 10 minut řeknu jim a běžím dál.
Návrat nahoru Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 18, 2011 12:43 pm

Itsuko Kayoko
Odfrkla jsem si. "Že se nestydíte jste na misi a díky vaší extrémní ostražitosti by vás překvapil i 90-letý dědeček" Prohlásila jsem a zavrtěla nesouhlasně hlavou.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 11:34 am

Inuzuka Akamatsu

Poslouchal jsem a pak jsem hned odpověděl.Álé,to zase ne....Tak mimo zase nejsem. Řekl jsem a zasmál se.Už aby jsme tam byli.... Pomyslel jsem si a pokračoval jsem s Akimirem dál.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 12:38 pm

V diaľke ste videli obrysi nejakej osady .
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 12:55 pm

Kazuki Yuki

Když běžím tak si něčeho všimnu.Na chvíli se zastavím a kouknu se na to.To je asi ta vesnice řeknu a rozběhnu se tam.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 6:57 am

Inuzuka Akamatsu

Nudil jsem se,ale pak jsem něco uviděl,vypadalo to jako osada,tak mi hned došlo že to asi bude ta,kterou hledáme.No,konečně. Řeknu s radostí a Akimiro radostně štěknul.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 7:07 am

Itsuko Kayoko
Usmála jsem se, konečně jsem byly skoro u vesnice rozběhla jsem se za kluky. "Jahou, konečně jsme tu" zašklebila jsem se. "Kazuki co jsme to měly vlastně za misi" zeptala jsme se.
Návrat nahoru Goto down
Tom555

Tom555


Počet příspěvků : 26
Body : 35
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Kazuki Yuki
Charakter 2:: Ryo Hotatsu

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 9:15 am

Kazuki Yuki

Když se mě Itsuko zeptá co jsme měli za misi tak jen začnu vzpomínat.Ehmm.....No myslím že...Myslím že jsme měli dohodnout mír nebo je chránit?Teď si nemůžu vzpomenout řeknu a pokrčím rameny.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ

DreefiCZ


Počet příspěvků : 19
Body : 21
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Inuzuka Akamatsu
Charakter 2::

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 12:26 pm

Inuzuka Akamatsu

Když se Itsuko zeptala co máme za misi,a Kazuki jí odpověděl,tak jsem jenom dodal.Já myslím že jsme měli zařídit aby se k nám připojili,ale nejsem si jistý. Řekl jsem a zadíval jsem se upřeným pohledem do mraků.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com/
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitimeWed Jan 26, 2011 12:47 pm

Itsuko Kayoko
"Aha.. víc mi příjde lepší nápad s tím připojením, ted se jen dostat k tomu co to tu řídí a dohodnout se" zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)   Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prímorská osada (Sora , Dreefi , Tom)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: