~ Naruto Conquerors ~

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share | 

Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator

Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

PříspěvekPředmět: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Thu Jan 06, 2011 6:04 pm

First topic message reminder :

.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
DorakNor

Počet příspěvků : 85
Body : 96
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 25, 2011 10:38 am

Hyuuga Teotobu

Ještě že už je konec. Řekl jsem si a vydal se za roh. Když jsem ale zatočil, chlapce jsem nikde neviděl a Tetsou zrovna mizel za zdí.
Cože? Co to sakra je? Přistoupil jsem nevěřícně ke zdi.
Napřáhl jsem ruce a na zeď zatlačil. Najednou jsem téměř propadl zdí a ocitl jsem se v nějaké místnosti. Rozhlížel jsem se okolo.
"Jistě zkusím se tu po něčem podívat." Odpověděl jsem na Tetsouvu poznámku.
Začal jsem pomalu obcházet bariéru a hledal cokoliv, co by nám mohlo pomoci. Bohužel v bariérách jsem se moc nevyznal, takže jsem pořádně ani nevěděl, co hledám.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 25, 2011 11:06 am

Zrazu sa zo stropu zniesol húf modrých motýlov ktoré začali okolo vás prudko lietať zo začiatku sa mohlo zdať ako by vás chceli napadnúť. no potom sa ukludnili a začali sa formovať do nejakého obrazca vytvorili akoby osobu ktorá kráčala k dvom sochám ktoré mali mnoho očí na každe oko sadol jeden motýl a sedeli tam so zavretými krídlami no nakaždej soche bol jeden ktorý mal krídla rozprestreté na tých očiach bolo vidieť že sú to zrejme nejaké panely ostatné motýle začali krúžiť po miestnosti ako keď padajú kvety sakury či snehové vločky .
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Počet příspěvků : 136
Body : 180

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 25, 2011 2:16 pm

"Co to sakra...."
pronesl skoro vyděšeně když se kolem něj zařčali tvořit motýlkové ba co víc ty motýlkové začali brát podobu nějakého člověka a šli k sochám rpavda jen dva motýlci odlišní od ostatních na dvouch sochách mohli být vodítko chvilku čekal jestli třeba ona postava z motýlů něco neudělá. Pokud ne pronesl větu která musela být ale uplně jasná.
"No tak buď musíme zmačknout pravě ty oči na kterých jsou ty dva motýli s otevřenými křídli...Nebo všechny ostatní. Co si o tom myslíš?"
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Wed Jan 26, 2011 4:20 am

Hyuuga Teotobu

Zatraceně co to je? Zeptal jsem se sám sebe, když kolem mě začali vířit modří motýli. Začal jsem sahat po své kataně. Již jsem ji měl z jedné třetiny vytaženou, když víření najednou ustalo, a motýli se zformovali do něčeho, co vypadalo jako obrys člověka. Chvilku posečkali na místě, a pak se rozletěli s sochám.
Úchvatné. Pomyslel jsem si. Chvilku jsem jen tak stál a dívat se na tu nádheru. Pak jsem se otočil k Tetsuovi.
"Mám takový pocit, že by se měli zmáčknout ty dva odlišné, ale jistý si nejsem. Ostatně to zjistíme, až to zkusíme. Takže co? Každý jednu?" Řekl jsem a pomalu se začal blížit k jedné ze soch. Po pár krocích jsem se ale zastavil, protože mě napadlo ještě něco.
"Počkej chviličku, něco mě napadlo." Vychrlil jsem rychle a zvedl pravou ruku jako znamení, že má zastavit. Pak jsem začal hromadit chakru.
"Byakugan." Řekl jsem polohlasně. Doufal jsem, že zahlédnu v sochách nějaký mechanismus, nebo něco podobného, co by nám pomohlo rozhodnout se, co udělat.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Wed Jan 26, 2011 4:56 am

Zapomoci byakuganu sa dalo zistiť že sochy majú chakrový obeh a tie sediace motýle sedeli na nejakých bodoch motýlv bolo spolu na oboch sochách 128
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Wed Jan 26, 2011 6:24 am

Tetsuo Aokawa
" to zní jako celkem dobrý plán."
už už chtěl zmačknou ono oko když Teobotu použil Byakugan.
" Tak jak to vypadá nějaké vodítko k tomu co sakra máme udělat?"
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Thu Jan 27, 2011 6:47 am

Hyuuga Teotobu

Začal jsem pomalu obcházet sochy a pomalu mluvil.
"Takže, vypadá to, že ty sochy mají nějaký zvláštní chakrový oběh. Takže určitě budou mít nějaký význam." Dál jsem si prohlížel sochy. Tentokrát jsem se zaměřil na ty motýly.
"Na obou sochách je stejný počet motýlů. 64 na jedné a 64 na druhé. Sedí na stejných místech. Ale nevidím žádný rozdíl mezi těmi dvěma s roztaženými křídly a tím zbytkem, takže nám to asi moc nepomůže." Jinak už nic vážného bohužel nevidím. Všichni sedí ne bodech toho chakrového oběhu. Vypadá to skoro, jako by to byli tenketsu body jako u člověka." Uvolnil jsem Byakugan a přistoupil jsem opět k jedné ze soch.
"Takže co? Jdeme na to? A začal jsem napřahovat ruku."
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Thu Jan 27, 2011 6:51 am

Tetsuo Aokawa
"Čakrový oběh jako u člověka. Sakra začínám mít pocit ,že když to zvoráme tak tyhle sochy pudou po nás... možná by nebylo od věci se trochu proti tomu pojistit."
začne z brašny vytahovat ocelové lanko.
" Máš taky kus lanka vybušný lístky nebo tak něco přeci jen pokud bychom je dokazali nějak svázat k sobě tak když je aktivujeme...no mohlo by je to aspoň zbrzdit."
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Fri Jan 28, 2011 9:25 am

Hyuuga Teotobu

"Samozřejmě se u mě něco málo najde. Počkej chvilku." Odpověděl jsem a strčil jsem ruku do svého kimona.
Vytáhl jsem z vnitřní kapsy 8m lanka a 3 výbušné lístky. Podal jsem je Tetsuovy a hledal ještě nějaké věci. Vytáhl jsem 3 shurikeny, svázal jsem je metrovým kouskem lana tak, aby byly dva na koncích a jeden uprostřed a položil jsem je k jedné ze zdí, na protější straně místnosti. Pak jsem podobným způsobem svázal 5 kunaií. Ty jsem si připravil k našemu malému průvodci, který bohužel stále zůstával v bezvědomí. Tak jsem se otočil k Tetsuovy.
" Ještě mi zbylo 5 shurikenů a 5 kunaí kdyby bylo potřeba. Možná bych kunaie použil na zmáčknutí těch bodů. Pokud se tedy dokážeš trefit tak přesně na trochu větší vzdálenost. Pokud je to opravdu past, bylo by lepší stát trochu dál." Na to jsem uchopil do pravé ruky kunai a levou rukou jsem vytáhl svoji katanu. Pak jsem ještě do do ruky s katanou uchopil kouřovou bombu.
Mě dým nevadí. Díki Byakuganu uvidím i skrze něj. A Tetsuo bude mít kdyžtak čas vyvolat svoji loutku.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 29, 2011 8:19 am

Tetsuo Aokawa
" Na dalku asi ne neumím tak dobře mířit. Mohl bych použít loutku ale to by bylo náročné zase použít a zapečetit."
řekl ledva dokonči lsvé dílo jeho 10 metrů lanka padlo na to aby se obtočilo několirkát koelm nohou soch a spojilo je dohromady zasunul taky k nohám každé soše jeden vybušný lístke víc jich nebylo zbývalo pak jen nastavit vše tak že kdyby byl kunhai zabodem mezi oběma sochami a provlečen lankem vytánut kvůli pohybu soch mělo by dojít k výbuchu lístků daných tak aby pokud možno poškodili jen sochy a ne nic okolo
" Zvládneš hodit dva na různé cíle?"
to byla celkem rozumná otazka
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 29, 2011 11:36 pm

Hyuuga Teotobu

Chvilku jsem se zamyslel a zvažoval své dovednosti.
"Bohužel celý svůj život jsem se zaměřoval na boj zblízka. Díky svému Byakuganu bych dokázal dobře zamířit, ale samotné hody už by byly těžší. Takže se obávám, že to budeme muset udělat ručně." Řekl jsem, začal schovávat kunai. Pak jse si prohodil katanu do pravé ruky.
"Tak co? Půjdem teda konečně do toho? Už se tu flákáme celkem dlouho a někde za námi je stále ten psychopat."
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sun Jan 30, 2011 3:43 am

Tetsuo Aokawa
" Ok no uvidíme ..třeba panikaříme zbytečně hold zkusíme to odličný oko a pak se uvidí."
přistoupil k jedné ze soch připraven stisknout ono oko.
"Tak na 3 1....2....3"
stiskl ono oko připraven velice rychle uskočit.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sun Jan 30, 2011 9:39 am

Hyuuga Teotobu

Jakmile Tetsuo řekl tři, zmáčknul jsem tlačítko na "své" soše a mírně jsem ustoupil. Pak jsem chytil katanu do obou ruk a byl jsem připraven k obraně. Svým Byakuganem jsem se snažil zachytit jakoukoliv změnu v okolí nebo přímo u soch.

OFF: Sade, vím že máš teď málo času a jiné problémy ale už se to moc táhne, chtělo by to tu co nejrychleji dokončit, aby sme se mohli vrátit a rozhýbat tábor, tz. rozhýbat doposud stojící charaktery.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   

Návrat nahoru Goto down

Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ninja Fitness centrum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: