~ Naruto Conquerors ~

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share | 

Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator

Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

PříspěvekPředmět: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Thu Jan 06, 2011 6:04 pm

First topic message reminder :

.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Ranum

Počet příspěvků : 136
Body : 180

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 11:26 am

Tetsuo Aokawa
Chvilku bojoval s touhou navázat na nůž vlákna a prostě to zkusit ale nechal to být jen se zavařil výrazem ,který říkal že tohle si někdo někdy opravdu šeredně odskáče." Tse takže tady je ten problém no dobře dobře takže mám dva ,který musím mít na očích."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Počet příspěvků : 59
Body : 67
Vek : 26

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 11:36 am

Daisuke Tsuchiya

Hmm, tak zabiť ? to neznelo len ako prerieknutie, pomyslel som si. Takže, aký máme plán, ak by som mohol niečo navrhnúť tak by šlo v podstate o to, že by som odpútal pozornosť, čo by nemal byť až tak veľký problém, ak sa to stane môžete do vchodu tej jaskyne preniknúť a zatiaľ zachrániť to šteňa, alebo by sme ich mohli nejako vylákať a nachystať pascu, myslím že ísť do tej jaskyne len tak , riadne si zavaríme, povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 11:47 am

Ninja
Pustil som toho chlapca a potom som povedal Dobre asi sme to vzali za zlý koniec. Takto sa ďaľeko nedostaneme . Mám návrh vy mi pomôžete zabiť môjho brata a ja sa vám za to odmením až sa stanem vodcom klanu no pamätajte musí to vyzerať ako nehoda. A veľmi nemáte na výber ak v tej bani chcete prežiť takže ?
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 11:52 am

Tetsuo Aokawa
Potlačil touhu vytřeštit oči a v mést mu do očí co kam si tu nabídku muže strčit.
"No dobře,ale to musíme nejdříve zjistit jestli vůbec ještě žije."
snažil se znít co nejvíce sebevědomě a rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 11:55 am

Daisuke Tsuchiya

To sa nám to pekne zvrtlo, uškrnul som sa, avšak to čo povedal so mnou vôbec nič neurobilo. Tak či onak, nesúhlasiť s ním teraz by mohol byť problém, ak by sa to zvrtlo v boj neviem kto z koho, naviac nepoznám postavenie tých dvoch k tomu čo povedal, a za tretie mohli by sme spôsobiť rozruch a tak odplašiť tých hajzlov z jaskyne, musím to vybaviť potom, odpálim ho v momente čo skončíme svoju misiu, to znie zaujímavo povedal som, mám tiež jeden návrh, dá sa ti veriť ? uškrnul som sa, a vopchal ruku do vačku s jílom s nepretržitým úsmevom na perách.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 12:02 pm

Ninja
Pozrel som na toho druhého a povedal No a tebe sa dá veriť vieš neverím každému kto má toľko úst a každými jednými trepe píč****y po tom som pozrel na toho Hyuugu a povedal Postráž vchod tvoj Byakugan sa nám zíde sleduj ak sa niekto priblíži príď za nami. v tom som pristúpil ku skale tváriac sa že o ničom neviem a v jednej sekunde som vitiahol katanu a zabodol ju do skaly tá sa zmenila na malého asi 9 ročného chlapca ktorý stratil kontrolu nad svojím jutsu a to zmizlo . Vytiahol som z neho katanu no ešte žil nakoľko som mu prebodol len rameno chytil som ho pod krkom a pozrel som mu do očí Tak vidíš ešte si ani nezačal žiť a už zomieraš. vtedy sa tam objavil poklop ktorý viedol do Baní pozrel som na tých dvoch a kývol som hlavou nech idú prví a ja som ešte stále chlapca držal pod krkom a pomaly som ho dusil
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 12:06 pm

Tetsuo Aokawa
"Dorazit ať nekňourá." pronesl aby se trochu dostal do role i když se mu dělalo špatně proto se na chlapce pokud možno nedíval. Raději hleděl před sebe přeci jen měli by vstupovat do tmy takže nebude od věci najít zdroj světla. Třeba nějaký přenosný.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 12:11 pm

Daisuke Tsuchiya

Fajn, toho chlapca vezmi so sebou, povie nám kadiaľ ísť, prižmúril som oči a pousmial som sa, vytiahol ruku z vrecka s jílom a spustil som ju pozdĺž tela a zároveň som otvoril dlaň, potom som skočil do poklopu smerujúceho do baní, odkiaľ som povedal, je tu smrad, a hrozná tma, csss..ešte raz so mnou takto prehovorí a fakt ho odpáliiimmm !!! Nikto so mnou takto hovoriť nebude!!! vrel som zlosťou.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 12:17 pm

Ninja
Pozrel som na toho chlapíka Hm tak toto som nečakal to má logiku ale ten v predu (Tetsuo ) ho má na starosti smrada malého ak sa o niečo pokúsi tak ho zabi jasné zavrčal som a hodil to škvrňa k tomu ninjovi zliezli sme do bane a povedal som Tak veď sopliak hľadám shinobiho ktorý by tu mal byť a žiadne podrazi . A ty choď hneď vedľa neho . A ty (Marwin ) pôjdeš so mnou pozadu jasné .
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 12:37 pm

Tetsuo Aokawa
"Dobře.Ale jestli chceme aby nás vedl musíme ho trochu ošetřit." zavrčel utrh notný kus svého rukávu a ovazal chlapci ránu pak se k němu naklonil a něco mu výhružným tonem zašeptal do ucha. " Veř mi že ti nechci ublížit ale musíme se nějak dostat k jednomu ninjovi a cestou se zbavit toho blázna co tě bodnul.Ale nějak dobře jinak nás ten blb zabije všechny"bylo to co mu šeptal,ale dal si záležet na to aby ho nikdo neslyšel, jen výhružný tón kterým mluvil.

Chlapec
Oni si dělali srandu. Nejen že prokoukli jeho techniku jako nic ještě ho jeden z těch blbců zabil a ostatní ho evidentně chtěli dorazit. Přinutili ho je vést. Navíc se k němu přiklonil ten strašliví ninja se svitky a mlel něco divného jak by mu sakra mohli pomoc a jak jim má věřit. Musel je ale zavést nejbližší cestou ke strážci ,ale nevěděl jak to má otestovat. I když ten divnej ho ošetřil a pokud nechtěl umřít musel je stejně dovést až ke strážci. Za chvíli stali před dlouhou chodbou ve které ve které vesele chrápal oškliví velký silný škorpion." Teď se musíte nějak dostat přes místnost ,ale nešlápněte na podlahu jinak se vzbudí a zabije vás."
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 12:55 pm

Daisuke Tsuchiya

Počkal som kým skočia do chodby vedúcou v podzemí a šiel som nakonci vedľa toho shinobi. Ruku som opäť vopchal do vačku s jílom, a keď som ju vytiahol, biela hmota dopadla priamo za mňa a mi sme kráčali napred. No, ak sa budeme vraciať tade, ostanú našim prenasledovateľom hrobky, to už on vedieť nemusí, uškrnul som sa na shinobiho vedľa seba.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 08, 2011 1:08 pm

Tetsuo Aokawa
" Ale jo to půjde."odhadl vzdálenost potom se vrátil malinko zpátky a vyvolal Mugena
"Půjdeme první pokud ten škorpion zaútočí zaútočí na mě a já se budu krýt jím. Jestli to vyjde pošlu loutku pro dalšího radši to pak vezmu podle váhy nerad bych s někým praštil o zem." řekl a chytil Mugenem sebe a chlapce. " Tak a teď se drž." řekl po dlouhé době počítání optimalizační dráhy pro hmotnost. " Pak škubl lanky cíl byl jednoduchý přenést sám sebe pomocí loutky až do dveří plánoval do nich spíš vletět než přistál před nimi provedení už je jiná otázka ( rozuměj Sade pokud se to nelibí napiš klidně selhání akce Smile )
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sun Jan 09, 2011 4:41 am

Tetsuo Aokawa
Dopadl do dveří a ještě kousek brzdil za nimi. " To bylo těsný." prohlásil ,ale byl si vědom ,že to nejtěžší ,má za sebou. Pak poslal Mugena zpátky " Tak teď by měl bombička kvůli rizikovosti."pokud by tedy vše prošlo bez nějakých remců byl připravený pomocí Mugena dostat k sobě i vybušnýho.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Počet příspěvků : 85
Body : 96
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sun Jan 09, 2011 5:15 am

Hyuuga Teotobu

Šel jsem chodbou asi 10 minut, když jsem najednou zpozoroval před sebou obrysy postav. Poznal jsem v nich mé společníky. Došel jsem k nim.
"Omlouvám se, ale venku jsem se opravdu nudil."
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 11, 2011 12:47 am

//v zajmu pohnutí zadkem
Tetsuo Aokawa
Mugen tedy uchopil Daisukeho a přemastil ho někam za dveře. Už se chystal poslat loutku pro ninju když se objevil Teotobu. "Sakra tohle bylo za 5 sekund 12" řekl si v duchu.
" Venku nuda jo stejně si se tam sám bál no nic ty budeš taky lehčí."
pronesl a doufal že ninja nebude nic namítat pokud ne vzal Mugenem i jeho. Pak už by tedy měl zbývat jen onen ninja.
" Tak zatím to de dobře."
Mugen objal toho ninju asi tak na dvě vteřiny Tetsuo přemýšlel co by se stalo kdyby s mugenem namiřil jednu dlan k ninjovi a spustil oheň. Ale raději to nerioskoval. Jen prostě jak přenašel ninju nad škorpionem povolil sevření a ninju pustil. Vzapětí rychle škubl za vlakna aby mugena dostal k sobě
"Zdrhejte!" skoro zakřičel popadl chlapce a utíkal chodbou dál.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 11, 2011 3:13 am

Ninja
Keď ma zhodil na tú dlážku tesne nad zemou zo mňa vyletelo množstvo sršňov a tí podomnov utvorili niečo ako oblak ktorý ma v poslednej chvíli zachytil . Škorpión sa ani nepohol a Sršne ma pomaly niesli chodbou smerom k ním Bastardi počkajte až sa mi dostanete pod ruky. Už som bol tesne pri dverách keď ma od nich oddelila kamenná stena .

(Pokračujte chodbou chlapec vás povedie)
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 11, 2011 6:54 am

Tetsuo Aokawa
"sakra."měl vzít vp otaz to že se ninja nějak udrží ve vzuchu a hodit tam třeba kunhai. Na to ale bylo pozdě věnoval se zběsilímu uprku za chlapcem pravda je že mu v tom trochu překažel mugen ale nemohl loutku zapečetit dokud na to neměl čas.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Wed Jan 12, 2011 5:52 am

Hyuuga Teotobu

"Sakra, to si to musel udělat tak blbě?" Prohodil jsem při úprku chodbou.
Utíkali jsme celkem pomalu, ale náš malý průvodce nevypadal, že by dokázal ve svém stavu příliš zrychlit, navíc se nám pletla pod nohy ta loutka.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sat Jan 15, 2011 1:04 am

Tetsuo Aokawa
"blbě a tím jako myslíš co odělil sem nás od toho šílence to není ani trochu blbě. A že sem nepředpokladal že umí lítat promiň ale to není běžná schopnost." pokračoval v taktickém ustupu za chlapcem byl kam je dovede.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Sun Jan 16, 2011 7:55 am

Hyuuga Teotobu

"Bylo to příliš zbrklé, mohl se nám ještě hodit. A nebo to šlo udělat líp, ale teď už je to asi jedno." Prohodil jsem a pokračoval v běhu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Mon Jan 24, 2011 2:46 am

(Takže až napriek tomu že som bol dlhšie neaktívny MArwinova postava sa nepohla čím brzdí príbeh takže bude z príbehu odstránená .)
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Mon Jan 24, 2011 7:58 am

Tetsuo Aokawa + chlkapec a vubec celá kumpanie.
Běželi ještě notnou chvíli dál přeci jen nemohli si být jistí jestli je nepronásleduje nějaká zběsilá sršeň. Agresivní chrobák nebo velice zapáchající hovnivál. O jedovatých škorpionech a velice přitulených pavoucích ani nemluvě. Tetsuo měl pocit že mu bouchnou plíce přece jen Mugena nebyl zvyklí takhle moc tahat za sebou.
"Možná to nebylo nejchytřejší ,ale aspoň nemáme za sebou někoho kdo nás chce podřezat."
pravda nezvládl tu větu říct celou a naraz přes zadýchání ,ale.... Problém byl že nebyl jediný komu docházel dech chlapec přeci jen kvuli raně taky nevypadal zrovna na někoho kdo by byl schopný běhat maratony.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 25, 2011 8:37 am

Hyuuga Teotobu

"Asi už nemá cenu to řešit nějak se to vyvine." Prohodil jsem již značně udýchaně.
Podíval jsem se za sebe a když jsem nezahlédl nic podezřelého, otočil jsem se zpět ke svým společníkům.
"Myslím, že bychom si měli na chvilku odpočinout a domluvit se, co dělat dál." A začal jsem pomalu ubírat na tempu, až jsem zastavil úplně. Začal jsem zhluboka oddechovat a stále jsem se díval zpět chodbou, jestli neuvidím nějakého nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 25, 2011 10:05 am

Chlapec
Nie nie poďte je to tu hneď za rohom povedal som a dobehol som na koniec chodby ktorá naozaj končila ako jeden roh . Preskočil som cez ten stenu a objavil som sa v miestnosti v ktorej strede ležala nejaká osoba a okolo nej bola zvláštna bariéra. Tam ma však už opustili všetky sily a zamdlel som
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   Tue Jan 25, 2011 10:16 am

Tetsuo Aokawa
"Sakra."
konstatoval když uviděl muže kterého měli dovést zpátky uvnitř bariery.
"Znovu sakra."
tentokrát to bylo rpoto že chlapec omdlel. Sklonil se k němu a jen se ujistil že žije přeci jen jeho vzdělání nebylo dostačující na ošetřování. Nicméně měl konečně čas. Vyndal svitek ve kterém nosil Mugena a začal zapečeťováni chvíli to sice trvalo,ale přece se tu nebude tahat s loutkou.
"Když tak zkus zjistit jestli ten uvnitř žije . Nebo co drží tu barieru."
řekl Teobotovi.
Jen co dokončil zatapetování loutky zpět. Tak se vydal ohledat ono místo hledal nějaké napisi nebo něco co by aspoň trochu vysvětlovalo co tahle bariera znamená. Zkoušel i komunikovat s oným ninjou. Ale měl takový pocit že kdyby dotyčný byl při vědomí tak se ozve sám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)   

Návrat nahoru Goto down

Stratený Ninja (Marvin , Ranum, JohnySislik)
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ninja Fitness centrum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: