~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Sorinka :D

Goto down 
+4
Takeru Takahashi™
Yoite
Lyall
Sorinka
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sorinka

Sorinka


Počet příspěvků : 42
Body : 48
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Itsuko Kayoko
Charakter 2:: Sekai Onaji

Sorinka :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sorinka :D   Sorinka :D - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 9:51 am

First topic message reminder :

Takže mé pravé jména: Hana Šmachová
Věk: 15 a jak řekla spolužačka: „jsi plochá jak žehlící prkno“ Very Happy
Jsem vysoká: 166 cm
Vážím: 50kg
Narodila jsem se: 12.9. 1995 ve 23:45 v jedné nejmenované porodnici
Oblíbene anime postavy:
KHR: Yamamoto Takeshi, Collonelo, Dino, Hibari, Ryohey, Tsunova máma, Bianky, Lambo
Naruto: Akatsuki, Kankurou, Hinata,
Bleach: Grimmjow, Orihime, Rangiku, Ulquiro, Kapitán 13 jednotky, Ikkaku, kenpachi
Jo potom ještě spousta dalších.
Oblíbená anime: KHR, FT, Naruto, VK, BRS, Bakuman, Samurai Chaploo
Oblíbené filmy: Harry Poter, Eragon, Kletba měsíčního údolí, P.S. Miluju tě Very Happy no byly bysme tu do nekonečna
Oblíbené knížky: Harry Potter Erogan a ty další, Tajemství Nicolese Flamela, knížky od Anthony Horowitz, Niel Gai a Nix Garth
Oblíbená hudba Folkmetal (Korpiklaani, In Extremo) J-pop (Yui), Rock (Three days grace, Skilet, je toho hodně co poslouchám) potom ještě hudbu od Simon Duam, Georg Winston, Ray Sharp a podobné potom ještě OST, op a en z anime a filmů
Spoiler:
oblíbené barvy: tmavé Very Happy ale mám ráda neonové barvy líbí se mi všechny barvy asi Sorinka :D - Stránka 2 37589 kromě růžové Sorinka :D - Stránka 2 37589
RPG hraju: od 23.3 2010
Kontakt na mě :!evil: ICQ: 400544783
Skype nthankant (nereště)
FB Hana Sora-chan Šmachová
Moje fotka:Tohle jsem já
Spoiler:
Já a moje povaha: Moje povaha je prostě pofiderní jsem náladová ( Sadake ví) otravná, protivná, vztahovačná a nudná. Ostatní o mě říkají ,že jsem milá, hodná, roztomilá (WTF?? Oo) veselá a mají mě ráda (Proč?? Nechápu vás) aspon doufám. Sorinka :D - Stránka 2 37589, jinak jsem kolabtivní osoba, která není schopná mluvit se stejným pohlavím a u opačného konkuruju přezrálému rajčeti.
A ještě něco o mě: Osoba celodenně sedící za počítačem, skoro bez přátel dají se počítet spolužáci?? Oo. Jsem milovník barev a smajlíků vyžívám se v HTML kódech Sorinka :D - Stránka 2 37589 samozřejmě těch lehkých. Jsem závislá na čokoládě a sladkostech hlavně gumoví medvídci nebo milka (mm). Nefajčím, Nechlastám, Nefetuju. Mluvím jak dlaždič, snažím se to omezovat jsem přece jenom holka a ta by sprostě mluvit neměla, že. Jsem vyznavačka Yaoismu a Jashinismu. Nejsem křesťan. Mám ráda většinu lidí kolem sebe jako jsou Sadake, Nii-chan (Chappi), Liwee, Etha-kun, Shadow-nii, můj Marwinek, někdy Juu, Takeru se dá taky přežít potom Kasu-chan, Otaku-chan a Matsuri, Ly Sorinka :D - Stránka 2 1691 věčně mě kritizuje nemám to ráda. Hehe potom je spousta dalších lidí které není potřeba zmiňovat. Do nedávna jsem o sobě mluvila jako o MY a asi se k tomu vrátím když už cvok tak se vším všudy.
Můj oblíbený smajl = Sorinka :D - Stránka 2 697234


Naposledy upravil Sorinka dne Thu Jan 06, 2011 9:15 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Sorinka :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sorinka :D   Sorinka :D - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:11 pm

nejsem já totiž vubec nejsem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
 
Sorinka :D
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sorinka - Sekai Onaji

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: O nás-
Přejdi na: