~ Naruto Conquerors ~

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share | 

Sadatakeho vysvetlenie k udalostiam obdobia posledného

Goto down 
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator

Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

PříspěvekPředmět: Sadatakeho vysvetlenie k udalostiam obdobia posledného   Mon Jan 03, 2011 5:05 am

Takže Milý Hráči , milý Admini a aj vy ostatný.

Chcel by som sa vyjadriť k niekoľkým udalostiam ktoré neboli zrovna príjemné.

Prvá vec
je zmena fóra. Vedzte že mne osobne nebolo príjemné že sme museli pristúpiť ku kroku ktorý takzvane odstránil Mr. Froga nakoľko som človek ktorý nezabúda ako a kde začínal no popravde k tomuto človeku som ma rešpekt do chvíle kým som osobne neokúsil jeho prístup a povahu nebudem to ďalej riešiť no Frog nám nedal na výber a myslím si že to nebolo prvý krát čo ho niečo takéto postretlo. Heroes0 prajem ti veľa úspechov nech sa ti darí no sám uznáš že nebolo na výber.

Vec Druhá
Vzťahy medzi týmito forami dokážu byť napäté vedzte že Ja osobne som sa vždy snažil na iných fórach vystupovať solídne a slušne nikdy som nemal potrebu ich provokovať a ak nejaký hráči s fora kde som mal hodnosť robili niečo čo nebolo v súlade s kostolným poriadkom tak som sa im snažil dohovoriť hovorím o KageWars kde si ja osobne myslím že som nikomu nič zlého neurobil Admini nemajú dôvod niečo mať proti mne a ja som si myslel že takýto prístup budú mať aj oni až dojdu na forum ktoré vediem žiaľ mýlil som sa a mrzí ma to existujú fóra na ktorých vychádzam celkom týmto chcem pozdraviť Rajsrda a Matsuri a taktiež chcem povedať že si ja osobne neželám aby naši hráči robili nejaké problémy alebo niečo čo by sa bralo ako spam či niečo nepodstivé a ak sa dozviem že takto konali budem veľmi sklamaný a budem to riešiť tak prajem veľa zdaru a hlavne nerobte druhým to čo nechcete aby robili vám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin

Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 25

PříspěvekPředmět: Re: Sadatakeho vysvetlenie k udalostiam obdobia posledného   Thu Jan 06, 2011 11:58 am

Dost stará novinka, takže půjde hezky do koše.. Myslím že Hera můžem nechat plavat a s KW už je všechno ok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-conquerors.forumczech.com

Sadatakeho vysvetlenie k udalostiam obdobia posledného
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: