~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Juubiho príhovor XD

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:17 am

Po rýchlom slede udalostí ktoré zmenili veľa zásadných vecí okolo hry na starom NQ sa Lyall a Sade rozhodli že treba konať a vymaniť sa spod diktátu šialeného muža. Heroes nebol dobrý admin a pri svojom prístupe ani nikdy nebude. Na nasom fóre je vítaný ak dokáže zniesť fakt že len ako hráč. Týmto by som kapitolu Heroes0 uzavrel.
Naopak sa teším na spoluprácu so súčasným týmom adminov ktorím som veľmi vďační že aj keď som tu nebol a aj keď sa ma mohli zbaviť neurobili to a vložili mi do rúk práva hneď ako som sa vrátil. Ďakujem. Dúfam že spolupráca bude fungovať plynulejšie a rozhodnejšie ako pri tom kokotovi (pardon za výraz určite mi dáte za pravdu...)
Ďalej by som chcel povedať zopár slov smerom k hráčom. Nikdy sa nebojte nič spýtať, pretože právo na otázku má každý. Avšak nemýlme si pojmy otázka a spam. Aj otázky majú svoje určité medze a vyhradené priestory kde ich môžete klásť (Chatbox, Spam atd...). Chcem aby ste vedeli, že toto fórum netvorí Lyall ani Sade a už vôbec nie ja. Netvorí ho ani zopár informácií uložených na nejakom serveri. Tvoríte ho vy hráči, pretože bez vás by nemohlo existovať. A preto som rád za každého jedného hráča a každý z adminov vám rád poradí a pomôže. Ale aj v tomto prípade to má isté obmedzenia, keďže nie každý UŽIVATEĽ (pozor ja za hráča pokladám toho kto už nejaké tie príspevky napísal a má minimálne jednu postavu) je tu vítaný.
Tým prechádzam pomaly k ďalšej téme môjho krátkeho príhovoru a tou je Kage Wars. Dvaja z ich adminov (Check, Aspire) vám možno zasielali správy s odkazmi na ich fórum. Neberte ich vážne! Je to banda ctižiadostivých a namyslených hajzlov a vôbec nebudú takí ústretoví ako my. Prišli sem, začali nás urážať, vraveli ako môže niekto hrať na takomto fóre, že aj tak do mesiaca padneme. Ukážme im že sa mýlia! Poďme hrať a predbehnime ich! Nemajú takmer žiadnych aktívnych hráčov! Len admini a hŕstka ľudí čo mi lezie do riti! Veď nechceli by ste aj vy vidieť Aspireho výraz keď uvidí ako naše fórum rastie nad jeho Kage Wars?! Budeme ťažko skúšaní a napádaní od ľudí ako je Aspire. Ale my vytrváme. Nenechajte sa odradiť od hry zloprajníkmi ktorí sa tu registrujú! Vzývam vás nahláste mi každý jeden odkaz na iné fórum ktorý vám kto pošle! Jedine vzájomnou spoluprácou môžeme poraziť Kage Wars! A raz, príde deň, keď sa ja, Lyall a Sade registrujeme na Kage Wars, a Aspire, Check a Nagato nám padnú k nohám. Verte v tento deň!
V neposlednom rade by som vám chcel zaželať Šťastný nový rok a príjemné prežitie zvyšku prázdnin.

Juubi
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:40 am

Juu ak nemáš potvrdené, že posielali odkazy tak to nepíš, pretože nikto nič neposielal Wink

Nenávidím rivalitu medzi fórkami, ale teba to asi baví...
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:42 am

Mia-chan napsal:
Juu ak nemáš potvrdené, že posielali odkazy tak to nepíš, pretože nikto nič neposielal Wink

Nenávidím rivalitu medzi fórkami, ale teba to asi baví...

ako potom vysvetlíš že niektorí naši hráči sa po ich odchode registrovali na KW? nie nebaví ale oni to začali a ja sa hodlám len brániť. Čo som začal ja bolo to že som ponúkol že na našu stránku dáme ich banner čo mi Aspire hneď zatrhol a ofrflal.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:47 am

Juubi ty si písal také veci že chceš spamovať KW ale to nechajme na skype Very Happy

A ktorý hráči tam odišli ak môžem vedieť? Lebo niektorý tam boli už dávno pred NC
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:51 am

Mia-chan napsal:
Juubi ty si písal také veci že chceš spamovať KW ale to nechajme na skype Very Happy

A ktorý hráči tam odišli ak môžem vedieť? Lebo niektorý tam boli už dávno pred NC

nemyslím teba ani toma a podobne... nebudem to tu hovoriť ktorí. áno vravel som také veci a vysvetlil som ti včera na skype ako to vtedy bolo. a toto isté píšu na KW o lyallovi aspire a podobne tak ak chceš byť na ich strane alebo ako to mám povedať tak tu nemusíš byť mia... ja viem že tam si začínala atd... ale musíš uznať že teraz sme nezačali my
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:54 am

On začal preto lebo som mu vtedy oznámila čo ste si písali...
A on s Lyallom... Ich problémy nerieš toto si TY Very Happy
O LYallovi ani o tomto fóre nieje žiadna téma na KW
Ja som mu aj predtým ako som si urobila char povedala, že pre mňa je hlavne dôležité KW ale hrať tu budem...
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:56 am

a máš na to právo. síce téma už nieje ale bola. Dobre nechajme to tak nechcem sa hádať.
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:00 am

Ani ja sa nechcem hádať ale neobviňuj bez dôkazov Very Happy
To je asi tak všetko čo som chcela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvků : 59
Body : 67
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Košice

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Daisuke Tsuchiya
Charakter 2:: Minato Uchiha

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:03 am

Zbytočný Spam... zmysel to aj tak malo tak po druhý riadok, len zas budú hádky Juubi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mia-chan

Mia-chan


Počet příspěvků : 24
Body : 27
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Za NB

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hime no Kami
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:04 am

Marwin a teba keď sa to netýka tak tiež nespamuj... také zbytočné to nebolo ako tvoja správa Wink
Návrat nahoru Goto down
Juubi

Juubi


Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 29
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:10 am

máte obaja pravdu... ale nechám to tu a marwin ty a mia radšej chodte urobiť postavu do novej organizácie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 4:30 am

Juubi je to jednoduché vše je jen nabídka ap optávka musime prostě udělat forku reklamu a trochu ho mezi lidem rozšířit to je výhoda kw že ho znají. Mi pak mužeme nabídnou jiný přístup jiné realie a co by bylo asi newjlepší možnost hračů se skutečně podílet na příběhu . Nemám rád když příběh tvoří admini a možná pár vyvolených ( jistě ty by měli být iniciatory) ale role by pak měla patřit všem . Dost bylo světů s omezheními a s nalinkovaným příběhem kdy nešlo jinak dejme hračům trochu volnoisti v tom co chtějí dělat. Napad na misi věc cokoliv proč ne třeba se z toho vyklube něco lepšího A nu když někdo uvidí že má smysl psát dlouhý psotavy ž e když se postava trochu propracuje pak bude pro hru zajimavější. Jo je to sice jen toužebné přání neb hrače je třeba neustale vychovávat ... ale třeba se povede a pak nu pak se uvidí kde bude kdo Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 5:09 am

Jde do koše..

Můj názor: Problematiku Heroes0, Check a Aspire bych uzavřel, nemám z nich ani jednoho rád.. Very Happy Check mi nic vlastně neudělal, jen mi docela vadí jeho řeči. Heroes mě nasral smazáním fora, a Aspire svojema nepravdivíma pomluvama.. Prostě konec, tohle nemá smysl řešit. Já věřím, že možná bychom KW překonali, ale jenom možná, vždycky všechno nemusí vyjít, nu v současnosti je bohužel KW o něco lepší než my, ale s tím nic hold nenaděláme.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
Sponsored content





Juubiho príhovor XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Juubiho príhovor XD   Juubiho príhovor XD I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Juubiho príhovor XD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reakce na Juubiho odchod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: