~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share
 

 Pravidla potřebná ke hře

Goto down 
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall

Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 26
Bydlisko : ČR..

Pravidla potřebná ke hře Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla potřebná ke hře   Pravidla potřebná ke hře I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 5:27 am

PRAVIDLA
-Jméno tohoto tématu je trošku mimo mísu, jelikož tu nenajdete jenom pravidla hraní, ale také.. jak začít hrát, o co tu vlastně jde a nebo třeba i práva hráče v RPG.

O co tu jde?
Pravidla hry

Jak začít hrát
Práva hráče


O CO TU JDE?
Takže, název vypovídá, že se jedná o textovou hru ve stylu známého anime/mangy Naruta, nebo-li také zkráceně NFFORPG.. Hráč si jako vždy vytvoří postavu do nějaké z vesnic, podle vlastních představ a po schválení s ní může poté podnikat nejrůznější věci a to všechno pomocí pouhých textů.. Od normálních procházek dědinou, kecání s různými jinými ninji, až třeba po plnění misí a učení nových technik. Při prvním pohledu se tento styl zdá trošku zvláštní a možná se vám i odporuje, avšak stačí pár dní a budete tímto stylem hry trávit celé hodiny.


PRAVIDLA HRY
~ Neznalost těchto pravidel neomlouvá žádného hráče! ~

1. Maximální počet postav, které smíte na tomto fóru mít je dvě! Po povolení Admina si však můžete udělat další, osobně si myslím, že to určitě stačí.

2. Zkuste ve svém charu nepřehánět, když vám Admin řekne ať to předěláte, předělejte to, bez zbytečných proslovů..

3. V případě, že budete s někým bojovat, nesmíte žádným, ale opravdu žádným způsobem manipulovat s nepřítelovou postavou! Samozřejmě to neznamená, že tohoto pravidla budete využívat a všem útokům po úroveň E - S uhýbat, vždycky to přeci jen nejde, pokud se však najde někdo takový, kdo tohle pravidlo zneužije, bude okamžitě potrestán!

4. Vaší postavě je dovoleno být z určitého klanu, pokud tedy je příslušník oné vesnice..

5. Další Kekkei Genkai, která nenáleží žádné vesnice může být úplně kdekoliv, takže dejme tomu.. Shouton nebude mít nikdo a vy ho chcete mít, tak si jednoduše uděláte postavu s Shoutonem do jakékoliv vesnice, snad to každý chápe.

6. Můžete mít pouze jednu postavu s Kekkei Genkai! Když však Admin schválí můžete si opravdu ojediněle udělat druhou.

7. Na začátku postu jste povinni psát jméno postavy, za kterou budete následně hrát ( Popřípadě jméno postavy nějak zvýraznit, podtrhnout... ), dále také myšlenky dělat pomocí kurzívy, přímou řeč značit tučně, případně pomocí "...", a FLASHBACKY, případně sny značit pomocí nějaké barvy.

8. Takže, pro svůj char prosím volte obrázek, který ještě nikdo nemá! Nedovoluje se také pict, který je podobný či stejný již nějakýmu hrdinovi ve světě Naruta.

10. Nemůžete používat zbraně, které nemáte! To samé platí s technikama, neumíte žádnou techniku, nemůžete ji použít.

11. Nesmíte zabít postavu jiného hráče, bez jeho svolení! Je jen pár míst, kde tak můžete učinit a to je vždy na začátku napsané, že se zde smí zabíjet.. Druhá možnost je, že vás může zabít i Admin, avšak po odsouhlasení dalších Admínů a také s pádným důvodem ( Supermanctví... ).

12. Za NPC postavy hrají výhradně Modetářoti dané vesnice, případně Admini nebo nějaký jeho pomocník a to jen když vám to daný Kage schválí, protože jede třeba na dovolenou.Samozřejmě za méně významné postavy jako číšník můžete psát vždy.

13. Hodnosti typu Generál atd.. nemůže mít každý druhý ninja.

14. Vaše postava může na samotném začátku maximálně ovládat jednu B techniku a dvě C.

15. Vaše postava se bude moct učit nové techniky pomoci fillerů, avšak tyto techniky musí být nejdříve povoleny. Místo pro psaní fillerů najdete vždy v dané místnosti, to že vám ho někdo schválí poznáte tak, že vám daný moderátor editne váš původní post a napíše pod něj POVOLENO či NEPOVOLENO+ důvod, samozřejmě.

16. Hráč je povinen číst nová oznámení týkající se této RPG, pokud se najde človíček, co tyto oznámení číst nebude, může být klidně při zjíštění potrestán.

17. Takže jak jistě víme, existují Kekkei Genkai/Techniky/Speciaizace, které jsou trošku za hranicemi lidského chápání a přeci jen jsou trošku OP, proto jsem udělal následující seznam technik, které běžně nemůžete používat či je umět, avšak u věcí, kde je přidělena * se může udělat výjimka, kterou uděluje moderátor daného světa.

Seznam TECHNIK : Nawanuke no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Hiraishin no Jutsu (Yondaimeho podání)*, Rasengan a jeho odvozené techiky *, Chidori a jeho odvozené techniky*, Kirin*, Chimera no Jutsu, Amaterasu/Susanoo/Tsukuyomi*, Bunshin no Jutsu, Suika no Jutsu.

Seznam UNIKÁTNÍCH SCHOPNOSTÍ: Jujutsu*, Ankoku Ijutsu*, Kakuzova speciální schopnost , Ovládání Hadů*, Schopnosti Kidoumara*, Kibaku Nendo*

Seznam KEKKEI GENKAI: Meiton, Jinton (Obě Verze)*, Kouton*, Futton, Enton, Mokuton*, Ranton*, Rinnegan, Ranmarovo Kekkei Genkai*, Kurama Kekkei Genkai*, Bakuton*, Shakuton Shouton, Youton.

18. Shunshin no Jutsu je extrémně rychlý pohyb a nedá se v něm téměř zatáčet, takže to prosím dodržujte. Tato technika se také počítá mezi techniky, které můžete mít jedině po svolení admina a to bude jen velmi ojedinělé..JAK ZAČÍT HRÁT?!

Zaregistrujte se na toto fórum

Přečtěte si pozorně pravidla a dodržujte je

Přečtete si příběh celé této hry a to velmi pozorně!

Vyberte si nějaký ze světů, kde chcete hrát.

Přečtěte si pozorně Informace o dané vesnici a to pečlivě, aby následně nedošlo ke zmatkům.

Dejte si sekci ,, Charaktery " a následně ,, Kostru Charakteru "..

Přečtěte si vysvětlivky a poté ji jednoduše zkopírujte pomocí CTRL a C

Vraťte se k sekci charaktery a klikněte na obrázek New Topic

Napište to názvu sekce jméno Vaší budoucí postavy ( Ryuu Aokawa, například ), což pak můžete ještě vylepšit pomocí barvičky a nebo popisu.. Poté začněte tvořit charakter, až ho dokončíte čekejte na povolení Admina!

Mezitím si můžete pročítat web, co všechno se tu vlastně nachází atd..

Jestli jste splnily všechny kroky, můžete začít v pohodě hrát!

PRÁVA HRÁČE

1. Hráč má právo na 2 charaktery, po povolení i na víc.

2. Hráč má právo vymyslet si vlastní Kekkei Genkai, techniky, rodinu atd.. (Bez přehánění).

3. Hráč má právo si postěžovat, ovšem jenom s důvodem a slušnou formou.

4. Hráč ma právo vyjádřit svůj názor vůči Adminům, či jiným hráčům ( Bez pomocí zbytečných vulgarizmů).

5. Hráč nemůže zbytečně SPAMovat v místnostech, kde to není povoleno.

7. Hráč má právo navždy odejít ( Mohl by to však nějakým způsobem někomu oznámit, nejlépe Adminovi).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-conquerors.forumczech.com
 
Pravidla potřebná ke hře
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: S čím začít? :: Pravidla-
Přejdi na: