~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share
 

 Aiko

Goto down 
AutorZpráva
Juubi

Juubi

Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 24
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Aiko Empty
PříspěvekPředmět: Aiko    Aiko I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 9:34 am

Aiko Doragon

Aiko Light7

Strana :
Black Empire

Národ :
Kaosugakure no sato

Hodnosť :
Kensei

Povaha :
Kladná povaha

Klan :
Doragon

Rodina:
Yoki Doragon -otec
Spoiler:
 
Kami Doragon - mama
Spoiler:
 
Arkai Doragon - brat
Spoiler:
 

Pohlavie :
muž

Vek :
17

Meno Kekkei Genkai :
-------

Schopnosť Kekkei Genkai :
-------

Výbava:
Nosí dlhý veľký meč. Tento meč je skôr typu stredovekého než samurajského.

Spoiler:
 

Schopnosti :
Aiko dokáže ovládať veľmi špecifickú schopnosť. Pomocou tejto schopnosti dokáže komunikovať so zvieratami myšlienkami, no ovláda ju preto aby dokázal komunikovať so svojím drakom. Je veľmi vytrvalý a silný, čo má dané rodom. Dokáže používať taijutsu na veľmi vysokej úrovni. Počas svojho života sa však dokázal naučiť aj genjutsu, čo je pre jeho klan veľmi atypické a zvláštne. Z ninjutsu ovláda len málo techník a nemá žiadnu podstatu. Jeho drak nieje summon ale pet. To znamená že drak s ním síce nemusí putovať vždy, a Aiko si ho dokáže cez myšlienky privolať (nie ako jutsu kuchyose) musí byť drak vždy na určitom mieste v tomto svete a nie v iných.

Podstata
Žiadna

Techniky :
Iwagakure no jutsu - C
Magen: Niseshin - B
Hachimon - S (len prvé tri brány)

Životopis :

Legenda

Legenda hovorí, že new world bol kedysi svetom drakov. Tí žili v harmónií s ľuďmi dlhé tisícročia. Draci boli, ako aj iné plemená, rozdelení na rasy. Avšak dračie plemeno bolo omnoho inteligentnejšie ako to ľudské, a rozdielne dračie rasy medzi sebou spolupracovali a prejavovali si úctu, teda opačne ako je to u ľudí. Harmónia trvala až do dňa keď žena menom Felina, najkrajšia to všetkých žien a princezná královstva ľudí, zviedla draka menom Hoghar, z rasy ľadových drakov. Drak sa do nej zaľúbil, no ona to brala ako rozmar. Vtedy mali draci moc používať mágiu, neskôr nazvanú ninjutsu. A tak sa Hoghar premenil na muža a navštívil Felinu v paláci jej otca. Kráľ ich však prichytil a veľmi sa rozhneval. Hoghar sa premenil späť na draka a tak sa mu podarilo z mesta utiecť. Kráľovi to však nestačilo. Felinu nechal uväzniť a potom ju poslal do vyhnanstva na vzdialený ostrov. Po ceste na ostrov kam ju viezol chudobný rybár ktorému zaplatili, sa Feline narodili dvojičky - chlapec a dievča. Rybárovi sa deti tak zapáčili a mal ich tak rád, že povedal Feline že jej dieťa zomrelo pri pôrode a odviedol ju na ostrov. Tam ju mali strážiť až do konca jej života, no ona zošalela a obesila sa na svojich šatách. Rybár deti vychovával ako svoje vlastné. Chlapec už v mladosti ukazoval obrovskú telesnú nadanosť a dievča oplývalo neuveriteľnou zručnosťou, múdrosťou a v kráse sa jej žiadne dievča rovnať nemohlo.
Kráľ zatiaľ zostavil obrovskú armádu všetkých národov ľudí, a začal vojnu proti drakom. Hoghar sa vrátil ku svojim no tí ho nechceli prijať a náčelník ľadových drakov ho dal poslať do večného zatratenia. Nechali ho zhodiť do jamy v sopke o ktorej sa vravelo že viedla až do pekla, a že tam sa dostávali všetky duše po smrti. Tomuto územiu sa všetci vyhýbali. O Hogharovi už nikto nikdy nepočul.
Vojna sa najprv lepšie vyvíjala pre drakov. Boli početní a mágia im poskytovala obrovskú výhodu v bojoch. Pri jednej bitke však ľudia zajali jedného z drakov a mučením od neho získali nielen bojové taktiky drakov a ich úkryty ale získali aj tajomstvo používania mágie. Najväčší mudrci zo všetkých krajín mesiace rozmýšlali nad tým ako previesť slová jazyka ktorý dokázal mágiu usmerňovať do čohokoľvek čoho je človek schopný a prišli na metódu, ktorá sa už používa celé stáročia. Namiesto jazyka drakov ktorým človek nedokáže hovoriť, vytvorili ručné pečate, ktoré tento jazyk nahrádzali. Zmenili aj pomenovania a z mágie sa stalo ninjutsu, z jazyka sa stali pečate, z many sa stala chakra... Kráľ ustanovil jednotku mužov, bojových mágov ktorí boli hlavná bojová sila ľudí. Boli to prví ninjovia. Títo sa dozvedeli z drakových spomienok kde je najväčšia liaheň drakov. Prikradli sa tam v noci, zabili dospelých drakov aj dráčatá ktoré sa práve narodili a zničili všetky ešte nevyliahnuté vajcia.
Medzi malými dráčatami boli aj tri deti najvyššieho náčelníka drakov, mocného Takabara. Takabaru zošalel zo svojho smútku a vyvolal silu mocnejšie ako čokoľvek na tejto zemi. O tejto sile sa veľa nevie, no zmenila ho na boha. Zvolal silu temného boha Chaosa. Táto sila ho zmenila do podoby veľkého človeka s mocou brať a dávať život. Avšak nepoužil ju proti ľuďom. Sila bola tak mocná že ju nedokázal ovládnuť, a pohneval si boha Chaosa. Ten mu silu vzal, a spolu s ňou vzal drakom ich inteligenciu a urobil z nich obyčajné zvieratá. Ľudia už proti nim nebojovali, ale ochočili si mnohých z nich. Takabaru bol uvrhnutý do zabudnutia ako Hoghar a navždy zostal v ľudskej podobe.
Draci však medzi ľudmi žiť nemohli. Ľudia ich využívali na vlastné vojny a tie krajinu takmer zničili. Vtedy prišiel do New World Rikkudou Sennin, na jedne zo svojich ciest. Otvoril portál do dimenzie odkiaľ všetci draci prišli a tí sa tam aj s radosťou vrátili. Ľudí ktorí sa drakov enchceli vzdať musel donútiť urobiť to pomocou Rinneganu. Keď boli všetci draci preč, zavrel portál a odišiel. Draci tak na dlhé storočia zmizli z povrchu zeme ale ich ninjutsu tu zostalo. Začali sa utvárať krajiny zakladané na ninjoch ale to už je iný príbeh...

Vojna kmeňov

Draci sa do tohto sveta vrátili, keď sa objavili potomkovia Dračích detí. Uvedomili si kto sú a čo dokážu. Vyhľadali potomkov drakov ktorí neodišli cez portál a skrývali sa v lesoch, jaskyniach, podzemí či v horách. Títo prví jazdci sa asi pred sto rokmi rozdelili na dve vetvy. Bola to vetva šamanská a jazdecká. Šamanská vetva sa skrývala v horách a nových jazdcov trénovali zo svojich vlastních detí. Jazdecká vetva čerpá nových žiakov zo všetkých dedín a keď nájdu správneho kandidáta, potomka Dračích detí, nechajú ho vybrať si svoje vajce ktoré sa preňho vyliahne. Jazdci slúžia dedinám a ich poslaním je zachovanie mieru, zatiaľ čo šamani chcú získať čo najväčšiu moc a ovládnuť svet. Keď však rada Jazdcov uznala že šamanov už tolerovať nebudú, začala sa Dračia vojna kmeňov. Do tejto vojny sa narodil Aiko, ako syn jedného z popredných členov rady Jazdcov. V desiatich rokoch bol predvedený pre vajcia a vyliahol sa preňho drak Arghos, z rasy Drakov Svetla (Bielych drakov). Do štrnástich trénoval v pevnosti drakov v Čiernych horách aby mohol bojovať proti Šamanom. Kým dotrénoval, vojna sa skončila a šamani boli zničení a zostalo len niekoľko z nich ktorí ušli do hôr a jazdci ich márne hľadali. Jazdci však boli rozhádzaní a po vojne mali nestabilné vedenie. Aiko dokončil výcvik a v pätnástich sa pridal k jazdcom. Pár mesiacov na to sa však urobili zmeny. Aikov otec Yoki spôsobil revolúciu pri ktorej sa mu postavila aj jeho mama, ktorú však neváhal zabiť pre chuť po moci. Aika však najviac zarmútilo že sa k otcovi pridal aj jeho mladší brat Arkai. Jeho otec mal iné ciele ako ostatní vodcovia ale po revolúcií sa stal zvrchovaným vládcom Jazdcov. Aiko sa pokúsil otca zabiť no neúspešne a musel utiecť preč. Jazdci prestali slúžiť mieru a odkedy Aiko odišiel z pevnosti, nikto odtiaľ neodišiel ani tam nevošiel. Spojené Armády dedín Kage a Tetsu obklúčili pevnosť a zablokovali priesmyky smerujúce z údolia kde sa pevnosť nachádza ale nikto sa neodvážil zaútočiť.

Putovanie a ďalší život

Po tom ako Aiko ušiel z pevnosti začal pracovať na svojom genjutsu aby získal výhodu oproti bratovi, ktorý bude jedného dňa vodcom Jazdcov. Putoval krajinou a silnel aj on aj Arghos. Po dvoch rokoch Aiko narazil na Sasukeho a začal putovať s ním a pomohol mu postaviť tábor Vilisium. Arghos odvtedy zostáva v úzadí a radšej s Aikom neputuje.

Obrázky:

Felina a Hoghar
Spoiler:
 

Vojna proti Drakom
Spoiler:
 

Takabaru, král drakov
Spoiler:
 

Boh Chaos
Spoiler:
 

Dračie vojny
Spoiler:
 

Dračia dimenzia
Spoiler:
 

Pevnosť Jazdcov
Spoiler:
 

Jazdec
Spoiler:
 

Šaman
Spoiler:
 

Aikova Dračia dýka
Spoiler:
 
Arghos

Vek:
3 roky (veľkosť na úrovni Mladý Drak)

Schopnosti:
Má ostré a pevné pazúry. Jeho zuby sú už v tomto veku veľké ako nože. Dokáže Lietať a unesie zatiaľ jedného maximálne dvoch jazdcov. Vie chŕliť oheň ale nevydrží tak dlho ako dospelé draky. Má silný chvost ktorý využíva v boji. Aiko sa môže pozerať jeho očami pri aktivácií tejto schopnosti.

Podstata:
Katon

Techniky:

Shunshin no jutsu
Drak rapídne zvýši svoju letovú rýchlosť.

Hikari
Drakovi z očí začne svietiť silné svetlo ktoré oslepuje nepriateľov.

Aiko Whitedragon

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida

Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Aiko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aiko    Aiko I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 10:02 am

Prijaté
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall

Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 26
Bydlisko : ČR..

Aiko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aiko    Aiko I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 12:04 pm

Jak už jsem řekl, za mě to by to bylo nepovoleno.. Není to tím, že bych k tobě choval nějakou zášť či tak něco, jen mi to prostě přijde moc.. Seš good ve všech třech styl boje, máš 3 brány Hachimonu a dráčka..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-conquerors.forumczech.com
Juubi

Juubi

Počet příspěvků : 68
Body : 202
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 24
Bydlisko : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hakomaru
Charakter 2::

Aiko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aiko    Aiko I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 12:58 pm

uhm máte pravdu trocha mi to nedošlo že Aiko bol vtedy tak silný lebo bol príbehová postava pre SW... no teraz má Lyall iné plány takže si urobím inú postavu L môžeš to dať do koša
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall

Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 26
Bydlisko : ČR..

Aiko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aiko    Aiko I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 1:02 pm

Okey.. Smile Jsem rád, že se to vyřešilo bez nějakých problémů.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-conquerors.forumczech.com
Sponsored content
Aiko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aiko    Aiko I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aiko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: