~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Pravidla (Všeobecně)

Goto down 
AutorZpráva
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall


Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : ČR..

Pravidla (Všeobecně) Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla (Všeobecně)   Pravidla (Všeobecně) I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 5:12 am

Pravidla (Všeobecně)


1. Pravidlem číslo jedna je samozřejmě respektovat Adminy či jiné výše postavené lidi, takže když vám něco řeknou bez jakýchkoliv zbytečných cavyků to udělejte.
2. Všichni se navzájem respektujeme, takže tady chci minimum všech rasistických, vulgárních nebo jinak urážlivých řečí. Stejně tak bych byl rád, kdyby jste omezily zbytečné hádky, ať už na chatboxu nebo normálně.. Na tohle jsou přeci jen jiné programy Wink.
3. Jakékoliv podpisy nebo avatary s rasistickým či jiným podkladem si nechte na jinde..
4. Pokud budete kamkoliv vkládat nějaký megalománský obrázek obrovských rozměrů použijte tag SPOILER, který najdete v Others.
5. Pokuste se omezit Double Posty, svůj původní Post přeci jen můžete upravit pomocí tlačítka Edit.
6. Gramatika, nechci po vás žádné zázraky, protože každý ( Ani já sám ) není nějakej super češtinář, bude mi stačit, když nenapíšete v každém slově nějakou gram. chybu..
7. Zkuste se zdržet postů složených ze smajlíka či nějakého výrazu jako WTF... Wink
8. Když víte, že budete neaktivní, napište do topicu neaktivity, samozřejmě chápeme, když Vám náhle vypojí internet nebo něco podobného.

To je vše, myslím, že toho po vás moc nechci Smile.. Kdyby mě ještě nějaké pravidlo napadlo, tak ho sem připíši Smile .


Návrat nahoru Goto down
https://naruto-conquerors.forumczech.com
 
Pravidla (Všeobecně)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: S čím začít? :: Pravidla-
Přejdi na: