~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Základňa Kyohin Ryokin

Goto down 
+10
Matejniz
Billy
Nijon Hyuga
DorakNor
Ranum
DreefiCZ
Marwin
Sorinka
Tom555
Sadatake Arakida
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:52 am

First topic message reminder :

Takemi
Sedel som vo svojom stane a čakal som na shinobi ktorý sa mali doraziť.

Lode pristáli v prístave a priviezla Shinobi pri čom odviezla niekoľko robotníkov ktorý tu postavili opevnenie a bránu pri ktorej strážili dvaja vojaci. Bolo tu už zopár malých zrubov v ktorých sa dalo bývať a bola tu už aj Hlavná budova
Spoiler:


Naposledy upravil Sadatake Arakida dne Mon Jan 03, 2011 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:00 am

Mizumaki Velomaru


Přemýšlel jsme o tom co řekl ten ninja.Mluvil tu někdo něco o soubojích?Vyhlídka na souboj se mi líbila.Mohla by to být zábava. A pokud bych měl bojovat s někým tady ze stanu tak by to mohlo být ještě zajímavější.
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:07 am

Nijon Hyuuga

koukl jsem se na toho ninju a řekl jsem
,,Ahoj ty jsi tu nový? Já jsem Nijon z klanu Hyuuga''
Návrat nahoru Goto down
Hollow

Hollow


Počet příspěvků : 8
Body : 18
První přihlášení : 08. 01. 11

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:28 am

Reikoru

Pane, nechcem byť drzý, ale týmto sa maximálne poraníme a bez zmyslu. radšej by som bral tú misiu. Ale ak mi to prikážete...
Povedal som a uklonil sa. Vôbec som nemal chuť sa tlsť a hádať sa, kto má vetšiu palicu.
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:32 am

Nijon Hyuuga

Kobrtl jsem a spadl jsem hlavou na kámen a ležel jsem omráčený vedle hl.budovy
Návrat nahoru Goto down
Billy

Billy


Počet příspěvků : 36
Body : 42
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Namito Etsuya
Charakter 2:: Ibuki Taiga

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:35 am

Namito Etsuya

Pane ja nebudem bojovať prepáčte som trénovaní na špionážne misie a nie na niečo takéto....A ešte prosím dokončil som tú prácu čo ste mi dali.Mierne som sa usmial a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:36 am

Nijon Hyuuga

když jsem se probudil nic sem si nepamatoval
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:40 am

Nijon Hyuuga

radši bych měl jít šel jsem po ulici jako kdybych byl opilí
Návrat nahoru Goto down
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 9:48 am

Mizumaki Velomaru


Ano jsem tu nový.řekl jsme s úsměvem a představil se.Jsme Mizumaki Velomaru ...těší mě.. Ten Hyuuga vyšel ven a rozplácl se na zem. Nejspíš zakopl. Po chvíli se zvedl a někam odklopýtal. Asi už neměl zájem o souboje. Další dva ninjové protestovali proti souboji. No uvidíme co řekne velitel.
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 10:34 am

Nijon Hyuuga

,,Mizukami mohl bych si stebou dát souboj? mužeš začít jestli chceš''
zeptal jsem se ho
Návrat nahoru Goto down
Velomaru

Velomaru


Počet příspěvků : 19
Body : 22
První přihlášení : 03. 01. 11
Vek : 27
Bydlisko : Konoha

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Mizumaki Velomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 10:38 am

Mizumaki Velomaru


Proč ne?Odpověděl jsme Nijonovi a obrátil se na Takemiho a čekal odpověd s instrukcemi k turnaji.
Návrat nahoru Goto down
http://konoha.cz
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 10:47 am

Nijon Hyuuga

,,kdyby něco půjdu se najíst''a pomalu jsem šel a dával si pozor abych nespadl
Návrat nahoru Goto down
AnTraXiK

AnTraXiK


Počet příspěvků : 3
Body : 6
První přihlášení : 02. 01. 11

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 9:10 am

Toshio Aburame

Toshio sedel opretý o stenu na lodi a sledoval ako loď pretína more a vytvára vlny, ktoré po sebe zanechávala v diaľke.,, Tak nový svet?'' zamyslel sa a príliš sa mu nechcelo premýšľať nad tým.,, Hádam nájdem aspoň nejakú stopu po nových chrobákov, inak ten odchod nemal zmysel.'' povzdychol si potichu, zakryl sa plášťom a pokojne zaspal.
Zo spánku ho prebudil jemný náraz lode. Toshio otvoril nudne oči a postavil sa. Priblížil sa k zábradliu a naskytol sa mu pohľad na krajinu pred ním.,, Nový svet.'' zopakoval potichu, nadýchol sa a preskočil zábradlie a dopadol na drevené mólo.,, Takže toto je základňa. Možno tu bude viac ninjov len než pár ako vidím.'' premýšľal Toshio keď prešiel okolo stráži a dostal sa do základne.,, A teraz čo?'' pokrčil ramenami, poškrabal sa na hlave a rozmýšľal čo ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Nijon Hyuga

Nijon Hyuga


Počet příspěvků : 17
Body : 39
První přihlášení : 06. 01. 11
Vek : 25

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Nijon Hyuuga
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 6:51 am

Nijon Hyuuga


Jentak sem si šel a najednou mě bolelo za krkem bolelo mě tak moc,že jsem lehl na zem a začal jsem řvát: ,,Au''
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 27, 2011 12:52 pm

Isamu

Chvíli jsem stál a pak jsem se otočil k Zariganimu: "Za půl hodinky na louce za základnou" řekl jsem a vyšel jsem z budovy, odkud jsem zamířil k místu určenému pro odpočinek, kde jsem se na chvíli natáhl na lavičce.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 11:01 pm

Zarigani

Jen sem se letmo koukl na toho co ke mě mluvil....Sheesh namyšlený děcko. Vyšel sem ven a pomalu šel k louce.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 4:03 am

Isamu

Po chvilkovém spánku mě probudil pád z lavičky. Bylo to celkem dobře, protože jsem měl být už skoro na louce. Popadl jsem výbavu a sprintoval k louce, kde už stál Zarigani. "Tak jsem tu, jak jsem řekl." promluvil jsem k němu a pak jsem dodal: "smí se všechno mimo zabíjení a vážných zranění, například lámání končetin či trvalého poškození těla. Bude ti to vyhovovat?"
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 10:36 am

Zarigani

Čekal sem na louce a po chvíli přišel ten kluk...Mnoo jak si přeješ ale v tom případě teda nevim jestli má tenhle souboj vůbec cenu.....
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 12:07 pm

Isamu

"S trvalým zraněním se špatně plní mise" odpovím mu a pomalu začnu s přípravou na bleskurychlé provedení krtkového jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 4:21 am

Zarigani

"Přesně to mám na mysli,jestli chceš souboj nezaručuji ti jestli to dopadne dobře nepoužívám techniky které ti moc neublíží ale volba je na tobě"
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 9:35 am

Isamu

"jen do mě" odvětím a zmizím v zemi.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 12:14 pm

Zarigani


Sheesh... Povzdechnu si a obratím oči v sloup Je fakt divnej asi vypil moc čaje po ránu... Koukám okolo a hledám kam zmizel mezitím si vezmu do každé ruky jeden fuuma shuriken a čekám kde se objevíNo tak vylez at už to máme za sebou....
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 1:21 pm

Isamu

Ten je ale otravnej pomyslím si a vynořím se přímo za ním, bodnu ho kunaií, a pak se ponořím hned zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:34 am

Zarigani

"Au to bolelo....to se tu jako budeš celou dobu schovávat?"No tak ti to trochu stížíme ,otočím se a skočím na větev stromu který je opodál.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:44 am

Isamu

Vynořil jsem se ze země, abych zjistil kde je. Chvíli mi to trvalo, ale pak jsem si ho všiml. Byl na stromě. Jak prozíravé pomyslel jsem si a opět jsem se ponořil do země. Znovu jsem se vynořil o kousek blíž a vrhnul jsem na něj asi 5 zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Izlander

Izlander


Počet příspěvků : 34
Body : 44
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 31
Bydlisko : Benátky nad Jizerou

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Koori no Hozomaru
Charakter 2::

Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:51 am

Zarigani

"Že by ses nám konečně ukázal?"
Když po mě hodil ty zbraně tak sem proti nim hodil fuuma shuriken který je odrazil a letěl dál na něj , kdyby se na mě dobře podíval všiml by jsi že ted nedržím ani jeden shuriken což byl důsledek toho že jsem použil techniku stínového shurikenu který on však nemohl vidět.Mezitím sem si do pravé ruky vytáhl další shuriken a zůstal ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Základňa Kyohin Ryokin    Základňa Kyohin Ryokin  - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Základňa Kyohin Ryokin
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tábor (Základna) Gotsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Herní místnost :: Nový svět-
Přejdi na: