~ Naruto Conquerors ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Tha End!

 

 Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:40 am

First topic message reminder :

Úkoly:
1) chránit diplomatický konvoj
2) navštívit vesnici Sluneční Srpek a vyřešit záhadu ztracených lidí.
3) pokusit se navázat diplomatické vztahy s kmenem Kiofusei.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 1:02 pm

Takahiro

Spražil jsem Meiki tím nejhnusnějším pohledem, jakého jsem byl v tu chvíli schopen. pak jsem odpověděl Naifovi: "Vím co dělat, Myšáčku", přičemž jsem se pousmál a rozběhl se za nimi. Pírka jsem si opět schoval do kapsy a doufal jsem, že tenhle člověk bude snesitelný, protože jak se ukázalo, tak s ním budu vycházet o dost obtížněji než s ostatními (Meiki není ostatní)...
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami

Meiki Ookami


Počet příspěvků : 44
Body : 49
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Meiki Ookami
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:38 pm

Meiki Ookami

Musela jsem se prostě začít smát. Prostě musela. "Prosím, Meiki = tykáme si, žádné Vás ani Vy... A tohle není kvůli tobě, Naifu. To je jen kvůli tomu, že dneska prostě nemám den, respektive bych ho měla, kdybych si neuvědomila, jak moc ostatním záleží na tom, abych některá místa měla zakrytá. Abych se chovala jako tvrdej chlapák..." při výrazu tvrdej chlapák jsem se podivně zakřenila. Těžko říct, co mi pod tím pojmem fantazie vyjevila. "Prostě to nechme prozatím být..." A raději jsem se soustředila jen na cestu. Tohle bude těžší, než jsem si myslela. Jeden po mě neustále kouká, div neslintá a nemá jazyk u pat. Ten druhý mě má za dítě a chce ze mě mít opravdového tvrďáka. A ten třetí... Podívala jsem se na Naifa. Ty jeho oči říkají ledacos, ale ne, že by ho těšilo, nemá ani ten zvrhlej pohled... Navíc ta maska. Aach. Štěstí jako by mělo dnes tendenci z mého těla vylétávat a toulat se bůhví kde.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 2:43 pm

//kliděn dál spamujte nicp roti tomu jen až budete potřebovat odepsat za urgeka tak mi dejte vědět Smile
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 6:21 am

Naifu

Dál už jsem běžel mlčky, protože jsem nechtěl plýtvat zbytečně energíí a chtěl jsem karavanu dohnat co nejdříve. Přece jen se nám docela vzdálila, než jsme se konečně vydali na cestu.
Když jsme ji konečně doběhli, měl už jsem toho stíhání tak akorát dost.
Konečně.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 8:35 am

Urgek
v karavaně vadne idyla ochranka pokuřuje jakousi směs listí a tabáku diplomat se momentálně okázale fláká.Když vás uvidí ak se jen přestane tvářit šťastně.
" Tak koho pak to tu máme kdo jsi a co chceš od nás chceš."
Řekne a dívá se na naifa.
Tak nějak zrovna neoplývá nadšením z toho že vám to tááák trvalo
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:30 am

Naifu

Když mě oslovil ten muž, vycítil jsem z něho jakousi přirozenou autoritu.
Tohle je asi muž, kterého hledám.
"Dobrý den. Jmenuji se Naifu. Byl jsem za vámi poslán jako dodatečný doprovod a jako člen týmu, který má cestou splnit misi v oblasti, kde se ztrácejí nějací lidé."
Chvilku jsem mlčel a pak jsem si na něco vzpomněl.
"Jo a mám tady jakýsi amulet pro diplomata." Řekl jsem rychle a vytáhl tu zvláštní věc, kterou mi dal velitel v táboře.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 12:01 am

Urgek
"Doprovod jo?"
chvilku si tě tak trochu měřil zdálo se že nad nečím přemíšlel, když jsi mu ale předal onen zvláštní žeton od Takawiho tak se pousmál.
" Ah ták takže Takawi si myslí, že mi dva nestačí a potřebuji třetího. No dobře... JAk koukám tur-Ara nemáš .Takže asi pojedeš v kočáře."
odmlčel se
" Doufám ,že už jsou všichni připraveni jet."
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 5:47 am

Takahiro

"hai" v rychlosti odpovím s naskočím na svého tur-ara...
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 7:11 am

Naifu

"Děkuji pane. Rád se svezu."
Řekl jsem a začal vylízat na jeden z kočárů. Než jsem ale vlezl dovnitř, zvedl jsem ruce, zachytil se okraje a přehoupl se na střechu vozu.
"Ale raději pojedu na čerstvém vzduchu." Prohlásil jsem zvesela a lehl si na střechu kočáru. Zaklonil jsem hlavu a pozoroval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz

Matejniz


Počet příspěvků : 69
Body : 78
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 28

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Isamu
Charakter 2:: Aritsishi Yagyuu

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:42 am

/dorak: kočár je jen jeden a je to spíš rozhrkaná kára tažená koňmi...
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami

Meiki Ookami


Počet příspěvků : 44
Body : 49
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Meiki Ookami
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:46 am

Meiki Ookami

Chvíli jsem jen všechny sledovala, ale nevypadalo to, že se chystají vyrazit hned. Spíše se jen víc a víc zdržovali. Začala jsem být nervózní. Co si sakra myslí? Nejdřív tu peskuje a pak!!! Řval ve mě netrpělivý hlas neklidu a hněvu. Já jsem se jen pousmála a přestala ten hlas poslouchat. Jen jsem se na ostatní usmívala, jako by se nic nedělo. Ale uvědomovala jsem si, že podvědomě jsem chtěla, aby byl Naifu nepřítel, protože to by znamenalo... Když jsem se podívala na Naifa, zčervenala jsem. Holka, holka! Nemysli na nesmysly!" Umravňovala jsem sama sebe v duchu a raději zalezla do kočáru.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 11:12 am

Naifu

Ležel jsem na zádech na střeše vozu a pozoroval mraky. Teyla vylezla a lehla si vedle mé hlavy. Svoji hlavu položila na můj krk a vyhřívala v teple dnešního dne. Začínal jsem pomalu usínat.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 2:36 pm

Cesta je dlouhá a vy se trmácíte už dobrých 5-6 hodin ... asi před hodinou jste vjeli do smíšeného lesa cesta se začal mírně klikatit a celí konvoj se stal poněkud nepřehlednějším...i tak byl celkem klid občas někde zašustil nějaký tvor ale nic velkého , Každopádně se doprovod před vám zastavil zdá se, že přes cestu vypadlo několik stromů kolem je zrovn aa docela slušný podrost trochu jako keře a spoustu větví ...
Návrat nahoru Goto down
DorakNor




Počet příspěvků : 85
Body : 96
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 34
Bydlisko : Zlín

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Hyuuga Teotobu
Charakter 2:: Sunofureku

Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 5:32 am

Naifu

Podřimoval jsem na střeše kočáru už několik hodin, když najednou karavana zastavila. Protřel jsem si oči, posadil jsem se a rozhlédl okolo. To místo bylo jako dělané pro přepadení.
To se mi nechce vůbec líbit.
Podíval jsem se na Teylu a naznačil jí, aby prošmejdila okolí. Ta sešplhala z vozu a zaběhla do křoví.
Já jsem si sundal luk a založil do něj šíp. Pak jsem si opět lehl, ale lok jsem měl stále nachystaný k výstřelu a svíral jsem ho v pravé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)   Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami) - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mizející lidé+Diplomatická mise do kmene Kiofusei(Matejniz+Meiki Ookami)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Meiki Ookami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Shan'tra :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: