~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share
 

 Tetsuo Aokawa

Goto down 
AutorZpráva
Ranum

Ranum

Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Tetsuo Aokawa Empty
PříspěvekPředmět: Tetsuo Aokawa   Tetsuo Aokawa I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:48 am


Meno: Tetsuo Aokawa
Strana: Aliance
Národ: Suna
Hodnosť : ninja jednotka
Povaha: neutrální až zmateně záporná
Klan :
Rodina:
Yorotsuki Aokawa (otec)
Yorotsuki je elitní Shinobi ze Sunagakure no Sato, pocházel z kdysi proslulé skupiny loutkářů a svého řemesla se nevzdal ani potom, co se oženil s Kasumi. Yorotsuki je též velký kutil, ve svém domě má obrovskou kůlnu, ve které se čas od času ozve nějaké ten výbuch. Velmi rád tam zkoumá nové věci a tvoří si nové, vlastní a lepší loutky. Stejně jako Kasumi už ale pověsil svou kariéru Shinobi na hřebík. Už se věnuje pouze tréninku jeho syna.
Kasumi Aokawa(matka)
Kasumi je překrásná žena a velmi chytrá žena, dokáže všechny své atributy využít ve svůj prospěch, takže ji lze považovat za velmi vychytralou. Tsukiko po Kasumi tuto zvláštní povahu podědila, někdo si myslí, že je to dobře a někdo naopak. Kasumi je elitní Kunoichi, za dob jejího klanu patřila k elitě tohoto klanu. Jednoho dne však přišel čas i pro klan a Kasumi byla vážně zraněna, v ten den ji nalezl loutkář putující se Sunagakure no Sato a zachránil ji život, od té doby jsou manželé a mají spolu dvě děti. Kasumi už pověsila své léta Kunoichi na hřebík a soustředí se spíše na rodinu.
Tsukiko Aokawa(sestra)
Neptejte se bratra, jestli je jeho sestra hezká nebo ne. Nedokáže to říct, i když pokud byt musel, nejspíše jí ohodnotí jako pohlednou. Pravdou ale je že mimo rodičů a ještě spíše otce je jeho sestra jedna z mala bytostí, kterou dokáže jeho své plný experimentů a složitých věcí vstřebat a vycházet s ní. Což je od něj výkon docela slušný a od ní známka jisté míry trpělivosti. Je pravdou, že jeho sestřička je nadřazená jeho loutkám. Tedy raději nechá poškodit loutku neb loutka se dá znovu vytvořit, než aby nechal jakkoliv ublížit své sestřičce. I když dost možná tu ochranu mírně přehání.

Pohlavie : muž
Vek: 15

Meno Kekkei Genkai :
Schopnosť Kekkei Genkai :
Schopnosti: Umí navázat čakrová vlákna na loutku a umí jí obstojně ovládat. Pravda je že je stále co zlepšovat a k ovládání dvou nu možná by to šlo jen asi né tak efektivně jak by si přál. Každopádně jeho akční rádius je asi 50 metrů v průměru. Dokáže také navázat lanka i na předměty které nejsou přímo loutkami většinou alej ne na malé věci, jako jsou kunhaie nebo kameny-. Jeho hlavní doména je, ale jinde je neuvěřitelně nadaný, co se vynalézavosti nejrůznějších technologii týká. Prostě zkouší, na svůj věk má hluboké poznatky v metalurgii a v dalších vědách naučil se tyto poznatky kombinovat se systémem loutek a čakrou a tak dokáže dělat loutky, které jsou dost možná technologicky mnohem výše než ty stávající. I když na každou takovou loutku potřebuje materiál, dost si umí sehnat, ví jak dostat dobrý kov z mečů nebo tak umí spoustu věcí začišťovat a inu ví kde co sehnat a jak to pospojovat.
Vlastnosti : Vynalézavý rozený experimentátor a tak trochu šílenec. Je mnohem víc zaměřený na loutky a jejich vývoj než na lidi a proto s nimi občas neumí moc komunikovat. Používá zvláštní terminologie dost z nich je nejspíš jeho vlastní výroby. Jinak pokud kdo překoná loutkový blok, jeho osobnosti narazí na celkem přátelského kluka. Který ovšem dokáže, když přijde na jeho loutky, rodinu, nebo na něco co nerad být opravdu ale opravdu zlí.
Výbava:
Základní vybavení čítající nemnoho kunhaiu shurikeny kouřových bomb výbušných lístků a lanka navíc vlastní (doma) několik stohů papíru hromady inkoustu a 4 kachny na brka, dále vlastní celkem ucházející laboratoř spolu s malou kovárnou a tesařskou dílnou inu takový pracovní koutek pro malého vědce.
Loutka Mugen
Spoiler:
 

Loutka Katsuro
Spoiler:
 


Techniky: viz loutka
Podstata nejspíše žádná aspoň zatím
Životopis:
Kosti a maso: Zrození
Tisíce zrnek je v pouštích kolem Suny. Tisíce zrníček jemných jako prach každé sebou nese příběh každé, kdysi bylo součástí hory a každé v sobě nese malou špetičku času. Kdyby snad kdokoliv mohl poskládat zrna do mozaiky a nechal je přehrát čas, který někdy zaznamenali, našel by spoustu věcí z dějin vesnice, našel by spoustu věcí i z míst tak trochu mimo ní. Kdyby si někdo dal tu práci a hledal správná zrnka, najde i počátek dvou zvláštních dětí. Jenže kdo by přebíral zrnka písku? Koho by sourozenci zajímali? Nejspíše nikoho a tak se nikdo nedoví o zvláštní noci kdy se při zrodu nového dne prodrali na svět hned dva nové životy lidí. Životy, jejíž zrození by se dalo nazvat jistým dílem náhody stačilo aby se pár věcí nestalo tak jak mělo, aby otcovi kroky nevedli tam, kam vedli. Aby se pár věcí povedlo a pár ne a nemuseli tu být ale to snad asi nikdo. Chlapec a dívka dost možná narození pod šťastno hvězdou blíženu. Ale mnohem spíš jen dítka náhody. Ne neměli cestu na svět snadnou neb asi žádné dítě se nerodí tak úplně snadno, ale vše bylo zvládnuto, dítka byla zdravá a v pořádku každému byl přidělen trochu jiný dar a v pravdě jiná jména, neb by bylo asi hodně divné, kdyby sej jmenovali stejně, Každopádně společné měli alespoň první písmeno ta jména zněla Tetsuo a Tsukiko,nechám teď na ostrovtipu čtenáře aby odhadl, čí jméno patří, kterému dítěti. i trochu odlišná přízeň toho kterého z rodičů, ale to vše už je zapsáno v jiných zrnkách úplně jiného písku.
Dřevo a klíh
Děti rostly. Pravda je že normální člověk by řekl, že jako z vody. Ale voda bude v poušti tou nejcennější surovinou, kterou lze najít nuže řekněme, že rostli jako z písku. Soupeřili spolu lehce o přízeň rodičů, ale už brzy se poznalo, že holky drží s holkami a kluci s rukama. Inu Tetsuo tedy už asi od svých 2 let. Tedy doby kdy uměl chodit a jeho oblíbené slovo bylo bum, velice často vyšel očouzený z tátovy dílny právě s tímto slovem na rtech. To zase Tsukiko se motala kolem mamky a její oblíbenou hračkou byli krystaly. Pravda je že Tetsuo si tohle moc nepamatuje, jeho prostě uchvátili loutky a jejich systémy. Nu uznejte, neexistuje lepší hračka než hračka, která se dá přestavět na 2na 257 způsobů když nepočítáte způsob totálního rozmlácení o kámen, ale započítáte způsob uražení hlavy při jedné potyčce se sestrou. Jak malý klučina rostl, přešlo pletení se do drobného pomáhání tu s lepením tu s dotažením šroubku, nebo otevřením konzervy s barvou nebo něčím podobným, neb právě ta nešla tátovi otevřít, i když jí svým počínáním bohové vědí, proč načal tak že to pro malého Tetsua nebyl žádný problém.

Plech a hřebíky
Z malého klučíka pomalu vyrost mladý chlapec tedy věku zhruba osmi let. To se u jeho sestry projevila schopnost tvořit krystal. Tetsuo tuhle schopnost neměl a nevypadalo, že jí mít bude, ale k něčemu by mu byla, krystaly se špatně opracovávají. On se dál věnoval práci s taťkou. Zlepšovali loutky a hlavně materiál. Také začal pomalu a jistě pracovat na vlastní loutce a učil se jejímu ovládání, asi po roce tohoto snažení vytvořil první loutku, jejíž doba trvaní byla asi den poté se samovolně vznítila a její hoření zapálilo zadní aparaturu a tím došlo k odstranění zadní stěny jejich výzkumné místnosti. Rozumějte kůlny. Nakonec se ale dostal k Mugen verzi 25. Ta vydržela trochu déle.

Střelný prach a chemikálie
klučík rostl experimentování materiály i a látkami už u dospívajícího muže dávno překonalo rozsah normálních testů. S otcem se nadchli tak že kdykoliv je někdo hledal, mohl jít po pachu spálenin a chemikálii tam našel oba dva. Mugen byl znatelně vylepšen, jako i jeho stvořitel v jeho ovládaní. Bylo učiněno několik pokusů, které dopadly špatně, některé dopadly líp nakonec, však zůstal poslední pokus mugena to už bylo Tetsuovi nějakých 14 let a mugen no mugen vypadal jako poskládání všech funkčních části. A tak vznikla poslední verze útočné loutky Mugen. Pak se jí ještě rok učil ovládat, poté konečně cítil, že je připravený se s loutkou předvést okolí a hlavně boj a další věci mohli dál posunout jeho výzkum a stvořit nové loutky a na to se těšil asi nejvíce ze všeho. Co ale přinese svět a kam se ubere jeho výzkum inu to snad je jen vepsáno v písku, který teprve přijde a ani ten není stoprocentní.
Obrázek:
Spoiler:
 


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sadatake Arakida
Disciplinary Administrator
Disciplinary Administrator
Sadatake Arakida

Počet příspěvků : 96
Body : 200
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1::
Charakter 2:: Seiji Ookami

Tetsuo Aokawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsuo Aokawa   Tetsuo Aokawa I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:15 am

Prijaté
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lyall
Otaku Admin
Otaku Admin
Lyall

Počet příspěvků : 100
Body : 195
První přihlášení : 02. 01. 11
Vek : 26
Bydlisko : ČR..

Tetsuo Aokawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsuo Aokawa   Tetsuo Aokawa I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:18 am

Pro mě je tenhle char jasná..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-conquerors.forumczech.com
Ranum

Ranum

Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Tetsuo Aokawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsuo Aokawa   Tetsuo Aokawa I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 1:53 pm

hehe lyalle myslí mže si mě to rekalmou nakazil i když nějak mimovolně neb sem si v prvním komentu taky neodpustil malou reklamní vsuvku ohledně instatních laborek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
Tetsuo Aokawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsuo Aokawa   Tetsuo Aokawa I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tetsuo Aokawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Charaktery-
Přejdi na: