~ Naruto Conquerors ~


 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Tha End!

Share
 

 Kataoka Kano

Goto down 
AutorZpráva
Shin

Shin

Počet příspěvků : 2
Body : 4
První přihlášení : 15. 01. 11
Vek : 24

Kataoka Kano Empty
PříspěvekPředmět: Kataoka Kano   Kataoka Kano I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 6:47 am

Jméno: Kataoka Kano
Přezdívka: Tao (tak mu říkali bratr s matkou)
Věk: 16
Fobie: trypanofóbie (strach z injekcí)
Hodnosť: shinobi
Pohlaví: muž


Rodina: Bratr-mrtvý, matka-mrtvá, zbytek zapřený
Sen: zničit klan Kano
Klan: Kano
Klan který vznikl v Tetsugakure no Sato před více než 200 lety. Založil jej kovář Daigakure Kano, který díky své manželce Satsumi znal i základy ninjutsu, spolu se svým bratrem Kisukem. Protože se však nedokázali dohodnout na tom kdo bude vůdcem klanu, navrhla Satsumi, aby uspořádali tři zkoušky, ten kdo by v nich byl uspěšnejší stal by se vůdecm. Oba bratři s tímto návrhem souhlasili, a tak se dalšího dne setkali, aby bylo rozhodnuto. První zkouškou bylo ukovat co nejlepší meč. Kisuke ukoval katanu z pobronzovanou čepelí. Teno meč dokázal dokonale vodit elektřinu, Byl to velice silný meč, avšak Daigakure ukoval ještě silnější. Meč do kterého se dala vložit chakra, čímž se stal onen meč ještě tvrdší a ostřejší. V boji, ve kterém se mělo ukázat, který meč je silnější, Daikagure rozsekl Kisukeho katanu, a proto uspěl v první zkoušce. V další zkoušce bylo cílem vyvinout lepší pečeť. Daigakure vymyslel dvě pečetě. Pomocí těchto pečetí měl dokázat vyvolat pomocí jedné cokoli co bylo na té druhé na jakoukoli vzdálenost. Tato pečeť se mu však nepovedla a pozdější generace přišli na to, že je potřeba oběť (čili krev). Kisuke vytvořil pečeť, která upozornila tvůrce, že na ni někdo stoupl, tím že se mu objevila pečeť na dlani. Díky tomu byl uspěšný v druhé zkoušce. Poslední zkouškou byl souboj, který díky své síle vyhrál Daigakura. Proto se vůdcem stal Daigakure a později tím vznikly Tři zkoušky dospělosti.

Děti z tohoto klanu jsou už od svých pěti let tvrdě trénovány v taijutsu, pečetích, ovládání chakry a ostatních umění ninjů, kromě ninjutsu a genjutsu, které z neznámý důvodů už několik generací nedokáže používat a později i v kovářství. Jsou také učeny tumo aby všechny kromě rodičů nenáviděly a neštítily se vraždit. Tímto je psychicky i fyzicky připravovali na Tři zkoušky dospělosti. A pozdější využití ve válkách.

Celý klan se rozděluje dvěma způsoby. Prvním z nich je dělení na vedlejší a hlavní větve. Členové hlavní větve jsou potomky Daigakura a členové vedlejší větve jsou potomky Kisukeho. Druhý způsob je dělení na Děti a Starší. Když se jakýkoli člen chtěl stát Starším, musel vložit veškerou svou chakru do Meče předků, tedy do meče, který ukoval Daigakure, a poté splnit Tři zkoušky dospělosti. První zkouškou bylo ukvat svůj vlastní meč, čím silnější tím lepší. Druhou zkouškou bylo ovládnout jednu, či obě pečetě bratrů. Třetí a poslední zkouška se plnila ve dvojicích. Buď s braterm, nebo případně jiným příbuzným. Oba bratři byli uzavřeni v lese jen s mečem, který ukoval a lahví vody. Když zkouška začala, byli nuceni se vyhledat a bojovat spolu. Jen ten z bratrů, který vyhrál se mohl stát Starším.
Kekkei Genkai: ---
Schopnost Kekkei Genkai: ---


Styl boje:

-Taijutsu: 95%
-Pečetě: 5%
-Ninjutsu: 0%
-Genjutsu: 0%

-Zbraň, vybavení:

ZVN

Spoiler:
 

Zničený obří demonní meč

Spoiler:
 


Zanbutou

Spoiler:
 


Katana

Spoiler:
 

Meč předků

Spoiler:
 

+pár dalších zbraní, které má uschované ve skladu poblíž Tetsugakure no Sato


Schopnosti: Hodně silný, za to ale celkem pomalý, dobře ovládá chakru, což mu je na nic, díky rodinnému tréninku dokáže zacházet prakticky s každou zbraní, chytrý, umí ukovat různé zbraně
Podstata: ---
Vlastnosti: Předvídavý, ke svým nepřátelům nelítostný, obětavý, samotář, tak trochu flegmatik
Koníčky: čtení, trénink, spánek
Oblíbené: běh, knihy, dobré jídlo, boj
Neoblíbené: klan Kano, lidi co si o sebě moc myslej
Krevní Skupina: AB


Životopis/Příběh:


Pochází z hlavní větve a je synem nynějšího vůdce klanu. Díky tomu, že jeho matka byla proti zásadám klanu a tomu, aby byli děti využívány, nebyli on a jeho brat Hara vychováváni k tomu, aby všechny nenáviděli. Když to však zjistil jejich otec, okamžitě a před Kataokou a Harem ji bezcitně zabil. V té bylo chlapcům 7 let. Od té doby Kataoka svého otce nenáviděl. Oba bratři se rozhodli, že se jednoho dne pomstí, a že nikdy nebudou stejní, jako ostaní členové klanu. Až do jejich 15 let, kdy se rozhodli podstoupit Tři zkoušky dospělosti, vyrůstali s jejich tetou, kterou nikdy neměli moc v lásce.
V první zkoušce ukoval Kataoka obyčejnou katanu s černou čepelí. Ebenovou rukojeť obmoral tenkým koženým páskem. Pochvu z ebenového dřeve obalil kůží.
Ve druhé zkoušce ovládl stopovací pečeť.
Když se ve třetí zkoušce potkal s Harou. Oba spolu odmítali bojovat.
Rozhodli se utéct z Tetsugakure no Sato. Kam, to ještě nevěděli. Aby se co nejvíc, alespoň dočasně, pomstili, vnikli do zbrojnice a ukradli několik nejvzácnějších zbraní a k tomu dvě chakra brnění. Všechno to dali do dřevěné bedny a namáhavě se vydali k východu ze zbrojnice. Když v tom se Kataoka zastavil, otočil se a ještě doběhl pro Meč předků, pak se vrátil a přidal ho do bedny. Pak se na sebe s Harem jen usmáli a vydali se na cestu. Díky tomu, že byla zrovna noc, se jim podařila odejít z vesnice celkem nepozorováni. To si však mysleli jen oni. Celou dobu je totiž sledoval jejich bratranec. Když si na chvilku rozhodli odpočinout si, zaútočil na ně a Haru jediným útokem zabil. Kataoka nachvilku ztuhl pak ale rychle vytáhl první meč z bedny, na který šáhnul, což byl Obří demonmí meč, a zaútočil na bratrance. Byl to celkem dlouhý boj, ve kterém demonní meč prasknul v půly, ale Kataoka nakonec vyhrál. zničený meč vrátil do bedny a po několika hodinách pokračoval v cestě, rozhodnutý zničit celý klan Kano. Na jednom místě, několik kilometrů od vesnice se rozhodl vybudovat si sklad na zbraně, protože už neměl sílu na to celou bednu nést dál. To mu zabralo asi týden, ale díky rodinnému tréninku to zvádl celkem rychle. Všehny zbraně, které se mu nezdáli moc užitečné, což byla většina, postavil ke zdi. Do svitku si potom zapečetil pár zbraní, které tu nechtěl nechat. Na svitek si potom udělal speciální kapsičku, kterou má na pravém stehni. S sebou si vzal jen pár kunaů a shurikenů, drát a svou katanu. Poté pokračoval v cestě rozhodnut připojit se ke Konoze.

Obrázek:

Spoiler:
 


Techniky:


Bikoo fuuin (Stopovací pečeť)
B
Spoiler:
 


Naposledy upravil Shin dne Mon Jan 17, 2011 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum

Ranum

Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Kataoka Kano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kataoka Kano   Kataoka Kano I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 7:11 am

mno uděláme to zase na body aby v tom byl pořadek
1) ty věci v životopise které patří přím oklanu dej pod klan
2) Tolik mečů- NE nebo ne hned jasně že nemáš nikde napsaný že s nimi umíš ale tohle je hotové železařství.
3) Přenosová technika pro věci . heh jako napad to enní zlí ale není jednoduší prostě meč nebo cokolvi zapečětit do svitku a pak vyvolat vem si na jakou vzdalenost by tahle pečet musela fungovat.
4) je navrh s kterým musím prodiskutovat se zbytkem co by jsi říkal tomu že by si zazačatku měl jeden nebo dva meče a neb jsi z klanu tvůrců mečů byl by jsi schopný dělat meče další samo kdyby jsi si k tomu sehnal suroviny a tak a třeba( tohlen emužu slíbit) by to mohli být meče s nějakou specifickou vlastností neb tady vidím tunu mečů ale bez popisu co to vlastně umí a nu přide mi zbytečné vlastnit 20 kusů železa které nemají efekt.
5) ještě mě napadla jedna cesta le tu si nechám jako zalohu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shin

Shin

Počet příspěvků : 2
Body : 4
První přihlášení : 15. 01. 11
Vek : 24

Kataoka Kano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kataoka Kano   Kataoka Kano I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 2:00 pm

Tak jo.. ten klan jsem přehodil, zbraně zredukoval a něco málo k nim připsal.
Ta 4.. kdyby to šlo, tak by to bylo boží
Teď už to snad bude v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum

Ranum

Počet příspěvků : 136
Body : 180
První přihlášení : 02. 01. 11

Informácie o Postavách
Charakter 1:: Tetsuo Aokawa
Charakter 2::

Kataoka Kano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kataoka Kano   Kataoka Kano I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 2:08 pm

oki ten psoeldní meč kterým se čakrou mužeš rovnat ocasí mse mi nelíbí jinak nechám oba dva zbývající se vyjadřit ke 4 přeci jen tu to nepatří mě. Ale přišlo mi to jako dobrý napad jak a) využít tvé kreatyvity a b) zařidit aby to nebylo uplně op
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
Kataoka Kano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kataoka Kano   Kataoka Kano I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kataoka Kano
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto Conquerors ~  :: Herní místnosti :: Naruto World :: Charaktery-
Přejdi na: